Размяна на бяла и декоративна козметика - 11

  • 67 451
  • 726
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 947
Малко азиатска козметика за размяна.

Laneige glowy makeup serum, чисто нов с опаковка.
Скрит текст:

May Coop Raw Sauce 150ml, чисто нов с опаковка.
Скрит текст:

Some by mi Truecica Mineral 100 calming sunscreen, чисто нов с опаковка.
Скрит текст:

Nacific Fresh Herb Origin Serum, ползван около 30%.
Скрит текст:


Rire All kill blackhead Deep Cleanser и Remover Stick. Първият чисто нов, вторият пробван на ръката само. Без опаковка.
Скрит текст:


Tifina cotton pads 1000pcs, ползвах 2-3 колкото да видя, че не са моите.
Скрит текст:


И накрая от западната козметика.
Vita Liberata Trystal Powder, bronze shade, ползвана. Мисля около 10%. С опаковка.
Скрит текст:

Не търся нищо конкретно. Бих разменила за всичко, което ми хареса и отговаря като стойност горе-долу.

Добавям Petitfee β-Glucan Deep Firming Eye Patch, наполовина пълна кутия.
Скрит текст:

# 331
  • Мнения: 516
Търся количество от Dior dream skin cature total.

# 332
  • Мнения: 2 586


3 цвята са само тествани от палитрата. Ще отговоря на всички предложения.

# 333
  • Мнения: 236
Разменям Chanel CC cream 20, с кутийка, ползван много малко, за номер 30.

# 334
  • София
  • Мнения: 554
Разменям спирала Lancome Hypnose Volume-a-porter отворена днес, използвана веднъж.

# 335
  • Мнения: 789
Разменям DIOR forever skin glow 2N

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Излишна ми е тази малка палитра Estee Lauder, съвсем нова, част от сет е, затова е без кутия.

# 337
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
За размяна ми останаха:
 1) Чисто нов, запечатан с целофан крем KenzoKI Anti-age https://www.sephora.sg/products/kenzoki-sacred-lotus-face-cream- … de-jour/v/default
Скрит текст:
2) Палитра Pretty vulgar Phoenix rising, някои от цветовете не са пипани изобщо, други са ползвани броени пъти. За нея най-много тьрся хайлайтьра Pretty vulgar Lilac dust
Скрит текст:
3) Чисто нов 30 мл неизползван тестер. Харесвах много серията,но реших да разнообразя и този ми остана от запасите.
Скрит текст:
4)DAYTOX ензимен пилинг
Скрит текст:

И добавих малко нови неща, след есенното преглеждане на “склада”...

5)Фдт-ни на EL-Maximum cover 2N1 ползван макс. 5 мл; Dior-Forever 2N липсват около 2-3 мл; Chanel Vitalumiere 20 Cameo ползван също около 5 мл
Скрит текст:



6) Малко разнообразна козметика-при първа възможност ще напиша кое точно какво е и в какво количество




Конкретни желания нямам, така че разглеждам всякакви предложения. Възможни са и комбинации,защото разменям също и парфюми. Моля да се уважаваме като си отправяме адекватни предложения и предлагаме продукти в добър вид, точни количества и с достатъчно дълъг срок за използване.  Ще отговоря на всички,но понякога се случва да се забавя. За което моля предварително да бъда извинена.

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 20:27 от * SUPERGIRL *

# 338
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Добавям и боди лосион на Victoria's Secret - Strawberries & Champagne - Купен от Лили, ползван много малко.

Добавям и тези двете.
Глоу серума не съм го ползвала въобще.
Комплекс 5 олиото е видно колко е ползвано. Simple Smile))

# 339
  • Мнения: 284
Разменям MAC Pro Longwear NC15
Само пробван
Не е актуално

# 340
  • Русе
  • Мнения: 681
ФДТ Dior Forever Glow,2N.
Липсват 3-4 мл.

Търся ФДТ Guerlain L'Essentiel -1/2N,
околоочни Shiseido
Парфюми - La Nuit Tresor,Guerlain LPRN Intense,L'interdit edp.

# 341
  • Мнения: 1 206
здравейте, донесоха ми грешен номер червило ланком - 181, red stiletto; също и сенки за очи rose quartz, mannequin shimmer. Неползвани са. Търся 391 exotic orchid на лаком червило.

# 342
  • Мнения: 393
Мили дами, разменям следните продукти (моята кожа е смесена, но ми идват мазнички... според мен са за по-суха кожа; прилагам линк и към дрогерията от която са закупени):

1) Fleurance Nature Лек крем за изглаждане (използван две седмици да кажем 30/ 40 мл)
https://befit.bg/fn-lek-krem-za-izglazhdane-za-mk-40-ml-211308

2)  Fleurance Nature Хидратиращ крем за лице с Алое Вера (използван две седмици да кажем 40/ 50 мл)
https://befit.bg/fn-hidratirasch-krem-za-lice-s-aloe-vera-50-ml-211304

Срокът на годност е до 7 и 8 месец 2020г

3) STYX KRAUTERGARTEN Кислороден дневен крем с Йогурт (използван около 1/2 от 50 мл с шпатула)
https://befit.bg/styx-krautergarten-kisloroden-dneven-krem-s-jogurt-50-ml-210460
годен до 2022г

Бих желала размяна за парфюм или продукт за тяло (лосион, парфюмен лосион, продукт за тяло с блестящи частици). При интерес изпращам подробни снимки.

# 343
  • София
  • Мнения: 554
Разменям спирала Lancome Hypnose Volume-a-porter отворена днес, използвана веднъж.

Скрит текст:

ОБЕЩАНА!

# 344
  • Мнения: 2 586


3 цвята са само тествани от палитрата. Ще отговоря на всички предложения.

Общи условия

Активация на акаунт