Фермата 4 - Съединение - тема 10 (12.11. - 18.11.)

  • 29 782
  • 780
  •   1
Отговори
# 735
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Много се радвам за победата на Симо.

Георги до скоро леко ме дразнеше, но виждах и положителни качества в него. Сега вече закопа дъното със злобните си изказвания.

Лили ме разочарова, че не подкрепи Симеон.

Искам продукцията да предложи Роси за фермер и да спечели битката Симо или Роси, та малко да се обърне играта.

# 736
  • Мнения: 6 185
Гледам в промото ,Яни влиза във фермата  Laughing

# 737
  • Мнения: 3 883
Е да, де, ама иначе голямо прехласване как като дошла тук, почувствала, че тука и е мястото, тук и е домът...народни песни, носии и обичаи на килограм, пък толкова за един химн да се замисли. Тя и моята баба беше родом от чужбина, ама това не й пречеше да приеме България като втора родина, след като е избрала да живее тук. Но хайде да не задълбавам, че ще бъда упрекната и аз в Жоровщина.
И все пак този момент с химна на мен ми говори, че малко не бива да се вярва на високопарните слова на Лили.

Знам, че се връщам ужасно много назад, обаче да си кажа. Лили ми е малко странен персонаж. А и не съм гледала всички епизоди и ми се губят някакви елементи, които също носят някакви усещания. Просто ми се струва ок да не пее химна, при положение, че е чужд гражданин. А че се припознава иначе, че се кефи на носии и песни-повече клони към любовта и към музиката, а не към родолюбие някакво. Така си го обяснявам, без да влизам в защитен режим към нея, нямам това за цел.

И директно да си напиша сега и другите неща, предполагам са изговорени, ще се върна да чета.
Първоначално ме доядя от типа игри за последния дуел, защото Митко не ми допадаше като играч и бях за Симо. Статични игри, като за дебел човек, който не е пъргав, а е тежък. Добре, че Симо се пребори. Не ми е чак любимец и фаворит, но е пред Митко в предпочитанията ми. Заспала съм, не видях повече нищо, освен, че победи Симо.

И друго. Митко не спря да се обяснява-крака та крака. Опосумите също не спряха да го фаворитизират. Агитката му също ме изуми. Жорката-тотален шит. Без извинение, много ме подразни, ама много, взел да спори със Симеон моля те.
Митко не е силен играч, ама никак. Просто има маса, която му дава предимство на статични игри. Толкоз. такива му се и "паднаха".

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 09:25 от smetanapalata

# 738
  • София
  • Мнения: 1 365
Браво на Симеон. Много се радвам, че успя да се пребори въпреки ......всички.
Като видях игрите почти бях сигурна, че Митко ще спечели.
Не знам какво толкова му харесват на Митко  всички във фермата Rolling Eyes
За Георги сте казали всичко, в промото пак крещи на Симо Scream
Александра  ми изглеждаше премерена и възпитана в началото,но сега прави все по-често коментари, които рязко противоречат на първоначалния образ, който изгради.
Тази вечер ще е интересно и дано нервите, които виждаме от промото се дължат на "неочакван" фермер.

# 739
  • Мнения: 1 009
Гледах промото за тази вечер, като никога така са монтирани кадрите, че изобщо не става ясно кой се бори да е фермер на седмицата. Явно Яни ще остане няколко дни, а скандалът между Георги и Симеон ми е интерено по каква причина е възникнал - и пак наш Гого се пули, вика, ръкомаха, театралничи, как не му омръзна 2 месеца, направо не знам, преди си викам, хайде да иде на финал и там да загуби, че да го боли, сега се моля да го пращат на дуел и да не ни занимава повече със себе си, защото заради него и свитата му (Сашка, Миленка, Митенцето) ми опротивя цялото предаване. Гледала съм и другите сезони, но чак така тегаво не ми е било никога.

# 740
  • Мнения: 344
ЕХООООООООООО! Има ли нова тема? Аз нищо не намира. Може ли някой да ми изпрати на лични.Благодаря!

