Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 797
  • 771
  •   1
Отговори
# 120
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Ставаше, малко скучно. Края ми допада.

# 121
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Последно гледах 11-ти епизод, с операцията на Катрин. 12-ти ли има вече?

# 122
  • София
  • Мнения: 9 850
Минавам да кажа, че по Fox life дават новия сезон всеки четвъртък от 21ч.
Утре сигурно ще гледам новия епизод, но ми прави впечатление напоследък, че няма свестни субтитри на бг. Предполагам, че преводачите са се отказали, което е жалко, но какво да се прави...

# 123
  • Мнения: 3 248
Последно гледах 11-ти епизод, с операцията на Катрин. 12-ти ли има вече?
Да, от вчера сутринта. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 5 478
И аз не съм гледала още, сигурно чак в понеделник ще имам време... Да не би Маги и Джаксън да са се разделили? Joy

# 125
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
хаааххаха не

# 126
  • Мнения: 1 295
Не знам, аз пак плаках, силни си остават за мен епизодите. Относно любовния триъгълник рзвоят му ми хареса.
Спойлер(не знам как да го скрия)






    Радвам се, че Бейли и Бен се събраха. Теди и Корасик все повече ми харесват като двойка, заради него всичко е по - свежо. Амилия и Оуен пак ще страдат, дано не ги разделят отново

# 127
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Силен епизод, много емоция със сватбата на пациент, поревах си....
Мер в крайна сметка избра момък. Корасик и Теди са чудни заедно. Оуен и Амалия само драма, аман. Бейли се събра с Уорън. Нищо ново при Карев и Джо. Катрин се оправя полека лека. Джаксън и Маги са мега скучни вече, няма ли да им вкарат малко екшън/драма?

# 128
  • Мнения: 2 354
  Аглая, има субтитри, така че това не са спойлери. 
  Този триъгълник ми се струва, че не ще може да бъде тъй лесно "пресметнат".  И аз си поревах, въпреки, че съм корав глиган.

# 129
  • Мнения: 5 478
И аз не вярвам толкова лесно да приключи триъгълникът на Мер Grinning

# 130
  • Мнения: 3 248
То пък един триъгълник... Не можаха един свестен мъж да й намерят.

# 131
  • София
  • Мнения: 11 775
То пък един триъгълник... Не можаха един свестен мъж да й намерят.

Дам, по банално не можеше да бъде, Тед от  Как се запознах с майка ви беше в пъти по подходящ

# 132
  • София
  • Мнения: 9 850
Вярно е. А и щеше да ми е забавно да го гледам в такъв сериал с толкова драматични обрати.

# 133
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
И аз много се надявах да се задържи. Добри ми стояха. Той колко е остарял...

# 134
  • Мнения: 3 044
Ехааа, има тема за Анатомията?! Heart
Добре, включвам се, това ми е любимият сериал! Опитвам да зарибя МП, изгледахме 4 сезона с него. Аз ги гледам за 3ти път сигурно вече хахах. Няма да се уморя да повтарям, че Шонда не е човек. Тотално луда е - не може да измисля такива емоционални и тежки сценарии. Рева си, като магаре и те така.. Много ми е интересно какво ще стане с Лео сега..

Последна редакция: пт, 15 фев 2019, 21:45 от FlameV

Общи условия

Активация на акаунт