Откраднат живот: Анатомия на гнева - ТЕМА 66

  • 26 045
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 715
Ванилия, благодаря за темата! Според мен ще умре психото. И гласувах за трагичен край + отворени сюжетни линии. А като писаха в анонса, че за Стаменова ще има драма, дали няма да пуснат Фотев да я отвлича 😁

# 31
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
И според мен ще умре психото. Някак си нямам вяра на сценаристите какво ще направят ако го оставят жив

# 32
  • София
  • Мнения: 9 558
Някой знае ли кои актьори ще идват в СтЗ? Обявиха за Пл, но за тук никъде нищо не срещам. Жалко, че В.П. е на американско турне.

Четох едно интервю с Джевелеков, който казва, че ще са около 10 дни в Америка,  за представянето на филма пред членове на Академията и официалните прожекции. Това значи, че до ден, два трябва да се приберат в България. Така че В.П. със сигурност ще се е върнал за срещата в Ст. Загора. Сега, дали ще е част от турнето, май никой не знае 😂

# 33
  • Мнения: 4 936
Ванилия, благодаря.

Мисля, че основния проблем на този сезон е накъсаните сюжетни линии, без свързаност на отделни ситуации и реакции на героите. Историята, която поне аз очаквах да е най-интересна, тази с Христо, се оказа скучна и без никакъв съспенс. Единствено Владо Карамазов я спасява от пълен крах.
Останалите сюжети са в пълен мрак, там въобще не е ясно какво се случва и най-вече защо се случва.
имам чувството че 5 дни списва един, после заминава в отпуска за 10 дни и като се върне. без да е чал какво е станало до тогава пак започва да списва сцени...

# 34
  • София
  • Мнения: 12 411
Благодаря за новата тема!
Мисля, че ще спасят психото, но как ще продължи сюжетната линия в такъв случай нямам представа. Със сигурност ще оставят отворен финал за повечето герои, за да има какво да дават в следващия сезон. Чакам Фотев с нетърпение и се надявам още тази седмица да го видим, че то време не остана.

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Гласувах с безразлично ми е и с отворени линии. Просто искам да свърши добре за Марио, но и да не стане - имам богато въображение и ще си го измисля Simple Smile

# 36
  • Мнения: 9 621
Благодаря за темата Simple Smile

Гласувах с положително и отворен финал, едва ли ще е толкова розово като финала на 5-ти сезон, но се надявам хубавото да преобладава.

# 37
  • София
  • Мнения: 9 558
Не мисля, че ще оставят повечето сюжетни линии отворени. Може би Христо и Кая, там има още какво да разкажат. За Мазови очаквах сезона да завърши като се съберат, но след поясненията на Деси Бакърджиева от събота, съм разколебана. Очаквам да започнат и нова история за Банков, че цял сезон го гледаме като сателит ту на Христо и Кая, ту на Зорница и Марио.
При Боби и Ина ще има развръзка, надявам се положителна и Фотев няма да им навреди. Както и за Марио и Зорница - след случилото се ми е трудно да повярвам, че отново ще ни занимават с измислени триъгълници.

# 38
  • Мнения: 6 833
Огнянова, Марио и другия не мога да го различа, май не го познаваме

# 39
  • Мнения: 12 406
Ванилия, силно подозирам, че това е следователя и момента на даване на показания.

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 804
Следовател?

# 41
  • Мнения: 6 833
На мен първата мисъл ми хрумна психолог, но да - по-скоро е полицай, обстановката е по-типична.

Иначе самия актьор ми прилича на един с много странно име, ама сега не мога да включа нито как се казваше, нито къде съм го гледала. 😀

# 42
  • Мнения: X
Прилича ми на Краси Ранков  - брат е на Веселин Ранков, който изигра Васил.

Игра бивш полицай и шеф на охраната на мола в Стъклен дом

# 43
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Е, "обстановката" е в рапорт-залата.

Ако е следовател, Марио има ли право да присъства на разпита?

Този изглежда доста по-млад от Краси Ранков според мен! 

# 44
  • Мнения: 12 406
Ванилия, на мен от самото начало ми се струваше по-логично Зорница да не седне да разказва на Марио какво се е случило, защото едва ли ще е в състояние да му разкаже без да избухне в сълзи, а той да присъства на показанията, да чуе цялата история и заради това после ще го видим плачещ на покрива.

Елени, даването на показания е различно от разпит, може да присъства.

Общи условия

Активация на акаунт