Фермата 4 - Съединение - тема 10 (12.11. - 18.11.)

  • 29 827
  • 780
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 015
Отдавна не се бях радвала на телевизионно предаване така, както тази вечер, браво на Симо! Другото, което ме радва неимоверно повече е, че около 90% от коментарите във ФБ, които са свързани с Георги, са крайно негативни, дано да чете и да се пука от яд, че великата му стратегия да се подмазва на драгия зрител не сработи. За толкова глупави ли ни има?

# 721
  • Мнения: 1 872
Изключително много се радвам за Симо, беше си прав - наистина Митака, каквото и да ми говори си нямаше въздух и това е. Именно въздуха му изигра лоша шега. Георги може да пукне от яд, само че Симо би неговото приятелче, а Роман - че го изпрати на заколение Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 722
  • Мнения: 11 555
Лошото е че Митко може да посочи Гошо за фермер.


Е, ти защо мислиш Гошо се дра толкова?  Whistling Дано все пак да е Дидо. А представяте ли си да се изгаври и да предложи Симо и по този начин кандидатите за фермер на седмицата да са само двама?  Twisted Evil Не вярвам де.
Едно е сигурно- Роман си отдъхна. Радвам се, че карето "Камък" беше разбито най-накрая и то отвътре.
Кефи ме как Роси, Нури и Симо се държат заедно каквото и да става.  Heart Eyes Дано до края да е така.
Лили много ме изненада тази вечер. Rolling Eyes  

# 723
  • София
  • Мнения: 15 251
Признавам, че в началото припознах Георги като своя победител в играта.
Също така признавам, че с всеки следващ епизод ме разочарова все повече и повече.

Симо няма да бъде фермер на седмицата изобщо. Не виждам такъв вариант.

# 724
  • Мнения: 5 276
Ма той Роман хубаво избра Митко. Още по-хубаво е,че Митко си тръгна. А на Симо скамейката беше много дълга. Я тук каква подкрепа имаше. А Лили защо ли не мога да си я представя като фермер?

# 725
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Лили защо не беше на скамейката на Симо?! Заради стадното чувство, предполагам.
Радвам се, че спойлерите не излязоха верни този път и Симо победи! Че и с 9 Simple Smile

# 726
  • Мнения: 1 491
Много се радвам за Симо. Като прочетох спойлера, така се изнервих, че гледах всичко друго, но не и Фермата. Като видях, че Симо взе битка се наострих и със свито сърце гледах края на предаването.
А онзи мерзавец Роман все едно го нямаше, не му се чу гласчето. Често пуска в инстаграм да му задават въпроси, ще го подредя там аз него. 😡
Според мен Митко ще предложи Дидо. Нямам против той да е фермер. Ако продукцията избере Лили, има вероятност те двамата да са в битка за дуела за фермер.
Важното е, че Симеон остава в играта и ще спя спокойно тази вечер. И дано го сънувам.... 😄😄😋😍☺

# 727
  • Мнения: 3 745
Ако Симеон стане фермер (да речем, Митко предложи Дидо, продукцията Роси), има чудесната възможност да прати Георги ратай и дуелист. Гога ще избере или Дидо, или Роман - както му треперят шушоните, за Нури няма и да си помисли дори. Направо се размечтах.

# 728
  • Мнения: 4 821
Утре ще има лют скандал между Симо и Жоро. Показаха го в промото.

# 729
  • София
  • Мнения: 23 029
Има ли го промото някъде?

Нури е сръчен, ама не ви се струва чак пък толкова силен и непобедим. Thinking

# 730
  • Мнения: 5 276
Леле, ако ги няма във фермата Гошо и Христина, ще настане една тишинаааа. А,не. Забравих Милена и понякога Роси. Мда, тази година много взривоопасен народ на едно място там Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 23:20 от mrav4ica

# 731
  • Мнения: 1 491
Утре ще има лют скандал между Симо и Жоро. Показаха го в промото.
Нямам търпение! Гошо се пука от яд и трябва да си ходи.

# 732
  • Мнения: 2 560
Хохохо, не съм се кефила така след двубоя между Христина и Лилия 😁😁😁! " Момчето" си отива , а Симеон продължава напред. После да ходи някой да ми обяснява, че нумерологията била пълни глупости😎!

# 733
  • Мнения: 95
Въпреки силовите игри браво на Симеон!

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 10:59 от tendenz

# 734
  • тук и там
  • Мнения: 11 623
Хах. Умирам от смях. Във фейсбук страницата пропищяха как всичко е нагласено, как всичко е направено за да спечели Митко, колко жалки са водещите, стотици се зарекоха да не гледат повече Фермата и че тя била като държавата. И сега като би Симеон и всички тези дето плюха изведнъж забравиха, че всичко е нагласено и че нямат гледат никога повече и се надяват вече Симеон да им обърка сметките. Кажете не сме ли помиярски народ от хора, които не си държат на думата и само търсят причини да плюят по някого ?
Игрите си бяха нагласени!Никъде нямаше ходене по греди,мятане по въжета или под въжета ,тичане  и т.н И самият Симо си каза защо е подредил игрите така-от 5 игри,само за тази със доенето каза че се чувства сигурен и за това и дава 4 точки.Тоест-и петте игри бяха в ущърб на Симеон.Той спечели  въпреки продукцията и специално избраните игри като за Митя..."по седмици,предварително".. .Та недей да подценяваш интелигентността на зрителя и се скрий някъде!

Общи условия

Активация на акаунт