Остави ме защото не мога да имам деца

  • 22 810
  • 482
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 19 501
Имаше някакво изказване от сорта на "аз моите съм си ги снесла раничко и качествени, ти му мисли". Това ли трябва да кажеш на младо момиче, което има съмнения дали ще може да има деца или не. Само за да подчертаеш тезата си, макар и фактологично вярна.
Ако момичето употребява изрази като "някои само са се окотили млади" и "оная само му ражда деца", нормално да й се отговори така.

# 481
  • Мнения: 3 614
Имаше някакво изказване от сорта на "аз моите съм си ги снесла раничко и качествени, ти му мисли". Това ли трябва да кажеш на младо момиче, което има съмнения дали ще може да има деца или не. Само за да подчертаеш тезата си, макар и фактологично вярна.
Ако момичето употребява изрази като "някои само са се окотили млади" и "оная само му ражда деца", нормално да й се отговори така.


Каквото повикало такова се обадило, доста от вас без основа и причина ме нападнаха. Малцина проявиха разбиране. Всеки има право на избор - дали да е самотна майка или не, дали да ражда на 20 или на 30-40 или пък на 50 що не!? Ама вие други мнения не искате да чуете - за вас всяко мнение различно от вашето е грешно и запъвате там като инатливо говедо на стена. После ама защо така ама ... а де?!


Апропо, преждевременните раждания за което се захванахте в последните мнение - аз съм дете на млада майка на 21 години ме е родила и съм родена в седми месец и 1 година след раждането ми съм била в болница докато не съм била изписана. Майка ми нито е пушила, нито е употребявала алкохол.
Пиша това, за да разсея пак мантрите които сте захванали, че след 30 години жените раждат само недоносени деца.


И ще помоля модератор да заключи темата. Няма какво повече да се каже или напише (освен вие да се джафкате помежду си).

П.С. Писах на администратор, надявам се скоро темата да е заключена.

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 11:54 от LadyNina

# 482
  • София
  • Мнения: 19 501
Не нам, още първият ти пост беше пасивно-агресивен.
"от кога стана задължително да може да имаш деца, за да имаш щастлива и успешна връзка"
Не е задължително, намери си човек със своите разбирания и си живейте живота без деца. Ама не - хем сърби, хем боли, че такива мъже не са много. Е....

Общи условия

Активация на акаунт