Дневникът - тема 96 - Да отслабнем всички заедно!

  • 40 785
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 576
ОК,трябва да прочета някоя статия по въпроса.

# 691
  • Мнения: 4 572
И аз си тренирам с МТ. Само веднъж пропуснах, но при тази МТ не можех да дишам (Робокоп ряпа да яде), такава тренировка ни направи сабуним Sweat Smile
Да си отчета първи ден опит за ОМАД - през деня си позволих едно кубче краве масло, посолено с морска сол. Затова не знам дали ще се брои за успешен. За вечеря свински гърди с малко зелева салата и един среден портокал.

# 692
  • Мнения: 15 484
Какво е ОМАД?

Аз днес съм само на закуска - лате и вечеря /18.00 ч./ - 2 малки пил. пържоли от бут на тиган със замразени зеленчуци /карфиол, броколи и моркови/ и сметана + 1/2 краставица и 3 люти чушки. И 1 час по-късно 1 ябълка за десерт. Доволна съм. Пих много, много вода, доста вода и изкарах според мен и мисля да продължа възможно най-дълго така. Да видим дали ще издържа. Но мисля, че ще успея, защото, като пия сутрин кафе с мляко, мога после цял ден да не ям

За МТ - зависи каква е. Ако е след първа тренировка, после почивам няколко дни, че е много тежко, но ако е лека МТ нямам проблем да си тренирам по график. А как ви завиждам, че тренирате. Нямам търпение да се стопли вече, за да започна и аз

# 693
  • Мнения: X
Какво е ОМАД?

Аз днес съм само на закуска - лате и вечеря /18.00 ч./ - 2 малки пил. пържоли от бут на тиган със замразени зеленчуци /карфиол, броколи и моркови/ и сметана + 1/2 краставица и 3 люти чушки. И 1 час по-късно 1 ябълка за десерт. Доволна съм. Пих много, много вода, доста вода и изкарах според мен и мисля да продължа възможно най-дълго така. Да видим дали ще издържа. Но мисля, че ще успея, защото, като пия сутрин кафе с мляко, мога после цял ден да не ям



Ти си почти на ОМАД:)


Да си отчета първи ден опит за ОМАД - през деня си позволих едно кубче краве масло, посолено с морска сол. Затова не знам дали ще се брои за успешен. За вечеря свински гърди с малко зелева салата и един среден портокал.

Много малко храна ми се струва, колко калории са ти за деня?

# 694
  • Мнения: 4 572
Ако си бях изтеглила храната можеше и да сметна, но бях гладна и я ометох... От сурови свински гърди около 500 гр с малко кост си направих 6 тънки пържолки на оребрен тиган, зелето беше около 50 гр - малкия ми сви салата, подправена с морска сол и малко зехтин. Портокалът беше среден, с тънка кора. Маслото да речем до 30 гр. Не съм гладна в момента.
За спорта на мен също не трябва да завиждате в момента - забранен ми е от 4 години вече Frowning1

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 21:23 от beki8

# 695
  • София
  • Мнения: 1 434
Какво е ОМАД? Освен, че се пропускат хранения.

# 696
  • Мнения: X
Какво е ОМАД? Освен, че се пропускат хранения.

Едно хранене на ден.

# 697
  • Мнения: 7 733
Пиши си успешен ОМАД, снощи фъстъци ядох, но със затворени очо не се брои Laughing
Днес е ок, две кубченца сланина с 3мм дължина на квадратчето Simple Smile

# 698
  • Мнения: 5 262
аз днес след като пестих от закуска и обяд ... прекалих с вечерята и ми се тъпо и тежко. ще внимавам повече .

# 699
  • Мнения: 15 484
Благодаря ви Simple Smile

Значи и аз съм на почти ОМАД Simple Smile За днес съм планирала яденето да включва 3 или 4 бъркани яйца с шунка + сирене, краставица и люти чушки. По груби сметки около 900 кал. В момента си пия кафето с мляко. Надявам се да издържа максимално дълго време на такова хранене.

Белла - Чао - и аз съм имала случаи да прекаля с вечерята, заради пропуснатите хранения през деня. Основно около ПМС-то ми се случват тези неща. Затова сега пия кафето с мляко през деня, за да не освирепявам на вечеря. А и дръпнах вечерята доста по-рано от преди /преди вечерях в 19.00 ч и унищожавах сериозни количества, а сега хапвам към 17.30 - 18.00 ч./, когато вече започвам да чувствам повечко глад и нещата са доста по-умерени Simple Smile

# 700
  • Мнения: 53
Здравейте,нова съм тук,но ви следя редовно.
Днес реших да споделя,как аз се справям със свалянето на килограми те. В края на 2017г започнах Високомазнино - Нисковъглехидратно хранене,за срока от 8м в които бях стриктна,успях да сваля 8кг. Малко по-малко,започнах да прегрешавам с разни храни,основно сладко и в началото килограмите не мърдаха,но сега вече съм почти в изходна позиция. 2017г,започнах от 80кг,смъкнах до 72-71,сега съм 77кг/163см. Захванала съм се отново с хранителния режим,та да видим до къде ще я докарам. Изключила съм сладкото тотално,пия протеин на прах,заради витамините,успявам да заместя едно хранене с него. Аз не закусвам,обядвам само,а вечерята ми е чаша вино и салата😂
Успех на всички!

# 701
  • Мнения: 7 733
Добре дошла, Вени-гого Hug
Нещо не правя както трябва в ОМАД, камвам, а не ям прекалено много
подозорирам салатите, днес - яйца и масло

# 702
  • Мнения: 53
Добре дошла, Вени-гого Hug
Нещо не правя както трябва в ОМАД, камвам, а не ям прекалено много
подозорирам салатите, днес - яйца и масло
Благодаря!
А,какво е ОМАД Blush

# 703
  • Мнения: 265
аз днес след като пестих от закуска и обяд ... прекалих с вечерята и ми се тъпо и тежко. ще внимавам повече .

Това се случва и с мен напоследък. Особено около ПМС.
Обещала съм си, ако помните, зимата да не надвишавам 80 кг. Е, тази сутрин съм 81!
Ми, много е гадничко усещането, момичета. Стряскащо.
Напоследък, от 2-3 месеца, се движа между 77 - 80 кг. По-често бях 79 килограма.
Такова качване се случи и есента, когато неглижирах храненето през деня, също и закуската, и вечер имах зверски апетит. Тези дни през деня хапвам недостатъчно / купичка супа или леща, без друго / и вечер съм гладна.
Миналата вечер освен, че хапнах към 19 часа леща, се довърших и с две шепи ядки!
А дори и през лятото ядях до 18 часа, при положение, че денят е далеч по-дълъг.
Знам какво да направя, трябва да съм не повече от 80 килограма. Сега закусих стабилно, както преди, ще обядвам и ще вечерям преди 18 часа. Вечер, ако прегладнея, ама едва ли с това хранене през деня, съм си взела земни ябълки / гулия /, ще хрупам.
Кайсийка, гордея се с теб, момиче!
Мацки, успех на всички с режимите, които сте си започнали, както и със спорта.
И нека да сме здрави, преди всичко, с другото ще се справим, нали?! Yellow Heart

# 704
  • Мнения: 1 272
Здравейте,нова съм тук,но ви следя редовно.
Днес реших да споделя,как аз се справям със свалянето на килограми те. В края на 2017г започнах Високомазнино - Нисковъглехидратно хранене,за срока от 8м в които бях стриктна,успях да сваля 8кг. Малко по-малко,започнах да прегрешавам с разни храни,основно сладко и в началото килограмите не мърдаха,но сега вече съм почти в изходна позиция. 2017г,започнах от 80кг,смъкнах до 72-71,сега съм 77кг/163см. Захванала съм се отново с хранителния режим,та да видим до къде ще я докарам. Изключила съм сладкото тотално,пия протеин на прах,заради витамините,успявам да заместя едно хранене с него. Аз не закусвам,обядвам само,а вечерята ми е чаша вино и салата😂
Успех на всички!
Все едно аз съм го писала, в частта с връщането на килограми, дотук съм върнала 5 кг, щото практикувам ОМАХ, сиреч омахвам сичко, де що видя и трябва да спра моментално и незабавно, че да не се върна в изходна позиция

Общи условия

Активация на акаунт