Паническо разстройство - 34

  • 40 243
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 17 616
не се ли досещате че повръщате от антидепресантите ? минат ли три дена не бих пил нещо от което драйфам

# 601
  • Мнения: 314
Мислиш ли, че е от антидепресантите? И колко време е нормално да продължи това?

# 602
  • Мнения: 17 616
вие трябва да опредителите дали е от антидепресантите. кога е започнало повръщането и т.н.

# 603
  • Мнения: 1 782
Мислиш ли, че е от антидепресантите? И колко време е нормално да продължи това?
Нали психото ти каза, че е от АД и ти ги смени?

# 604
  • Мнения: 1 134
Ива Кръстева, малко ли ти е всичко останало, че и за други глупости да мислиш Simple Smile
Относно мислите за рак-всички сме така. Утре съм при личната да ми дава направление за гастро защото с това повръщане не се издържа.

Ох, чак вкъщи вече не ме търпят, чудела съм се какво да си измисля....и аз скоро ще ходя при личната, ама тя както се пъне за направления...

# 605
  • Мнения: 314
Мислиш ли, че е от антидепресантите? И колко време е нормално да продължи това?
Нали психото ти каза, че е от АД и ти ги смени?

Смени ми ги първият път, от Золофт на Дуласолан.
Горе доло след първото увеличаване на Дуласолана от 30мг на 60 започна и повръщането. От днес съм на 90мг.

# 606
  • Мнения: 17 616
на мен ми се виждате адекватен/адекватна за истински антидепресанти. може би трябваше да опитате с деанксит първо. той е по-слаб.

# 607
  • Мнения: 314
Адекватен със сигурност не съм. Постоянна обща отпадналост, лека дереализация, никакъв сън почти заради мисли и кадри, брутална хипохондрия. Просто се опитвам да се държа на ниво заради самият себе си Simple Smile

# 608
  • Мнения: 17 616
хората наистина зле не могат да се контролират заради нищо и никого. ако това ви е утеха. също така трябва да ви говори че всичко ви е в главата и да ви успокои поне малко че ви няма нищо телом. спокойно Simple Smile след като се държите моля ви и усетете ако не ви влияят добре антидепресантите.

# 609
  • Мнения: 314
При мен най-големият проблеми мисля, е хипохондрията. ПР го понасям що годе, само тази замаяност и слабост да ги нямаше, но хипохондрията ме изкарва извън кожа. Всеки ми разправя, че ми няма нищо, а постоянно нещо изкача...нова болежка, ей сега и това с повръщането ...ама то си е и шашкашто да повръщаш 1 седмица и да не се влияеш от никакви хапове и капки против повръщане.

# 610
  • Мнения: 17 616
според мен не ви понасят антидепресантите. хипохондрията би трябвало да намалява с хапчетата. замислете се за второ мнение. всичко ли си казвате на ?психиатъра? ?

# 611
  • Мнения: 314
Именно за хипохондрията ми каза човека, че се лекувала по бавно. Мисля, че нищо не му спестявам. На мен много ми допада като специалист и човек, кара ме да се чувствам сигурен в него.
Надявам се, че от днес от както минах на нормална доза от АД -90мг би трябвало да има по добър ефект. А утре за всеки случай ще посетя личната и ще я помоля за направление за гастро, защото  сега това ми е големият "дерт" Simple Smile

# 612
  • Мнения: 14
Deepmind ,и на мен ми се повръща ..гади ми се от една седмица (аз не мога да повръщам само че)...ям насила .Не пия антидепресанти...защото знам че това с течение на времето ще отмине....като си излекуваме мозъците...както и всичко,което ми се случи преди това гадене.

# 613
  • Мнения: 314
Мога да си самочеститя поредната криза Grinning Метна ме преди половин час, изтръпна ми главата, омекна ми цялото тяло-все едно не е мое, трудно фокусирам и говоря все едно съм пиян Grinning
Ще я смачкам с рок музика и положителна настройка...е, и клонарекс разбира се Grinning
Много ми е лошо мамка му (извинете ме за езика).

# 614
  • Мнения: 1 134
😀...аз като съм в криза и музика не мога да слушам, а обичам, ама пусто вглъбяване 😒. Докато пиех клонарекс, бях в един безкраен сън. Добре че го изкллючиха бързо 😀.

Общи условия

Активация на акаунт