Керамична преса за коса! - 7

  • 48 149
  • 777
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 94
Между Remington S8500 (Shine therapy) и S9500 (Pearl) кой е по-добрия избор?

# 136
  • Мнения: 1 807
Здравейте,

аз в крайна сметка получих от Дядо Коледа това:
https://beautybg.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B8/diamond-collection-blue

Още не мога да преценя дали съм доволна.
Явно не се справям с ползването й (да уточня, че ми е за първи път да ползвам подобен уред).
Накъдрих се - уж... за нова година и след 3 часа нямаше нищо от къдриците ми.
Много пара излиза от косата ми, изгорих си пръстите, косата ми беше толкова гореща, че и нея не можех да пипна...изобщо....не е за разправяне (не ми се смейте) Disappointed
Ако може някои да ми даде съвет как да я ползвам правилно тази преса за навиване накъдрици и за изправяне разбира се и какви продукти да си купя за коса.

Може и на лични да ми пише.

Благодаря предварително Sparkling Heart

# 137
  • Мнения: X
В нета има много видео уроци как да се справиш,трябва ти тренинг,не се ядосвай,никой не се е родил научен Simple Smile
Хидратирай хубаво косата преди да ползваш уреди.

# 138
  • Мнения: 1 807
Благодаря ти PELLI за подкрепата и съвета Blush

# 139
  • Мнения: 345
Включвам се и аз в темата ... с въпрос. Моля по—опитните мами да препоръчат преса за фина коса (не рядка, просто с по—фин косъм), която е склонна към изсушаване след изправяне. Ползвам термопротектор под формата на крем (тези с алкохол не са за моят тип коса) и даже пръскам и с едно термозащитно олио, за да избегна максимално фриза в краищата, обаче въпреки това не мога да постигна онзи лъскав ефект, а косата ми не е изтощена, даже доста я подхранвам. Имам чувството, че проблемът идва от пресата. Simple Smile Вероятно я пече стабилно, защото блясъкът е някакъв мираж. Пресата ми е Ремингтън! (вече знам, че са зле ;д), струваше около 60 лв и е с керамични плочи. Има степени (1 и 2), като винаги ползвам по—слабата. Косата се изправя, обаче стои някак суха и безжизнена, неестествена. Блясък никакъв. След като я измия (шампоан +маска) си имам блясък, ама мина ли я с пресата всичко изчезва. Спирам, че станах мара подробната. Каква преса бихте препоръчали? Може би Diva с масла в плочите или някакъв неин еквивалент Confused

# 140
  • Мнения: X
Как така пресата е с две степени,това ли е само??!
Време е да я смениш Grinning
Преди да я смениш,препоръчвам ти продуктите на ALFAPARF,погледни ги и си избери поне един,гарантирам,че ще ти върнат блясъка Simple Smile
Интересно ми е точният модел на пресата ти,ще ти предложа по-добра,но трябва да видя с какво се бориш сега Grinning

# 141
  • Мнения: 345
Как така пресата е с две степени,това ли е само??!
Време е да я смениш Grinning
Преди да я смениш,препоръчвам ти продуктите на ALFAPARF,погледни ги и си избери поне един,гарантирам,че ще ти върнат блясъка Simple Smile
Интересно ми е точният модел на пресата ти,ще ти предложа по-добра,но трябва да видя с какво се бориш сега Grinning

Мерси много за включването. Аз блясък имам, даже е и мекичка, ама това преди да мина кичурите с въпросния уред. Причината да го правя, е че я оформям така. Е, след нея блясъкът изчезва. Ползвала съм различни термозащити, разлика не съм видяла. С две степени е пресата иначе. Иначе ще погледна alfaparf, в квартала има едно магазинче, в което зареждат професионални продукти за коса и би трябвало да има и техни неща. ^^
1510 е модела. Айде кеф ;д

# 142
  • Мнения: X
А сега може ли да кажеш каква сума си склонна да дадеш за нова преса?

# 143
  • Мнения: 345
А сега може ли да кажеш каква сума си склонна да дадеш за нова преса?

Е, 500 лв не бих дала, дори и да съм на 2 бона заплата.
Виж, да ми подарят, няма да я върна Grinning
Иначе да кажем в диапазона 150—300, ама с приоритет е по—ниската цена. 🐥😄

# 144
  • Мнения: X
Веднага мога да ти предложа преса за 86 лева,професионална,немска доказана марка,широк спектър за избор на температура,хубави плочи,дизайна е плюс Simple Smile
От мен съвет-не ползвай термозащита.Хидратирай косата,вземи си нещо на Алфапарф,по избор,ще помогне Simple Smile
Ето пресата- http://solingen-burgas.com/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=3257

# 145
  • Мнения: 345
Веднага мога да ти предложа преса за 86 лева,професионална,немска доказана марка,широк спектър за избор на температура,хубави плочи,дизайна е плюс Simple Smile
От мен съвет-не ползвай термозащита.Хидратирай косата,вземи си нещо на Алфапарф,по избор,ще помогне Simple Smile
Ето пресата- http://solingen-burgas.com/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=3257

Мерси! Тя е с най—ниска температура на 130 градуса, ремингтъна е на 150. Може и за това да я опича. А тези модели с арганово масло в плочите? Какво е мнението ти за тях.

# 146
  • Мнения: X
Компромисни варианти има на Wahl и Jaguar-Solingen,ето тук:
http://solingen-burgas.com/index.php?main_page=index&cPath=179_181

# 147
  • Мнения: X
Веднага мога да ти предложа преса за 86 лева,професионална,немска доказана марка,широк спектър за избор на температура,хубави плочи,дизайна е плюс Simple Smile
От мен съвет-не ползвай термозащита.Хидратирай косата,вземи си нещо на Алфапарф,по избор,ще помогне Simple Smile
Ето пресата- http://solingen-burgas.com/index.php?main_page=product_info& … ;products_id=3257

Мерси! Тя е с най—ниска температура на 130 градуса, ремингтъна е на 150. Може и за това да я опича. А тези модели с арганово масло в плочите? Какво е мнението ти за тях.
В линка който сега пуснах има преси и с начална температура от 80 градуса,но тази температура е най-вече за изкуствени коси,кичури,перуки и силно увредени коси.
Да,пресите на gammapiu с масла са добър вариант,одобрявам.Маслата подчертават блясъка и хидратират краищата.Но трябва да се внимава какъв продукт е използван преди това,за да не става наслагване.

# 148
  • Мнения: 1 132
Само да кажа, получих пресата на Diva. Уникална е! Много благодаря на PELLI за препоръката и на zlatttka за кодът за отстъпка! Simple Smile
п.с. пратили са ми и на мен кодове за отстъпка от arlen.bg, ако някой иска, да каже Wink

# 149
  • Мнения: 4 239
Пели, дамата май има предвид Дива с масла, но за тях сме писали по-назад в темата.. Innocent
Дидито, коя преса на Дива поръча?

Общи условия

Активация на акаунт