Керамична преса за коса! - 7

  • 48 243
  • 777
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
На Алтерна защитата с изглаждащ ефект също е добра, както и на Show. Има доста...

# 751
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
При Дива Дженезис 180 ми бяха малко, и си изправям на 200, даже над 200, а при GHD нямам проблеми с оптималната 185, но тя сама си определя де. В никакъв случай няма пържене, това се случва при не добре попила термозащита.
П.С. В темата за професионална козметика за коса най-харесвана е Napura и Alterna Perfect Iron Spray.

Може ли линк на тази, която имате на GHD.Решила съм да си взема, но не знам точно коя.

# 752
  • Мнения: 4
Здравейте. Спряла съм се на тази преса. Някоя може ли да изкаже мнение, ако я е ползвала. И посоченият сайт дали е надежден?
https://vensan69.com/product.php?ProductID=915

# 753
  • Мнения: 1 893
reni1111,
И аз като теб доста се чудих за ghd .
Накрая рискувах и взех тази:
https://www.beautypro-online.com/product_info.php?manufacturers_ … de0fe9eee6bd1524c
За мен си заслужава всяка стотинка.
С едно минаване косата ми е абсолютно права и гладка като стъкло.

# 754
  • Мнения: 679
Здравейте, някои използвал ли е преса Professional hair salon steam style и какво ви е мнението? Може ли да се използва и за терапии?
Мерси

# 755
  • Мнения: 10
Дано момичето да прочете  и да не се набута.
Здравейте! Късно е вече, купих я! 🙂Изпробвах я в къщи и не виждам някаква разлика от това което правят пресите там. Техните всички са усилени на макс. Поиграх си с всички 😁 Сега отивам да си правя аргановата терапия и пак ще пиша.
  Здравей, може ли да споделиш остана ли доволна от тази преса

# 756
  • Мнения: 115
Здравейте, някои използвал ли е преса Professional hair salon steam style и какво ви е мнението? Може ли да се използва и за терапии?
Мерси
Много съм доволна от пресата. Заради парата косата не гори толкова силно и става по-лъскава. Преди в контейнера за вода слагах и кератин, но фризьорът ми каза, че може да се запушат каналчетата и е по-добре да нанасям продукт директно на косата и после да се изправям, което като се замислиш е същото, но без риск за пресата. От кератина моята беше започнала да капе и сега я пълня само с дейонизирана вода.

# 757
  • Мнения: 268
Здравейте, някои използвал ли е преса Professional hair salon steam style и какво ви е мнението? Може ли да се използва и за терапии?
Мерси
Много съм доволна от пресата. Заради парата косата не гори толкова силно и става по-лъскава. Преди в контейнера за вода слагах и кератин, но фризьорът ми каза, че може да се запушат каналчетата и е по-добре да нанасям продукт директно на косата и после да се изправям, което като се замислиш е същото, но без риск за пресата. От кератина моята беше започнала да капе и сега я пълня само с дейонизирана вода.
От къде си я закупихте

# 758
  • Мнения: X
Някой има ли отзиви за тази преса Simple Smile

# 759
  • Мнения: 115
От къде си я закупихте
Преди 2г я бях намерила от Олх за 120лв, в Алиекспрес я има за 60-80лв, фейсбук страници я продават за около 140лв, сега я намирам за 110лв, но нямам представа дали е проверен  този сайт-
 https://www.friki.bg/damsko/2020-01-17-10-09-50 .

# 760
  • Мнения: 679
Georgieva. благодаря, очаквам я скоро Simple Smile иначе в салон са ме правили с нея и от там ми хареса ефекта

# 761
  • Мнения: 19
 преса Professional hair salon steam style    аз си я купих от Алито за 67,00
Доволна съм. Много бързо изправя косата без да скубе.

# 762
  • Мнения: 4 246
За тези пари има много по-добри преси, но всеки си решава!

# 763
  • Мнения: X
Някой може ли да сподели мнение или опит ?

# 764
  • Мнения: 146
преса Professional hair salon steam style    аз си я купих от Алито за 67,00
Доволна съм. Много бързо изправя косата без да скубе.

Здравей,
С пара ли е пресата? По-добре ли е да е с пара, в сравнение с пресите без?
Косата става ли По-жива?

Общи условия

Активация на акаунт