Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 52

  • 74 179
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 509
Моята любима  е тази:
- Syrine

Саморедактирам се, сега погледнах в банята:
Жилет Винъс Simply 3  за мен е една от най-ужасните самобръсначки, които съм ползвала. Абсолютно всеки път с нея се порязвах, ножчетата се изхабиха бързо.


 Жилет розовата - куатро -

е по-добра за мен.
Но Сирен си ми е "най"

Като една косматка (хормони :/ ) - крем-депилаторите са малко по-дълготрайни откъм резултат от бръсненето. При мен не влияеха на косъма - нито е ставал по-дебел, нито по-тъмен. Аз ползвах само за краката обаче - отиваше една туба за 1 крак Grinning За лицето - кола маска при козметик

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 20:06 от Luchia^^^

# 661
  • Мнения: 2 560
Здравейте😊
Да похваля кератиновия шампоан на марката на лидл. Ползвам ги заедно с балсама от същата серия, много са приятни. Косата ми става мека, измива добре и не дразни скалпа, което е важно за мен. Ухае ми страхотно на нещо много познато, парфюм от миналото,  или друг продукт, който съм използвала, но не мога да го измисля точно на какво е🤔🙄😊!

# 662
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Здравейте😊
Да похваля кератиновия шампоан на марката на лидл. Ползвам ги заедно с балсама от същата серия, много са приятни. Косата ми става мека, измива добре и не дразни скалпа, което е важно за мен. Ухае ми страхотно на нещо много познато, парфюм от миналото,  или друг продукт, който съм използвала, но не мога да го измисля точно на какво е🤔🙄😊!

Хубави са кератиновите продукти на Лидл, да Simple Smile На мен ми миришат точно на "ретро" парфюм Simple Smile

От самобръсначките точно показаният от Luchia^^^ розов Жилет е най-доброто за мен. Последно като купувах обаче ги нямаше и взех някакви зелени. Не ми харесват - с 2 ножчета са, главата не е подвижна, някак "дървени" са ми. И се порязвам с тях Sad

# 663
  • Мнения: 2 621
Здравейте😊
Да похваля кератиновия шампоан на марката на лидл. Ползвам ги заедно с балсама от същата серия, много са приятни. Косата ми става мека, измива добре и не дразни скалпа, което е важно за мен. Ухае ми страхотно на нещо много познато, парфюм от миналото,  или друг продукт, който съм използвала, но не мога да го измисля точно на какво е🤔🙄😊!
Аз също използвах тази серия доскоро. Наистина са добри.

# 664
  • Мнения: 6 594
Момичета, боядисах си косата (преминах от къна към боя), а досега никога не съм се боядисвала с нещо различно от къна и съм в чуденка какъв продукт да взема. Дали да си продължа с козметиката за коса, склонна към омазнаяване (т.е. корени, склонни към омазняване) или да се ориентирам към козметика за боядисана коса?
Моля, посъветвайте ме за по-правилният начин, както и за една хубава маска или пък балсам, който да си взема.

# 665
  • Мнения: 1 132
Още от миналата година ползвам шампоани за боядисана коса когато си направих омбре. Измиват ми добре, от което бях изненадана, защото съм с мазни корени. Миналият месец вече боядисах цялата коса. В момента ползвам на Елсев и на Дав и балсамите към тях. Много добре измиват, а косата ми е мека и някак лека.

Скрит текст:


Ползвах и тази оцветяваща маска, но явно ми утежнява косата, защото след ползване косата ми стои безжизнена и адски бързо се омазнява. Така че съм спряла и ще си търся нещо по-леко.
Скрит текст:

Ползвах преди за омбрето тази маска само на краищата на Ариес Козметик. С бадемово масло, което пък косата ми много обича.
Скрит текст:

# 666
  • Мнения: 6 594
Благодаря ти, Мимс.
Ще ги видя тези Лореалските и ще преценя на място в магазина. Flowers Hibiscus

