Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 56 817
  • 768
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 204
Здравейте, някой има ли мнение за д-р Стерков? Добър специалист ли е? Препоръчаха ми го. Благодаря.

# 226
  • Мнения: 262
Някоя раждла ми др.Семра Акташ ? Благодаря

# 227
  • Мнения: 79
Здравейте! Има ли някоя мама раждала скоро при д-р Виолета Стратиева?

# 228
  • Мнения: 48
Имам следния въпрос - в ценоразписа на болницата пише, че секцио по желание е 1400лв. Това означава ли, че ако доктора ми извърти нещата, че отиват към секцио ще платя 1400лв? Все пак това не е мое желание...

# 229
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Имам следния въпрос - в ценоразписа на болницата пише, че секцио по желание е 1400лв. Това означава ли, че ако доктора ми извърти нещата, че отиват към секцио ще платя 1400лв? Все пак това не е мое желание...
Секциото по спешност или по медицински причини се поема по ЗК. Като човек преминал през спешно секцио,  възстановил се без проблем,  и със сравнително здраво дете,  не го препоръчвам.

# 230
  • Мнения: 19
Здравейте,
За д-р Елена Бангеева имате ли някакви впечатления? Някой да е раждал при нея?

# 231
  • София
  • Мнения: 576
МомичетА, знаете ли дали Д-р Марта Дончева изражда все още в ТК?

# 232
  • Мнения: 785
Вече не работи там,с дали има договор само за раждания,не знам.Ако нямате тел.номер,пишете ми на ЛС,мога да дам,да се свържете с нея.

# 233
  • София
  • Мнения: 576
Ясно, имам и телефонния номер и ще и звънна да я попитам. Благодаря ви!

# 234
  • Мнения: 15
Здравейте, предстои ми секцио - утре, по мед.прични. Иска ми се да съм в апартамента на болницата, но не мога да намеря отзиви, ще се радвам да споделите Simple Smile

# 235
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Здравейте, предстои ми секцио - утре, по мед.прични. Иска ми се да съм в апартамента на болницата, но не мога да намеря отзиви, ще се радвам да споделите Simple Smile
Не съм била в апартамента,  бях в двойна стая в т.н. VIP.  Санитарките клюкарстват,  и се оплакват от ниски доходи. Сестрите и педиатрите са любезни, но относно кърмене и въпроси за бебето,  няма много отговори и обяснения.
 Всичко добро Ви желая.  Успех!

# 236
  • Мнения: 1 050
И аз бях в двойна ВИП стая - препоръчвам заради удобството да си помагате с другата родилка - да отидеш за душ, ВЦ. За посещенията дори не е било нужно да се разбираме - само съпрузите идваха. Дори всяка от нас поръчваше да носят повече вода и плодове и за другата родилка. За кърмене и грижа за бебетата си помагахме взаимно двете /първо раждане и за двете:grinning: /

# 237
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
И аз бях в двойна ВИП стая - препоръчвам заради удобството да си помагате с другата родилка - да отидеш за душ, ВЦ. За посещенията дори не е било нужно да се разбираме - само съпрузите идваха. Дори всяка от нас поръчваше да носят повече вода и плодове и за другата родилка. За кърмене и грижа за бебетата си помагахме взаимно двете /първо раждане и за двете:grinning: /
На моята "съквартирантка" и направиха забележка,  след като за един ден се изредиха таткото за малко,  комплект баба и дядо,  за повече,  и двойка с малко дете,  роднини някакви...
 Естествено,  управата на болницата били криви,  тя е платила 1400 лева за секцио,  и има права!

# 238
  • Мнения: 472
А кога заявяваш ВИП стаята? Аз ще съм планово и дали трябва преди това да кажа Thinking Иначе аз мисля таткото да влиза, а другите да бъдат предварително предупредени..

# 239
  • Мнения: 68
Здравейте. Насочила съм де за раждане в тази болница, но не съм от София, а от провинцията на около 3 часа път с кола. Въпроса ми е.. Мога ли да отида да рода там, когато започнат контракциите или трябва предварително да съм била веднъж с всички изследвания от АГ до момента, за да ме приемат. Аз не знам как ще стане избор на екип при положение, че не познавам нито един лекар там. Мерси..

Общи условия

Активация на акаунт