Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 4

  • 58 178
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 298
Ангелина,  цветна снимка се прави в първите чисти дни (без кървене) от месечния цикъл,  преди да настъпи овулация (до десети ден от цикъла). Аз съм със седем дневно кървене и ми я направиха на девети ден, тоест на втори чист ден. Та пресметни си как ще ти се падне на теб втори чист ден. 

# 76
  • Мнения: 260
Благодаря за отговорите ! Питах за Цветната снимка и сега не мога да реша какво да правя ! какво бихте ме посъветвали ! Значи всички дати са абсолютно приблизителни . Ако дай си боже най накрая ми дойде утре ! и почна с противозачатъчни на 25.11 се очертава другия цикл да ми дойде на 17.12 и трябва да пътувам за ЦС на 26-27 декември по коледа !  ако обаче чакам цикл декември сам по себе си без да пия сега противозачатъчни  ттгава един господ знае кога ще ми дойде защо о последните два месеца ми закъснява ! Но ако вземе да дойде на 27 -28 .12 трябва да направя ЦС до 7.01 най късно ! Но пак там е толко относително с чакането на цикл без противозачатъчни ! ако вземе пък да дойде на 24-25.12  това значи че трябва да я направя максимум до 4.01 тоест веднага след Нг ! Ноооооо ние трБва да направим и спермограма на ММ а това е 3 дена минимум без алкохол и как Нова година ще си прецака така малко идиотско. Моля за съвет как бихте постъпили ! направо се двоумя дали да почна сега с противозачатъчни и да пътуваме между коледа , или да рискувам да прецаквам нова година не знам направо !

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 17:41 от Angelina 91

# 77
  • Мнения: 106
Здравейте момичета,моят първи преглед мина на 21.11при Карликая много приятен доктор действа ти успокояващо сега чакам МЦ ,за да започнем стимулация.Искам да ви попитам като ми дойде МЦ трябва да пиша на Хафизе същия ден това значи ли ,че ще ми отговори веднага.Само на втори ден ли се започва стимулация.Благодаря и успех на всички.

# 78
  • Мнения: 556
svetylka123, стимулация може да се започне и на 3ти ден, но аз лично досега не съм имала проблем. Като ми дойде МЦ пиша на Наз или Хафизе и вечерта пътувам.
Angelina 91, според мен всичко е въпрос на приоритети, ние с ММ примерно нямаме нищо против тази година да си прекараме празниците в къщи, само да ни се случат нешата:blush:

# 79
  • Мнения: 260
 Ние вече сме си платили новата година и не искаме да се фиксираме на това да седим вкъщи ! той господ дал ще стане когато трябва . И за това можеби по ок е да пропусна коледа . Ние две години пропускаме всичко с моите бремености и аборти Sad В Крайна сметка трябва и да сме спокойни . Не знам .
svetylka123, стимулация може да се започне и на 3ти ден, но аз лично досега не съм имала проблем. Като ми дойде МЦ пиша на Наз или Хафизе и вечерта пътувам.
Angelina 91, според мен всичко е въпрос на приоритети, ние с ММ примерно нямаме нищо против тази година да си прекараме празниците в къщи, само да ни се случат нешата:blush:

# 80
  • Мнения: 106
Beni2017 това значи ли, че като тръгнеш вечерта, на следващия ден отиваш в болницата веднага или си взимате хотел и чакаш Хафизе да ти пише.

# 81
  • Мнения: 283
Момичета, аз виждам че почти на всички ви казват, когато дойде цикъла на втори ден да ходите. На мен ми казаха да пия противозачатъчните 28 дни и ако има кървене през това време на втори ден да отиваме, ако няма- на трети ден след спирането на хапчетата да ида при всички положения,независимо дали е дошло или не. Дали съм разбрала правилно? И според вас дали ще започнем ако на трети ден няма цикъл?

# 82
  • Мнения: 260
 Не знам дали с противозачатъчни е възможно чак до 3 ти ден след спирането им да няма цикл ! На мен ми исписаха ясемин , те са 21 хапчета и 7 дни трябва да са чисти ! Някои хапчета са 28 но от тях 7 са празни хапчета и тогава идва ! На мен ми казаха на последното хапче да и пиша Simple Smile
Момичета, аз виждам че почти на всички ви казват, когато дойде цикъла на втори ден да ходите. На мен ми казаха да пия противозачатъчните 28 дни и ако има кървене през това време на втори ден да отиваме, ако няма- на трети ден след спирането на хапчетата да ида при всички положения,независимо дали е дошло или не. Дали съм разбрала правилно? И според вас дали ще започнем ако на трети ден няма цикъл?

# 83
  • Мнения: 556
svetylka123, не наемам стая в хотел, сутринта като пристигна отивам направо в клиниката и после в най-лошият вариант се прибирам с автобуса в 20:00.
Точица,аз бях като теб, трябваше да отида на 3ти ден, след като си и пия противозачатъчните без значение дали има Ц или не, като отидох започнахме стимулация, а Ц дойде 2 дни след това.

# 84
  • Мнения: 260
Някой знае ли какъв метод исползват за ПИД ? Колко дни горе долу стават резултатите ? И кога  идва цикл след пункция защото нали ЗЕТ ще е трансфера .  Мерси Simple Smile

# 85
  • Мнения: 113
Някой знае ли какъв метод исползват за ПИД ? Колко дни горе долу стават резултатите ? И кога  идва цикл след пункция защото нали ЗЕТ ще е трансфера .  Мерси Simple Smile
След пункция 10-14 дни идва цикъла.

# 86
  • Мнения: 106
Beni2017 извинявай може да съм досадна но не те разбрах.Тръгваш вечерта,пристигаш сутринта и отиваш в болницата,това значи ли че Хафизе ти е отговорила през това време и ти е записала час или без да ти е отговорила отиваш направо в болницата.Много се притеснявам да не пропусна нещо,най вече да знам кога да тръгна дали да чакам да ми отговори или да тръгна като теб вечерта.Затова те питам толко подробно и пак се извинявам ако съм досадна.Благодаря предварително.

# 87
  • Мнения: 685
Някой ще пътува ли на 27.11 вечерта към Истанбул? Ще съм сама и търся компания.

# 88
  • Мнения: 68
Момичета,трябва ми спешно Пролутон депот,моля ви ако някой има да ми помогне или да ме посъветва какъв е българския заместител 😊

# 89
  • Мнения: 685
Mariana_ema, писах ти на лични.
Svetylka123, лично аз щом ми дойде пиша на координаторките и ако ще съм с автобуса отивам за билет.
Докато тръгна момичетата са ми отговорили със сигурност. По принцип малко след като им пишеш отговарят. И аз като Beni отивам направо в болницата и се връщам с автобуса същия ден. Ако съм с кола тръгваме по-късно, но така че да изпреварим задръстването в Истанбул. Хубаво е преди 6 ч. да влезеш в Истанбул, защото след това има задръстване.

Общи условия

Активация на акаунт