Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 582
  • 747
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 015
Това комбиниран риск ли е? Защото моя заради годините е 1:250. Но комбинирания ми е 1:2000. Но 1:1000 е съвсем ок.

# 436
  • Мнения: 547
Това комбиниран риск ли е? Защото моя заради годините е 1:250. Но комбинирания ми е 1:2000. Но 1:1000 е съвсем ок.

Комбинираният ми риск е 1 от 930.

# 437
  • София
  • Мнения: 4 015
Пак си е съвсем в норма. Аз съм чела за 1:150, че има повод за притеснение.

# 438
  • Мнения: 547
Пак си е съвсем в норма. Аз съм чела за 1:150, че има повод за притеснение.

А защо, да му се невиди, от там където ми взеха кръв, като отидох да си взема изследванията, ми казаха, че имало риск и е хубаво да нарпавя втория БХС. Само ме притесниха...
Много благодаря за успокоението! Не знам как бих се справила без тази група. Голямо успокоение сте всички. Много е хубаво, че когато имам нещо да питам, ви има вас и винаги отговаряте. Purple Heart

# 439
  • Мнения: 3 290
Моят корем много се вижда. Втора бременност ми е и съм много слаба, може би за това. В офиса имаме корпоративен дрескод, от който често се отклонявам. Ходя с панталони, жилетки, сака и рокли. Ползвам дрехи от предната си бременност, но съм си взела още. Не мога да нося обикновени чорапогащи, стягат ми и съм си взела на H&M, но никак не съм доволна. Някой, ако е открил свестни чорапогащи за бременни, да каже.
И аз мисля да пробвам утрешните в лидл, макар че ако трябва да си призная повече ме измъчва неразположението през целия ден.. Днес беше пак ужас от сутринта и продължава, а стоенето цял ден на бюро, като ти се гади е още по ужасно

# 440
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Данито, и аз съм така. От няколко дни ме мъчи бая глад, на всеки 2 часа трябва да ям, иначе не съм човек, прилошава ми. Гледам и да пия вода повечко, което води до посещение на тоалетната макс на 15 мин. На ваичко отгоре и ми прилошава от екрана на компютъра... шантава работа.

# 441
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Това комбиниран риск ли е? Защото моя заради годините е 1:250. Но комбинирания ми е 1:2000. Но 1:1000 е съвсем ок.

Кое е комбинираният риск, в моите резултати имам първоначален и изчислен....да разбирам ли че комбинираният е изчисления ?

# 442
  • Мнения: 1 196
Аз днес ходих на преглед, направих си и БХС, взех си и направление за регистрация, та прекарах цял ден на вън. На прегледа, лекарката каза, че бебче върви със седмица напред с размерите си. Последния път като ходих пък вървеше назад, явно си наваксва Grinning Изумих се колко много мърдаше това човече, пък нищо не се усеща. Grinning Още си е долу в малкия таз. За коремчето, зависи може би и дали е първа бременност, както и от коремните мускули, ако са по- стегнати държат коремчето компактно и прибрано. Аз си тренирах преди да забременея и обмислям да се завърна пак към тренировките вече, защото съм към края на трети месец, а и лекарката каза щом се чувствам добре, че няма проблем. Надявах се да ме гледат вече с нормалния видеозон, но може би заради замерванията, които трябваше да направи за БХС ме прегледа с вагиналния. Но на следващия преглед, мисля категорично да го откажа, дори да ми го предложат, защото днес като си тръгнах малко ме наболяваше корема известно време, а аз никакви проблеми не съм имала до момента и не ме е болял друг път.

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 9
Вече би трябвало с коремен да те гледат наистина.
Моите измервания с коремен ги правиха, а предполагам и на другите.

Аз днес ходих на преглед, направих си и БХС, взех си и направление за регистрация, та прекарах цял ден на вън. На прегледа, лекарката каза, че бебче върви със седмица напред с размерите си. Последния път като ходих пък вървеше назад, явно си наваксва Grinning Изумих се колко много мърдаше това човече, пък нищо не се усеща. Grinning Още си е долу в малкия таз. За коремчето, зависи може би и дали е първа бременност, както и от коремните мускули, ако са по- стегнати държат коремчето компактно и прибрано. Аз си тренирах преди да забременея и обмислям да се завърна пак към тренировките вече, защото съм към края на трети месец, а и лекарката каза щом се чувствам добре, че няма проблем. Надявах се да ме гледат вече с нормалния видеозон, но може би заради замерванията, които трябваше да направи за БХС ме прегледа с вагиналния. Но на следващия преглед, мисля категорично да го откажа, дори да ми го предложат, защото днес като си тръгнах малко ме наболяваше корема известно време, а аз никакви проблеми не съм имала до момента и не ме е болял друг път.

# 444
  • Мнения: 2 599
Ами не, с вагинален, и миналата бременност беше с вагинален БХС-то. Бебето е все още много малко, не знам как са замерили с коремен. Предполагам при повечето е било с вагинален...

# 445
  • Мнения: 3 290
Ами не, с вагинален, и миналата бременност беше с вагинален БХС-то. Бебето е все още много малко, не знам как са замерили с коремен. Предполагам при повечето е било с вагинален...
И при мен беше с коремен..

# 446
  • София
  • Мнения: 4 015
И при мен. С вагинален ме гледаха само първия път, за установяване на бременност.

# 447
  • Мнения: 547
При мен БХС беше с вагинален, колкото и да не ми се искаше Grinning

# 448
  • Мнения: 1 196
Явно е до предпочитание на самия лекар или в коя седмица се случват нещата, макар че БХС си се прави в 12-13та Г.С. Иначе и на моя приятелка,която съвсем скоро роди, замерването са й го правили с коремния.

# 449
  • Мнения: 2 599
Хмм, сега ме зачудихте. Другата седмица съм на БХС, но съм 100% сигурна, че ще е вагинален, дори така ми е малко по-спокойно, защото със сигурност е по-точен в тези седмици и няма да психясвам дали правилно е замерено хах. Явно си е до доктора.
Миналата бременност не съм имала проблеми, не се шашкайте толкова от тези прегледи, лекарите (добрите) си знаят работата.
Аз отидох 1 час, след като имах зацапване и пак ме гледа с вагинален, но не ми е навредило по никакъв начин.
Успех на всички, които им предстои БХС и блазе на тези, които е минал Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт