Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 39

  • 13 867
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • варна
  • Мнения: 355
Гледах само началото, по късно ще довърша, че вкъщи не искат да го гледат. Да се радвам ли кажете? Че в страницата във фб пак тоя рефрен с Банков подхванаха едни и същи хора...

# 436
  • Мнения: 9 628
Дани, макар и за няколко секунди, ме разреваха като бебе Sad
Тези две думички може би бяха най-важните, които е чувал от нея, защото точно в този момент те са адски силни, от  което и да е обяснение в любов.

Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 21:25 от maichetoo0o

# 437
  • Мнения: 12 416
Днес обяснявах на едно мило любимо другарче как си представям, че Марио казва на Зорница, че ще я остави вкъщи и ше спи някъде навън, за да не й пречи и тя ще му се обади да му каже, че иска да е при нея.  Не стана съвсем същото, но ми спазиха идеята Grinning

Албена, епизодът не може да де опише с думи, беше изключително силен, а това, което сега коментираме, е че накрая дадоха Зорница вкъщи свита на леглото, Марио беше в гръб, взе си възглавницата, каза й, че ще.спи в другата стая, поюита я дали има нужда от нещо, тя каза тихичко „Да”, той я попита от какво и тя му каза - от теб. Марио я гушна и тя се разплака.
Знаете ли, ето това за мен е една от най-красивите любовни сцени.

# 438
  • Мнения: 5 846
Цитат
Добре, и след всичко това те все още опяват за Банков. Колко Голям бил и как Марио щял да съжалява за реакцията си. Ами човекът е влюбен, обича. Банков обича само да пие. Ахахахах😂

# 439
  • варна
  • Мнения: 355
Днес обяснявах на едно мило любимо другарче как си представям, че Марио казва на Зорница, че ще я остави вкъщи и ше спи някъде навън, за да не й пречи и тя ще му се обади да му каже, че иска да е при нея.  Не стана съвсем същото, но ми спазиха идеята Grinning

Албена, епизодът не може да де опише с думи, беше изключително силен, а това, което сега коментираме, е че накрая дадоха Зорница вкъщи свита на леглото, Марио беше в гръб, взе си възглавницата, каза й, че ще.спи в другата стая, поюита я дали има нужда от нещо, тя каза тихичко „Да”, той я попита от какво и тя му каза - от теб. Марио я гушна и тя се разплака.
Знаете ли, ето това за мен е една от най-красивите любовни сцени.
Ооо, Москита, това е страхотно! Слава Богу! Нямам търпение да гледам.

# 440
  • Мнения: 12 416
Хъмбъл, безнадежден случай са.

Банков обаче днес постъпи много мъжки. Айде вече да си стават приятелки с Марио Grinning

# 441
  • Мнения: X
Така изглеждат
приятелството
партньорството
подкрепата
опората
нежността
слабостта
силата
волята
борбата
надеждата
спасението
изцелението.
Така изглежда любовта.

# 442
  • Мнения: 1 751
Дани, макар и за няколко секунди, ме разреваха като бебе Sad
Тези две думички може би бяха най-важните, които е чувал от нея, защото точно в този момент те са адски силни от всяко обяснение в любов.
ЕСТЕСТВЕНО, тези думи ги чакахме 3 дни.
Просто съм разочарована, че време за големите герои има, а да довършат една сцена като хората не могат, направо като отрязана.

# 443
  • Мнения: 5 846
Хъмбъл, безнадежден случай са.

Банков обаче днес постъпи много мъжки. Айде вече да си стават приятелки с Марио Grinning
Амин👼😁

# 444
  • Мнения: 1 751
Broken HeartBroken HeartBroken HeartBroken Heart
Така изглеждат
приятелството
партньорството
подкрепата
опората
нежността
слабостта
силата
волята
борбата
надеждата
спасението
изцелението.
Така изглежда любовта.


За страницата на ОТКРАДНАТ ЖИВОТ си!!!!!
БРАВО Broken Heart

# 445
  • Мнения: 3 269
За мен това беше най-категоричното обяснение на Зорница от началото на сезона 💔 Миличките, нямам търпение да гледам епизода пак. Много силен епизод. Ще ми се да не изчезнат съвсем в следващите епизоди, а поне за малко да ги дават, но каквото такова.
Аз няколко неща искам да отбележа. Първо, да отдадем дължимото на Банков. За първи път постъпи наистина мъжки и уважи избора на Зорница да е с Марио.
Второ -видяхте ли как спокойно Банков си беше задрямал в рапорт залата. Не плаче, не си скубе косата, дотук с голямата любов.
И последно, странно ми е Жекова да знае, а Ина не.

# 446
  • Мнения: 12 416
Дрийми, Зорница е вкъщи с мъжа си на сигурно,Банков какво да направи, не почвай и ти като дамите дето кълняха, че Марио спял, докато Зорница е похитена Joy

Противно на нечии представи Банков знае, че Зорница има мъж до себе си и.уважава това.

# 447
  • Мнения: X
Не бееее, Марио е взел пример от Дани и държи Зорница насила в леглото.
Банков сънува план за освобождение на Зорница.
Москита, пак нищо не си разбрала Joy

# 448
  • Мнения: 1 358
Банков Велики- Супермен и Батман в едно, само той може да помогне на Зорница да се справи с това, никой друг!


Аз не знам след такива тежки моменти и такъв силен епизод, как изобщо могат тези хора да продължават да си говорят едно и също и да я обсъждат тази тема....

Отново моите адмирации към Диана и Велислав - бяха страхотни!

# 449
  • Мнения: 12 416
Хора, айде да не разваляме епизода с мисли за нечии други мисли. Grinning

На мен много ми хареса как милият Марио стигна до извода, че е голям.тъпак Grinning
А Захариев пак беше разкошен и ако има нужда от 17-та жена, ще го взема Joy

Общи условия

Активация на акаунт