Откраднат живот: Анатомия на гнева - ТЕМА 66

  • 26 040
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 498
 Hug
Случайно бях включила Нова, На кафе... и по повод завършека на сезона Ралица Паскалева току-що каза при Гала,че води преговори за завръщане в сериала и ако успеят да постигнат консенсус за графиците на снимане,ще се върне с удоволствие ,макар и с по-разредено участие.
От казаното от нея, щом води преговори тепърва да участва в сериала, или има да снимат още доста серии/повече от 3-4/ до края на сезона ,или ще има нов сезон.

# 46
  • Мнения: 6 833
Видях ги и аз Ралица и Теодор, но не успях да ги гледам до край, според мен за нов сезон става дума.
До края им остават няколко епизода, ако е за тях то участието й ще е съвсем кратко и ще успее да съчетае времето, няма нужда от преговори чак.
А и нали сценария е готов, т.е. ясно е кой ще снима и кой не.

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Нали скоро са получили сценария за последните серии. А може просто да се появи, за да завършат и тази линия.

# 48
  • Мнения: 9 109
Не мисля, че ще си зареждат кокошката. Явно ще има нов сезон. Но и столичните снимат нов. Уж след финал. Интересно Пешко дали ще разреди участието си в Откраднат живот такъв случай

# 49
  • Мнения: X
Мисля, че ще оставят отворени сюжетни линии.
Това с психаря на мен ми дойде в повече. Съвсем на трилър го обърнаха.  И цяла серия почти с него...макар че пък актьорът беше прекрасно подбран с този безумен поглед. Само се моля Зорница да не вземе сега да забременее от него.
Сюжетната линия с Хинова и Мазов...и новата изгора на Хинова много ме ядосва. Не ми харесва никак този...как беше... Владов? Хем се натиска на омъжена жена, хем после пънкя, че го била намесвала. Ма и тя голямва увца. Баш с тоя смотльо ли намери? Барем и тя да беше скочила на Банков, както си му е редът Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 14 688
Не мисля, че ще си зареждат кокошката. Явно ще има нов сезон. Но и столичните снимат нов. Уж след финал. Интересно Пешко дали ще разреди участието си в Откраднат живот такъв случай
Милошеви ще се справят - като тъкачки - многомашиннички са. Бълват продукция и за двете телевизии, къде изпипано, къде не, важното е сериите да вървят.
Пешко, ако въобще участва, би трябвало вече да е приключил със сценария на СП, щом започват снимки.

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Уж чета темата, но разбирам постовете с Пешко.

# 52
  • София
  • Мнения: 14 688
Уж чета темата, но разбирам постовете с Пешко.
Не разбираш или разбираш? Пешко е главен сценарист на Столичаните. 

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Не разбирам Simple Smile Пешко го свързвам с Петър Захариев, и малкият Пешко, и не успях да вържа нищо от това с написаното горе Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
Уж чета темата, но разбирам постовете с Пешко.
Не разбираш или разбираш? Пешко е главен сценарист на Столичаните. 
Петър Захариев трудно ще е главен сценарист на Столичаните Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 14 688
😂😂😂 Тъй де, на галенко е Пешко.  Иначе, Емил Марков. 😁

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Уж чета темата, но разбирам постовете с Пешко.
Не разбираш или разбираш? Пешко е главен сценарист на Столичаните. 
Петър Захариев трудно ще е главен сценарист на Столичаните Joy

Изобщо не знам кой е сценаристът на Столичаните. Не го гледам. И никъде не видях да е уточнено, че става въпрос за сценарист, а Пешко да разреди участието си в Откраднат живот. Но спирам да се обяснявам. Стана ясно.

# 57
  • Мнения: 2 123
То хубаво да има следващ сезон, но не на всяка цена. По точно аз няма да го следя на всяка цена, ако е такава боза, като сегашният. Нищо неслучващо се, тягостно, протяжно върви. С много ретроспекции, повтаряне, безинтересни истории.Така възприемам аз 6-ти сезон. Гледам го единствено заради Зорница и Марио и тяхната история. Няма тръпка, интерес, нетърпеливо очакване. Те още в края на миналият сезон обещаха да има засилена криминална интрига, но болните им мозъци стигнаха само за изнасилване. Биха Стаменова сега чувам ще я отвличат. И нея ли? И защо и кой? Сега на отвличания го удариха.

# 58
  • Мнения: X
Тонито къде се затри, ще се връща ли, няма ли...?
Да не са го отвлякли и него?

# 59
  • Мнения: 12 406
Тонито къде се затри, ще се връща ли, няма ли...?
Да не са го отвлякли и него?
Тонито последно го видяхме да казва, че иска да се грижи сам за себе си и повече не го показаха - къде отиде да се грижи, грижи ли се изобщо - мистерия. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт