Дневникът - тема 96 - Да отслабнем всички заедно!

  • 40 838
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 001
Добре, де признавам си, че от глюкофаж нищо не разбирам и затова идеята ми е била неумесна. Извинявам се за което.

# 676
  • Мнения: 15 635
Здравейте момичета.
Връщам се в темата след много тежко ПМС /10 дни/ и много задържана вода. Вчера беше първия ден, в който изкарах 2 л. вода. Има и още. Резултата е + 1 кг. /53,6 кг./. Вчера бях на св. вратна пържола с домашна лютеница, краставици и люти чушки. За вечеря - 1 ябълка. Днес още не съм си избрала менюто. Най-вероятно ще е яйца или пача. Утре ще правя фаст и в четвъртък изчезвам по магазините, че си харесах едни панталони, но трябваше да изчакам да поизчистя водата и тогава да ги взема. По време на ПМС-то ми лепна перфектно № 36, но се надявам да успея да вляза в № 34. Дори и да ме стягат малко пак ще ги взема с надеждата да ми станат свободни до края на месеца Simple Smile

Въпрос - по време на ПМС-то пих магнезий с цинк и калций в продължение на 3 дни. Дали е възможно от него да ми е закъснял МЦ /с 6 дни/?

# 677
  • Мнения: 5 508
Предполагам, купен?Не е ли натъпкан със захар/подсладител?

Две кутии чай на пакетчета Simple Smile В тях няма захар, само билки с неясен произход ама като не ми се ходеше до био магазина ще се примиря, хихи Simple Smile
А аз така или иначе слагам по 1ч.л. мед на чаша чай.

# 678
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
blackisback, имам тренировки само с ластици на видео но те са част от програмата на TurboFire
При мен нищо ново дебела съм но не минавам на диета защото ми е още студено като ми припари на краката ще мина на по-строга диета за сега се храня с месо салати сирена и ядки и задържам килограмите - 61, разтоварващ ден - четвъртък, тренирам всеки ден с Jillian Michaels - Body Revolution и при нея има ластици но има и тежести и подскоци - всичко Simple Smile
Желая ви всичко хубаво и много свалени килограми Simple Smile

# 679
  • Мнения: 4 593
Благодаря за отговорите Hug
На ВВХ няма да мина - наскоро се оплаквах от странични ефекти на В, така че - не, благодаря!
Веган черен шоколад съм си взела и така ще се боря, пък да видим. Все се предполага, че ще свикна.. За сега съм само на 500, докато стигна 3000 глюкофаж няма да изяждам шоколадената фабрика - ще свикна и толкова Simple Smile

# 680
  • Мнения: 7 746
започвам опити с ОМАД - варено яйце, 20гр сланина, пилешка пържола, краставица
зелевата салата беше свършила при младежа със сръбската скара

# 681
  • Мнения: 4 593
И аз се чудя да изместя цялото хранене вечерта, да стане ОМАД, обаче след това ще мина на прием 2 пъти и после 3 пъти и трите изискващи хранене. Ще пробвам от утре (че сега ометох шоколада) - само вечеря.

# 682
  • Мнения: 5 262
На мен вечерите ми действат много зле. За мен основно би могло да е стабилен обяд. сутрин мога чай и кафе и вечер чаша вино. Но вечеря не мога. Тежи ми.

# 683
  • Мнения: 4 593
Нямам избор за вечерята - съобразявам се с лекарството (поне докато му свикна Joy ).

# 684
# 685
  • Мнения: 576
blackisback, имам тренировки само с ластици на видео но те са част от програмата на TurboFire
При мен нищо ново дебела съм но не минавам на диета защото ми е още студено като ми припари на краката ще мина на по-строга диета за сега се храня с месо салати сирена и ядки и задържам килограмите - 61, разтоварващ ден - четвъртък, тренирам всеки ден с Jillian Michaels - Body Revolution и при нея има ластици но има и тежести и подскоци - всичко Simple Smile
Желая ви всичко хубаво и много свалени килограми Simple Smile


pvacheva Браво!!!! твоите 61кг за мен са радост голяма ако ги видя Smile на фона на моите 64 които въртя 3г и ми писна от тях и жалея по времето когато бях 55.Weary
pvacheva,аз също правих преди много Джилиян,мн я харесвам,а също и Джаки Уорнър и имах мн добър резултат.Имат ефект голям за тялото когато си постоянен и упорит с храната и тренировките.

аз отчитам денс пилатес един час,в зала иии .....начало на ден първи на "любимия" надебеляващ цикъл Rage

Последна редакция: вт, 22 яну 2019, 18:55 от (Sladurka)

# 686
  • Мнения: 7 746
40мин обръч и PiYo
Утре дървото пак ше ходи на йога Simple Smile

# 687
  • Мнения: 576
Икам да ви питам нещо-почивате ли когато имате мускулна треска?

# 688
  • Мнения: X
Икам да ви питам нещо-почивате ли когато имате мускулна треска?

Зависи от МТ. Има лека, приятна, която от тренировка може и да мине.
Има сковаваща такава, при която дори шофиране или сядане/ ставане от стол си е изпитание- тогава просто мисъл за тренировка дори не ми минава през главата.  Laughing

# 689
  • Мнения: 998
Аз не. Ако ми е ден за тренировка, си тренирам. И мускулната треска ми минава. 😀

Общи условия

Активация на акаунт