Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 583
  • 747
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 196
Aз съм в края на трети месец, никакво коремче нямам още, и моите си дънки и дрехи като цяло са ми удобни и си ги нося. Но специално от Лидл промоцията, мисля да се възползвам от дънките им, защото в сравнение с магазини като HM да речем или "И за мама", са направо без пари. И 5 пъти да ги сложа, няма да ме боли сърцето, че съм дала 60+ лева за тях.

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 10:50 от Lys Bleu

# 421
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
И аз мисля утре да ида до лидл за чифт дънки. Моите дънки ми стискат вече, а на работа няма как да съм все с клинове и рокли, трябва ми и някакво удобно долнище за разноообразие.

# 422
  • Мнения: 2 599
На мен вече доста ми личи, купих си от waikiki дънки и клинче. Много удобни, на мен лично не ми харесват на лидл,  защото имат колан и копче, както обикновенни дънки, което пак си ми стяга на корема. На waikiki нямат и са много удобни. Най-скъпите им модели са 35 лв, а постоянно имат и намалени.

# 423
  • София
  • Мнения: 4 015
За жалост в люлинския уайкики няма никакви дрехи за бременни. Но аз така или иначе съм по майчинство още и не ходя на работа и общо взето мога да си позволя да се шляя по анцунг:)

# 424
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 825
И аз май няма да купувам, имам от предишната бременност 2 чифта дънки, купувах ги от Англия. Сега съм си поръчала 3 клина дебели, а напролет ще взема тънки памучни и после само с рокли..

# 425
  • Мнения: 560
Все още си обличам дрехите, но започна да ми щръква коремчето /в 15 г.с. съм/ и да ми стискат леко. Купих си панталон от Уайкики за 27 лв. онзи ден и ми е много удобен. Абе много къси крачоли им правят на дънките в последно време. Като обух едни и като ми се оголиха глезените, направо бяс ме хвана... Frowning1  а не съм толкова висока /172 см/ Simple Smile) Освен това не са хич еластични. На Ейч и Ем ми се видяха много еластични и комфортни, но като видях, че са от 55 лв. нагоре и някак реших за момента да си спестя харча. По-нататък ще се прежаля да си купя ако видя зор. Наточила съм се и аз на лидълските утре, ама да видим. Като цяло най-добре ми е като се прибера от работа и си намъкна плюшеното клинче Simple Smile)

# 426
  • София
  • Мнения: 616
И аз май няма да купувам, имам от предишната бременност 2 чифта дънки, купувах ги от Англия. Сега съм си поръчала 3 клина дебели, а напролет ще взема тънки памучни и после само с рокли..

Nassie, извинявай, но би ли споделила откъде си поръча плътни клинове? Аз търсих къде ли не, но искам цветен плътен клин и никъде не намирам.

# 427
  • Мнения: 3 290
На мен дънките не ми стягат, но съм с офис дрес код и панталони и поли взех много да ги усещам на корема, а уж има място още накъде да се опънат.. Та някой ако сподели как е решил проблема с бизнес стила и бременност, ще съм супер благодарна.

# 428
  • Мнения: 1 043
Моите дрехи и рокли за работа са тесни и вече не са ми удобни, въпреки че по кантар не съм качила. Сега обмислям да си купя 1 черен панталон за бременни и да карам с него плюс 2-3 ластични рокли, които имам. Мисля да работя до края на февруари, ако всичко е наред.

# 429
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 825
sunny_kid, за цветни не знам, аз си взех черни, поръчах ги на майка ми, тя живее в Англия. Купува ги от George.

# 430
  • Мнения: 33
Моят корем много се вижда. Втора бременност ми е и съм много слаба, може би за това. В офиса имаме корпоративен дрескод, от който често се отклонявам. Ходя с панталони, жилетки, сака и рокли. Ползвам дрехи от предната си бременност, но съм си взела още. Не мога да нося обикновени чорапогащи, стягат ми и съм си взела на H&M, но никак не съм доволна. Някой, ако е открил свестни чорапогащи за бременни, да каже.

# 431
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Утре ще има в лидл чорапогащи за бременни, мисля да си взема един за проба. Иначе при нас в офиса е бизнес-кежуъл, та аз си годя с клинчета от декатлон и туники. Имам и някоя друга рокля, но да си призная, изобщо не ми се обличат рокли.

# 432
  • Мнения: 547
Момичета, ако е удобно, мога ли да ви попитам дали има някоя от вас, на която изследванията й за Даун са под 1000? Моите излязоха 1 към 930 и от там където ме излседваха казаха, че имало много малък риск.  В интернет четох, но там пише, че риск има, когато са под 1:250...
Много съм притеснена и объркана. Ще съм благодарна, ако споделите. Simple Smile

# 433
  • Мнения: 7
Момичета, ако е удобно, мога ли да ви попитам дали има някоя от вас, на която изследванията й за Даун са под 1000? Моите излязоха 1 към 930 и от там където ме излседваха казаха, че имало много малък риск.  В интернет четох, но там пише, че риск има, когато са под 1:250...
Много съм притеснена и объркана. Ще съм благодарна, ако споделите. Simple Smile
Здравей. Моят риск го изчислиха 1:870. Говорих с двама лекари и двамата ми казаха че проблем има когато е по-малко от 1:250. Въпреки, че е под 1000, риска не е толкова голям. Не се притеснявай. Всичко ще бъде наред.

# 434
  • Мнения: 547
Момичета, ако е удобно, мога ли да ви попитам дали има някоя от вас, на която изследванията й за Даун са под 1000? Моите излязоха 1 към 930 и от там където ме излседваха казаха, че имало много малък риск.  В интернет четох, но там пише, че риск има, когато са под 1:250...
Много съм притеснена и объркана. Ще съм благодарна, ако споделите. Simple Smile
Здравей. Моят риск го изчислиха 1:870. Говорих с двама лекари и двамата ми казаха че проблем има когато е по-малко от 1:250. Въпреки, че е под 1000, риска не е толкова голям. Не се притеснявай. Всичко ще бъде наред.

Много ти благодаря за отговора. Revolving Hearts Дано наистина всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт