Фермата 4 - Съединение - тема 10 (12.11. - 18.11.)

  • 29 853
  • 780
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 339
Как е? Да танцувам ли?

# 706
  • Мнения: 7 006
С 9т на 6т Симеон спечели.  Mr. Green Ура! Party Доволна съм, а утре ще бъда още повече - надявам се Симеон да стане фермер. Flowers Four Leaf Clover

# 707
  • Мнения: 2 199
Давай танците!
Браво на Симеон!!!

# 708
  • Мнения: 3 794
Йеее..Браво на Симо!

# 709
  • София
  • Мнения: 15 280
Ако пак оставят Симо сам с Роси и дамаджаната - много, много ще се изложат останалите.

Поздравления за Симеон!

# 710
  • Мнения: 6 270
Няма да събере Симо гласове да е фермер.Най-вероятно Дидо ще се състезава с някой друг

# 711
  • Мнения: 7 006
На друг отпаднал участник опосумите да са подарявали нещо?!

# 712
  • Мнения: 14 840
Лошото е че Митко може да посочи Гошо за фермер.
И ако продукцията посочи разлучен от Роси или Нури, Симо няма да стане фермер.
Ако пак оставят Симо сам с Роси и дамаджаната - много, много ще се изложат останалите.

Поздравления за Симеон!
Сигурна съм че ще е така.

# 713
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Резултати от анкетата:


Много се радвам на победата на Симеон! Бях сигурна, че той ще спечели и не сбърках.

# 714
  • София
  • Мнения: 23 114
Според мен Митко ще посочи Дидо все пак. Общо взето всичко ще зависи от това кой ще предложи продукцията.

# 715
  • Мнения: 780
Хах. Умирам от смях. Във фейсбук страницата пропищяха как всичко е нагласено, как всичко е направено за да спечели Митко, колко жалки са водещите, стотици се зарекоха да не гледат повече Фермата и че тя била като държавата. И сега като би Симеон и всички тези дето плюха изведнъж забравиха, че всичко е нагласено и че нямат гледат никога повече и се надяват вече Симеон да им обърка сметките. Кажете не сме ли помиярски народ от хора, които не си държат на думата и само търсят причини да плюят по някого ?

# 716
  • София
  • Мнения: 23 114
А накрая на предаването каква беше точно ролята на отпадналите фермери?

# 717
  • Мнения: 3 760
Много се радвам за Симеон, направо си отдъхнах. Хич не вярвах, че ще победи, само на доенето му давах някакви шансове. И все пак Митко няма основания да се сърди на Симеон - ми, няма въздух и това е. В последната игра и двамата свършиха стълбите на 12-тата минута. Смятах, че за цепенето на гредата трябва сила, а то се оказа въздух. Ма, доволна съм, не се оплаквам.

За Симо ще гласуват, само ако продукцията предложи Роси или Христина. Роси, щото я мразят, Христина, щото и нея.

Митко ще посочи или Дидо, или евентуално Георги. Ся, верно, че е първа дружка на Роман, ама съм сигурна, че Гогата любезно се е завъртял около него и му е прошепнал горестно колко не е съгласен с решението на Роман и той лично никога не би го пратил на дуел.

Много смешно ми беше любовното "Гого" от опосумите в третата игра. "Гого, ако Митко изпусне лоста, ще го изпусне точно назад, където си."

sea, накрая на предаването отпадналите фермери се връщат във фермата и гласуват за двама финалисти. Останалите финалисти се определят с дуел. На самия финал отпадналите фермери отново гласуват и според тяхното гласуване финалистите получават точки.

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 22:40 от Дидичка

# 718
  • Мнения: 295
Според мен Митко ще посочи Дидо все пак. Общо взето всичко ще зависи от това кой ще предложи продукцията.
Май само Лили не е била фермер? ( освен Симо) Може и нея да предложат.
ПС: Забравих Роси

# 719
  • София
  • Мнения: 23 114
И аз мисля, че има голям шанс да предложат Лили.

Общи условия

Активация на акаунт