Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 8 част

  • 56 865
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 109
Sweet_dreams@, не знам какви хапчета пиеш, но ако не са съвместими с кърменето вероятно може да се заменят. АГ-то може да не е компетентен, провери и в e-lactancia.org съвместимостта на активното вещество в лекарството. Не се отказвай така лесно от едни от най-приятните моменти на майчинството. Изумена съм как АГ така лесно дават и то предварително хапчета за спиране на кърма. Да не говорим, че са и вредни, лактацията е естествен процес, не е хубаво да се спира с медикаменти.

# 736
  • Мнения: 782
Здравейте,
При избор на екип, каква част от сумата отива при лекаря🤔
Мъжът се е заянатил,че освен това трябва да дадем и нещо предварително на лекаря да се почерпи.
Грам не съм наясно с подобни практики.

# 737
  • Мнения: 307
Здравейте, има ли някой актуална информация къде преглежда д-р Ковачева? Към момента не съм се следила при нея,  но тъй ато моята не изражда и има страхотни отзиви за д-р Ковачева ми се иска да е при нея. Та мисля да си запиша час за преглед за да мога да обсъдя нещата с нея и също така по-запознатите да попитам, кига е удачно да направя този преглед, вече съм в 30 г.с.

# 738
  • Мнения: 278
Можеш да си запишеш час в Св. Петка (Борово) , там преглежда бременните. Другия вариант е в частния ѝ кабинет на Подуяне, ул Марица, но пак ще те препрати към Св. Петка. Според мен няма никакво време за губене щом си в 30г.с.  Тя предпочита да си следи бременноста от намало , но предполагам няма да ти откаже.
Сори че на Ти, така го подкарах 😉😆

Здравейте, има ли някой актуална информация къде преглежда д-р Ковачева? Към момента не съм се следила при нея,  но тъй ато моята не изражда и има страхотни отзиви за д-р Ковачева ми се иска да е при нея. Та мисля да си запиша час за преглед за да мога да обсъдя нещата с нея и също така по-запознатите да попитам, кига е удачно да направя този преглед, вече съм в 30 г.с.

# 739
  • Мнения: 307
Няма проблем Blush Благодаря за инфото.
Можеш да си запишеш час в Св. Петка (Борово) , там преглежда бременните. Другия вариант е в частния ѝ кабинет на Подуяне, ул Марица, но пак ще те препрати към Св. Петка. Според мен няма никакво време за губене щом си в 30г.с.  Тя предпочита да си следи бременноста от намало , но предполагам няма да ти откаже.
Сори че на Ти, така го подкарах 😉😆

Здравейте, има ли някой актуална информация къде преглежда д-р Ковачева? Към момента не съм се следила при нея,  но тъй ато моята не изражда и има страхотни отзиви за д-р Ковачева ми се иска да е при нея. Та мисля да си запиша час за преглед за да мога да обсъдя нещата с нея и също така по-запознатите да попитам, кига е удачно да направя този преглед, вече съм в 30 г.с.

# 740
  • Мнения: 782
Имайте предвид, че адресът на Света Петка е променен и вече е на бул.Черни връх 156

# 741
  • Мнения: 307
Имайте предвид, че адресът на Света Петка е променен и вече е на бул.Черни връх 156
И аз това намерих в сайта им, но пък не видях д-р Ковачева в списъка им, както и пишеше предстоящо откриване .... Но ще пробвам  им звънна и ще разбера

# 742
  • Мнения: 271
Имайте предвид, че адресът на Света Петка е променен и вече е на бул.Черни връх 156
И аз това намерих в сайта им, но пък не видях д-р Ковачева в списъка им, както и пишеше предстоящо откриване .... Но ще пробвам  им звънна и ще разбера
На Черни връх преглежда. Миналия месец родих при нея и съм изключително доволна. Благодарение на нея имам живо и здраво детенце. Страхотен професионалист и човек. Препоръчвам с две ръце! 😊

# 743
  • Мнения: 782
Да, там е. Следя се при нея в момента. Живот и здраве ще ми води раждането.

# 744
  • Мнения: 782
Здравейте,
Следя се при Д-р Ковачева, естествено раждане и ще раждам.отново при нея.
Каза ми ,че ако има нещо директно отивам в болницата в 103 кабинет и после и звъня на нея.
Пропуснах да я попитам трябва ли нещо предварително да заявя относно стая и тн и също така предварително да заплатя.
Моля за информация.Предварително благодаря.

# 745
  • Мнения: 698
Януари като раждах (секцио), мина една акушерка през реанимация и ни пита кой в каква стая иска да е и си записа. На другия ден като ни изведоха от реанимация си ни настаниха според желанията.
Има вариант да няма свободен ВИП, но като се освободи Ви местят.
Може да кажете и на Ковачева предварително какви желания относно стаята имате.

Не съм плащала предварително, защото не се знае колко дни ще се наложи да се седи в болницата.

Последна редакция: пн, 10 авг 2020, 07:48 от Vikinedyalkova

# 746
  • Мнения: 782
Януари като раждах (секцио), мина една акушерка през реанимация и ни пита кой в каква стая иска да е и си записа. На другия ден като ни изведоха от реанимация си ни настаниха според желанията.
Има вариант да няма свободен ВИП, но като се освободи Ви местят.
Може да кажете и на Ковачева предварително какви желания относно стаята имате.

Не съм плащала предварително, защото не се знае колко дни ще се наложи да се седи в болницата.
Много благодаря, предполагам че евентуално при постъпването и тогава мога да кажа. Ясно е ,че нямам представа кога ще родя и какво ще има свободно.

# 747
  • Мнения: 235
След раждането питат каква стая желаеш и ако няма свободна ВИП те местят, когато се освободи.

# 748
  • Мнения: 271
Здравейте,
Следя се при Д-р Ковачева, естествено раждане и ще раждам.отново при нея.
Каза ми ,че ако има нещо директно отивам в болницата в 103 кабинет и после и звъня на нея.
Пропуснах да я попитам трябва ли нещо предварително да заявя относно стая и тн и също така предварително да заплатя.
Моля за информация.Предварително благодаря.
Здравейте! Доколкото знам, доктор Ковачева запазва стая за своите пациенти. За заплащането - изборът на екип се плаща в деня на раждането, а престоят се заплаща в деня на изписването Simple Smile Успех!

# 749
  • Мнения: 782
Здравейте,
Следя се при Д-р Ковачева, естествено раждане и ще раждам.отново при нея.
Каза ми ,че ако има нещо директно отивам в болницата в 103 кабинет и после и звъня на нея.
Пропуснах да я попитам трябва ли нещо предварително да заявя относно стая и тн и също така предварително да заплатя.
Моля за информация.Предварително благодаря.
Здравейте! Доколкото знам, доктор Ковачева запазва стая за своите пациенти. За заплащането - изборът на екип се плаща в деня на раждането, а престоят се заплаща в деня на изписването Simple Smile Успех!
Благодаря, т.е да се чуствам спокойна или да и се обадя 🤔

Общи условия

Активация на акаунт