Размяна на бяла и декоративна козметика - 11

  • 67 446
  • 726
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 901
- Medium Light



Urban decay - Naked 3.

При интерес ще пратя реални снимки. bouquet Не търся нищо конкретно, ще разгледам всички предложения.

# 361
  • Варна
  • Мнения: 677
Здравейте, предлагам нов, само пробван

Търся същия, но по-светъл цвят или друг ФДТ висок клас, крем за суха и смесена кожа на Lancome, Avene, Nuxe, La Roche и др.

# 362
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Разменям сенки MAC Creme de violet frost, ползвани 2-3 пъти, колкото да разбера, че не е моят цвят.




Не търся нищо конкретно Simple Smile

# 363
  • София
  • Мнения: 202
Разменям база на Estee Lauder the Mattifier, ползвана не повече от 3,4 пъти.

# 364
# 365
  • София
  • Мнения: 901



Urban decay - Naked 3.

При интерес ще пратя реални снимки. bouquet Не търся нищо конкретно, ще разгледам всички предложения.


# 366
# 367
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
За размяна ми останаха:
 1) Чисто нов, запечатан с целофан крем KenzoKI Anti-age https://www.sephora.sg/products/kenzoki-sacred-lotus-face-cream- … de-jour/v/default
Скрит текст:
2) Палитра Pretty vulgar Phoenix rising, някои от цветовете не са пипани изобщо, други са ползвани броени пъти. За нея най-много тьрся хайлайтьра Pretty vulgar Lilac dust
Скрит текст:
3) Чисто нов 30 мл неизползван тестер. Харесвах много серията,но реших да разнообразя и този ми остана от запасите.
Скрит текст:
4)DAYTOX ензимен пилинг
Скрит текст:

И добавих малко нови неща, след есенното преглеждане на “склада”...

5)Фдт-ни на EL-Maximum cover 2N1 ползван макс. 5 мл; Dior-Forever 2N липсват около 2-3 мл; Chanel Vitalumiere РАЗМЕНЕН
Скрит текст:


6) Малко разнообразна козметика:


Всички неща са налични-при интерес ще уточня кое в какво количество е.

Конкретни желания нямам, така че разглеждам всякакви предложения. Възможни са и комбинации,защото разменям също и парфюми. Моля да се уважаваме като си отправяме адекватни предложения и предлагаме продукти в добър вид, точни количества и с достатъчно дълъг срок за използване.  Ще отговоря на всички,но понякога се случва да се забавя. За което моля предварително да бъда извинена.

# 368
  • София
  • Мнения: 2 060
Разменям или отсипвам известно количество от свободната пудра на Ла Прери (голяма кутия), цвят Translucent 01. Използвани са не-повече от 5-10 гр., останалото количество пудра в кутията е 45-50 гр.
Пудрата е разкошна, но аз слагам много рядко такъв продукт и ще я ползвам с векове.

Скрит текст:

Не търся нещо конкретно. Бих разменила за парфюм (някой от новите) или за козметика на Estee или Filorga, да кажем. Нещо такова.

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 06:17 от Dona-Flor

# 369
  • Мнения: 1 102
Разменям няколко палитри:
Urban decay naked 3

Huda beauty rose gold remastered

Too faced natural eyes

2палитри Revolution

Lollipop

Doucce

# 370
  • Мнения: X
Разменям почистващо мляко за лице и очи на Апивита с мед и лайка. Останало в малко повече от половината. (150мл)

# 371
  • София
  • Мнения: 2 060
Разменена!
Разменям или отсипвам известно количество от свободната пудра на Ла Прери (голяма кутия), цвят Translucent 01. Използвани са не-повече от 5-10 гр., останалото количество пудра в кутията е 45-50 гр.
Пудрата е разкошна, но аз слагам много рядко такъв продукт и ще я ползвам с векове.

Скрит текст:

Не търся нещо конкретно. Бих разменила за парфюм (някой от новите) или за козметика на Estee или Filorga, да кажем. Нещо такова.

# 372
  • Русе
  • Мнения: 681
ФДТ Dior Forever Glow,2N.
Липсват 3-4 мл.

Търся ФДТ Guerlain L'Essentiel -1/2N/C.
околоочни Shiseido,свободна пудра Sisley,пудри Hourglass,By Terry
Парфюми - Mon edp,L'interdit edp,Libre,Poison girl unexpected

# 373
  • Мнения: X
Добавям и фон дьо тен на Make Up For Ever,  Ultra HD, цвят Y 215. Ползван е около седмица, но е много светъл за мен. Покритието е средно, не подчертава порите  и се усеща много леко на кожата. Търся качествен фон дьо тен с пълно покритие и една идея по-тъмен от този.
 
Разменям почистващо мляко за лице и очи на Апивита с мед и лайка. Останало в малко повече от половината. (150мл)

# 374
  • Мнения: 556
Разменям MAC Full Coverage Foundation W10 продукт без кутия,ползван е 2 пъти с гъбичка и почистен след това. Поръчан на сляпо се Оказа твърде светъл за мен Confused
При интерес изпращам снимки.
Търся същия, но NC15 или NW20
Или пък парфюм

Общи условия

Активация на акаунт