Керамична преса за коса! - 7

  • 48 202
  • 777
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 243
Има отличителни стикери на оригиналите, могат да се проверяват баркодове, така че .. всеки си преценя. Аз моята не я закупих от там понеже я нямаше.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
GHD пуснаха ли модел с регулиране на температурата или още загряват само на максимална? Скоро не съм им ровила в сайта. Иначе аз имам някои техни продукти и съм много доволна👍🏻.

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 10:55 от AlexaS

# 737
  • Мнения: 17 982
И аз съм с червената Ремингтън, на колко градуса я ползваш, Танч?

# 738
  • Мнения: 5 832
И аз съм с червената Ремингтън, на колко градуса я ползваш, Танч?
На 180 обикновено.

# 739
  • Мнения: 127
В момента гледам една на Rowenta с кашмирен кератин ,изглежда ми хубава ,само дето има вградена четка ,която ми се струва ще ме дразни. Някой има ли отзиви за тази специално?

# 740
  • Мнения: 4 243
GHD пуснаха ли модел с регулиране на температурата или още загряват само на максимална? Скоро не съм им ровила в сайта. Иначе аз имам някои техни продукти и съм много доволна👍🏻.
Не, имат технология, която избира оптимална температура според дебелината на кичура, когато хвана по-тънък кичур не е толкова нагрят, а при защипване на по-дебел кичур чак пари, значи работи системата им. Innocent

# 741
  • Мнения: 350
Супер, значи няма нужда от титаниеви плочи, които горят повече.
GHD са прекрасен избор, като правят косата лъскава и абсолютно права!

Хубави са пресите на марката определено.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Да, но регулацията на температурата е голям минус. Много други преси изправят и на 150-170С и не е необходимо да се пържи косъма, за да стане лъскав.

# 743
  • Мнения: 4 243
На 150 градуса няма начин да ми се изправи косата, не знам вие как го правите това.

# 744
  • Мнения: 127
Явно зависи много от косата. При много чуплива или къдрева коса трудно ще се постигне желания резултат на нисък градус според мен,докато тези с права коса не им трябва много.

# 745
  • Мнения: 4 403
Преди доста години ми подариха преса на Филипс, от тези с многото приставки. Като маша е ок, но преса - 0. Имах и техен сешоар, също не съм особено доволна, и избягвам уредите им.
От друга страна,  купих си преди 3-4 месеца преса на Ремингтън - Pro sleek & curl, но също не съм очарована. На следващия ден косата ми все едно не е изправяна. Въпросната коса е тънка и рядка, но инатлива. 180 градуса не ми стигат за изправяне, ползвам 190-200 Grinning

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
А придружаващ изглеждащ продукт? 🤔
Много ми се виждат на мен 200С.

# 747
  • Мнения: 4 403
А придружаващ изглеждащ продукт? 🤔
Много ми се виждат на мен 200С.
Приемам предложения Simple Smile
За сега само термозащита слагам  - Олиосета или Напура, и съм свела пресата до минимум.  Когато я ползвам,  по-често е за вълни, отколкото за изправяне.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Сигурно в темата за професионални продукти момичетата ще ти дадат повече предложения, но аз ползвам на Лореал- лис контрол и на Стийм под крема и млякото.

# 749
  • Мнения: 4 243
При Дива Дженезис 180 ми бяха малко, и си изправям на 200, даже над 200, а при GHD нямам проблеми с оптималната 185, но тя сама си определя де. В никакъв случай няма пържене, това се случва при не добре попила термозащита.
П.С. В темата за професионална козметика за коса най-харесвана е Napura и Alterna Perfect Iron Spray.

Общи условия

Активация на акаунт