Керамична преса за коса! - 7

  • 48 182
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Аз си взех Babyliss ultra cool mistс пара.Още не съм я ползвала ,ще пиша  утре коментар.Взех я 160 лв. С гъста, чуплива коса съм, дълга.Много ми я хвалиха , че е за коси като моята.Да видим.
  От къде я поръча на тази цена ?

# 46
  • Мнения: 9
Чрез салон от официалем дистрибутор ,и имам и отстъпка заради черния петък.

# 47
  • Мнения: 4 239
Селена ес предлагат намаления и днес

# 48
  • Мнения: X
В SELENA до полунощ може да вземете безжичната преса на BALMAIN с подаръци на стойност 200 лева.
Пресата струва 445 лева Grinning

# 49
  • Мнения: 51
След трудното решение коя преса да избера идва и друго трудно решение.
Вие каква термозащита и какви продукти използвате преди третирането с преса?

# 50
  • Мнения: X
Селена ес предлагат намаления и днес
Аз в техния сайт Панасоник не видях,половината неща ги няма.Къде са тези промоции?

# 51
  • Мнения: X
След трудното решение коя преса да избера идва и друго трудно решение.
Вие каква термозащита и какви продукти използвате преди третирането с преса?

Аз от скоро ползвам Chi Iron Guard. С нея косата ми става много по-бляскава, но няма стилизиращ ефект и не ми допада аромата. По принцип много я хвалят, но и аз се ослушвам за нещо друго  Grinning Не мога да преценя дали я харесвам  Grinning

# 52
  • Мнения: 73
Мъжа ми ми зададе много интересен въпрос.
Ако си напръскаш ръката с термозащита и си сложиш пресата на нея значи ли че няма да изгори? Според него тези спрейове са направени за пари. Не можах да му обясня как действат.
Някой има ли идея?

# 53
  • Мнения: X
Мъжа ми ми зададе много интересен въпрос.
Ако си напръскаш ръката с термозащита и си сложиш пресата на нея значи ли че няма да изгори? Според него тези спрейове са направени за пари. Не можах да му обясня как действат.
Някой има ли идея?
С тези продукти косата изгаря с около 30% повече и по-бързо,да,всичко е за пари Simple Smile
Достатъчно е да нанесете хидратиращ балсам преди изправяне.

# 54
  • Мнения: 4 239
Пели, може би трябва да им пишеш във Фейсбук, нямам представа. Преди време им писах за Киепе и те ми отговориха какви наличности имат. Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
Пели, може би трябва да им пишеш във Фейсбук, нямам представа. Преди време им писах за Киепе и те ми отговориха какви наличности имат. Simple Smile
А,ще им пиша.
Техния сайт е пълна каша,ако искам нещо на Панасоник няма да си го купя от тях.Кой губи...не аз Simple Smile
Да си оправят нещата.

# 56
  • Мнения: 4 239
Пели, може би трябва да им пишеш във Фейсбук, нямам представа. Преди време им писах за Киепе и те ми отговориха какви наличности имат. Simple Smile
А,ще им пиша.
Техния сайт е пълна каша,ако искам нещо на Панасоник няма да си го купя от тях.Кой губи...не аз Simple Smile
Да си оправят нещата.

Simple Smile Всеки преценя от къде какво, аз просто споделих намаленията им, понеже ми попаднаха. Simple Smile

# 57
  • Мнения: 366
Мъжа ми ми зададе много интересен въпрос.
Ако си напръскаш ръката с термозащита и си сложиш пресата на нея значи ли че няма да изгори? Според него тези спрейове са направени за пари. Не можах да му обясня как действат.
Някой има ли идея?

Действат, като затварят добре косъма и образуват филм върху него (термозащитата, това са силикони). Не мога да си представя да се оставя без термозащита. Наивно е да се мисли, че по този начин пресата/сещоара са безвредни или въобще не горят, но определено термото предпазва от допълнителни експлозии и цъфтеж. Освен това е много важно на каква температура се изправяш/сушиш. Ако го правиш на 230 градуса, буквално печеш и не вярвам която и да е термозащита да помогне.

# 58
  • Мнения: X
Аз преди не ползвах термозащита и цялата ми коса цъфтеше. Косъма се чупеше на няколко места и като се сресвах ми падаха по цели парчета косми. Сега ползвам термозащита и правя протеинови терапии и косата ми спря да се къса  Grinning Но пак е леко нацъфтяла, което си е нормално.

# 59
  • Мнения: 1 355
Имам керамична преса на Ремингтон от няколко години. Особено редовно я ползвам когато е влажно, да си приглаждам хвърчащите краища. Косата ми не цъфти, може би защото се къносвам. Ползвам и термозащита на Керастаз.
От около две седмици имам сешоар Парлукс и досега не ми се е налагало да ползвам пресата. Изправям си я с широка четка за коса.
Също забелязвам, че косата ми си запазва обема и не се омазнява толкова бързо, както преди.

Общи условия

Активация на акаунт