# 741
  • Мнения: 5 134
ЕХООООООООООО! Има ли нова тема? Аз нищо не намира. Може ли някой да ми изпрати на лични.Благодаря!

Не,няма.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Голям кеф снощи, хора Simple Smile Браво на Мони! Пекинезоподобните очи на Жорката направо щяха да изскочат, докато врещеше. Изключително противен персонаж. Дано от продукцията предложат Роси за фермер - ще стане интересно. Имам подозрение, че Митко може да посочи Симеон (не знам съществува ли опция победителя от дуела да бъде предложен и от отпадналия).

# 743
  • Мнения: 3 453
Радвам се, че Симеон спечели. Не ми е фаворит, но поне ще е трън в очите на Гогата.  
Чудесно е, че Яни влиза! Ако може и Гинчев, малко да приземи патрЕота...😏

# 744
  • Мнения: 2 560
Митко ще посочи този, който му е съчувствал най- много докато се жалваше от предателството на Роман - Жоро или Дидо. Ако продукцията посочи Росица за кандидат - фермер, ето го Дидо или Жоро като фермер на седмицата. Тогава пак става сложно за Симеон и Нури, защото колкото и да мрънкаха, всички биха постъпили точно като Роман- гониш конкуренцията, не дразнителя. Хрисата я пращаш ратай и пак ти се маха от главата. За първи път ми хареса Ваня снощи, когато им каза, че това е игра и тази игра  се играе така😊

# 745
  • Мнения: 5 134
Нещо не повярвах на Гошо,че не би изпратил конкурента на дуел, щото толкоз се били сдружили. Дидо и той - голямо приятелство. Не ми прозвуча на 💯 процента искрено. Но ще ги видим и тях, скоро. И няма какво да се зъби Гошо на Симо, три пъти печели дуел, заслужава респект и уважение.

# 746
  • Мнения: 14 830
Аз пък започвам да си мисля, че Гошо не театралничи чск толкова.Има и доза театър но според мен си е такъв- скандалджия не понасящ чуждо мнение, различно мнение.Човек не допускащ някой да изпъкне с нещо повече, човек свикнал да се налага с крещене.
Не знам, дано само в къщи не е такъв че..

# 747
  • Мнения: 5 134
Аз пък започвам да си мисля, че Гошо не театралничи чск толкова.Има и доза театър но според мен си е такъв- скандалджия не понасящ чуждо мнение, различно мнение.Човек не допускащ някой да изпъкне с нещо повече, човек свикнал да се налага с крещене.
Не знам, дано само в къщи не е такъв че..
А може у дома да е послушен Има такива хора - у дома едни, навън други. Напоследък Христина изгуби първенството като дразнител.

# 748
  • Мнения: X
Много се радвам за Симчо и че сметките му се оказаха верни.
Хареса ми и дуела. Биха се мъжки и двамата и се разделиха по джентълменски.
Жоро започва вече да се излага с това злобеене. Те Митко и Симеон не злобяха един към друг, а Жориндо защо толкова лично приема нещата?
Изкефи ме и Митко как си му го каза на Роман. Ама и селско тарикатче.
Мисля, че вече е време двете джофрички Милена и Алекс да бъдат предизвикани на дуел. Стига са се натискали на пейката.

# 749
  • Мнения: 6 878
Симеон бил глупав, Нури си измивал ръцете с религията си, само наш Гошку е най-хубавия.
Адски ме дразни този мъж. Като започна от шапката с форма на кондом и цвят на детска играчка, мина през мустака и този окорен, излъчващ "искреност" поглед. Поведението му е изключително противно.
И още нещо ми направи впечатление. Всеки път, когато Иван и Андрей призоваха за аплодисменти за Митко, Росица и Нури се включваха аплодираха. Същото не се забеляза от другата група към Симеон. Цялата им клика адски много ме дразни.
Хрисито при силните на деня, за да не ги ядоса. Лиленцето и тя. Няма да се учудя Лили и зад Роман да седне, макар че и се присмя.

Общи условия

Активация на акаунт