# 667
  • Мнения: 15 468
Момичета, боядисах си косата (преминах от къна към боя), а досега никога не съм се боядисвала с нещо различно от къна и съм в чуденка какъв продукт да взема. Дали да си продължа с козметиката за коса, склонна към омазнаяване (т.е. корени, склонни към омазняване) или да се ориентирам към козметика за боядисана коса?
Моля, посъветвайте ме за по-правилният начин, както и за една хубава маска или пък балсам, който да си взема.
VIP, всичко е индивидуално. Аз се боядисвам отдавна, но с продукти за боядисвана коса не се разбирам, дори и с лаковете за коса и маслата от сериите за боядисвани коси. Нито ми предпазват цвета, нито го освежават, нито го задържат по дълго. Правят ми косата вяла и с не добър вид. Опитавала съм във времето разни продукти, но не и не, косата ми така и не ги хареса. Затова основно се съобразявам с нуждите на косата си, а не с това, че я боядисвам. На мен боите за коса ми понасят и правят косата ми жива и лъскава. Боядисвам се в черно. Предполгам изпозването на руса боя има своите особености, както и това че същата сякаш повече изсушава косъма и се изискват специфични продукти за боядисващите се в русо дами. За моя цвят не се изискват специални грижи, а просто най обикновена грижа като цяло за косата.

# 668
  • Мнения: 2 621
Аз дълго време ползвах серии за боядисана коса,бях пристрастена точно към червения Елсев,обожавам миризмата му(която е доста дълготрайна между другото). Нямам проблем с подобни продукти,при мен вършат работа. Аз дълго време се опитвах да изравня цвета на косата ми(от 1 година се правя само ниво Sunglasses,защото при мен боите падат на петна и приличам на хиена в главата. Понеже от 3-4 месеца най-после си докарах цвета,който искам и боядисвам само корени последните няколко пъти,вече се концентрирам върху друг тип продукти и ми е все тая колко ще ми държи цвета(или по-скоро блясъка).

# 669
  • Мнения: 4 509
SvetlaK
Права си. Тази точно розова всъщност и за мен е горе-долу добра. Редактирах се, наистина от Винъс (3) не съм доволна.

# 670
  • Мнения: 541
От кой шампоан и маска за силно увредена коса сте доволни? Аз съм ползвала на Елсев extreme repair + маската,и нещо не ми харесват,ползвала съм и по скъпи (Loreal pro fiber,lakme) и не открих нищо подходящо което да ми възстанови поне малко косата.

# 671
  • Мнения: X
От кой шампоан и маска за силно увредена коса сте доволни? Аз съм ползвала на Елсев extreme repair + маската,и нещо не ми харесват,ползвала съм и по скъпи (Loreal pro fiber,lakme) и не открих нищо подходящо което да ми възстанови поне малко косата.
Виж на ALFAPARF.В някой сайтове марката е на промоция и продуктите излизат съвсем бюджетни Simple Smile

# 672
  • Мнения: 2 560
По мои скромни впечатления, силно увредената коса нищо не може да я възстанови. Оправя я единствено ножицата. Пробвай с масла- бадемово, кокосово, арган.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
От кой шампоан и маска за силно увредена коса сте доволни? Аз съм ползвала на Елсев extreme repair + маската,и нещо не ми харесват,ползвала съм и по скъпи (Loreal pro fiber,lakme) и не открих нищо подходящо което да ми възстанови поне малко косата.
Определено ножицата трябва да играе,виж тази серия-https://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/absolut-repair- … o-iztoshtena-kosa

# 674
  • Мнения: 84
За шампоан и маска нищо не мога да препоръчам, но ампулите на керастаз с цимент са страхотни. Една струва около 30 лв, ако добавиш бустър (препоръчвам да се добави), ако ли не струва 18 лв. Стига за два пъти, като аз я използвам на 14 дни. Наистина я възстановява много поне при мен. Пробвала съм много продукти за коса и само от този съм доволна. Има си бутилчица с помпичка и е много удобно. Нанася се на косата и се стои около 5 минути. Но си е силна химия и не е хубаво да се прекалява. Косата се измива с шампоан, подсушава се с кърпа да остане влажна нанася се ампулата, след това маската ви за коса (няма значение какъв клас използвате) и след това отмивате и се кефите на резултата.

Последна редакция: вт, 08 яну 2019, 20:47 от Dssvd

Общи условия

Активация на акаунт