Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 430
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 547
Хм, аз гаден вкус нямам, нито гадене, нито пък гърдите ми са двойни, дори бих казала, че са си същите, нямат никаква разлика, но за сметка на това, вечер в 9, най-късно, съм в леглото и едвам си държа очите отворени... Тази вечер сме на рожден ден, не знам как ще издържа като ще започне, когато аз си лягам. Grinning

# 46
  • Мнения: 1 043
И аз нямам гаден вкус и уголемени гърди. Но за сметка на това всеки ден съм с различно мнение - ту ми се яде всичко, ту- нищо... Голям купон Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес мина и моят преглед - видяхме и чухме сърце, отговаря си на седмицата 8-ма и сега ме викат на 23.11 в петък, за да ме заведат като бременна. Започвам да съобщавам на близките, дори мисля в понеделник да споделя и на шефа. Много са коректни към мен и затова искам да ги уведомя рано.

# 47
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Как ви завиждам благородно, че си лягате рано, аз ако мога ще легна в 20:00 амаа мойто диване по-рано от 22 не заспива и аз след това докато оправя това онова и станало 23.. Astonished
Иначе на мен ми е някакво хем гладно, хем ако хапна малко и се чувствам преяла, а след 19 часа ако хапна и направо едвам дишам и ми е гадно.. Иначе гаденето така и не се появи (дано не ме чуе дявола) 8 седмица и се надявам да нямам и този път. Какъв късмет изкарах досега с бременностите, дано и този път е лека.
Да ви бъде лека и на вас! Hug

# 48
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, чудя се дали да спра да слагам гел лак, чета противоречиви мнения за това вредно ли е или не. Вие как мислите?

# 49
  • София
  • Мнения: 4 011
Не мисля, че има проблем. То попринцип, ако спираш нещо, най-добре езнаеш да го спреш първите три месеца, пък после да се чудиш дали да подновиш. В крайна сметка не мисля, че е проблем, както и боядисването и тн.

# 50
  • София
  • Мнения: 81
Аз знам за лака специално, че няма проблем, но било много важно в родилното да си без лак... Изискване на лекарите било People Information Desk Person
Ако някоя от девойките, които вече са раждали знаят нещо нека споделят

# 51
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Аз също съм с гел лак, но го правя сама и си правя по няколко дни почивки. С предишната бременност тук коментираме с момичетата, че няма проблем, някои дори си бяха и на раждането с гел.
Доколкото знам, лекарите или по-специално анестезиолозите искат да си без лак, защото по ноктите се познавало ако става нещо, посинявали. Но точно за какво не знам.

# 52
  • Мнения: 650
Алергия към упойката и посиняват за това искат без лак. Иначе аз си го махнах гела по друга причина, но според мен не вреди по никакъв начин. И косата си боядисвам.
А относно гърдите и преди бях с големи сега съм с двойни. Не мога да си закопчея якетата, за мъжа ми може да е УАУ, но за мен е гадно.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 08:42 от Арвен

# 53
  • Мнения: 36
Здравейте, бъдещи мами! Записвам се и а в новата тема с последни новини. На първия преглед, преди почти две седмици, лекарката се беше притеснила, защото по калкулаторите бях в края 7-ма седмица, а нямаше пулс, но после поговорихме и след като разбра, че цикълът ми е около 31-32 дни и вероятността от късна овулация нещата могат и да се случат.

Преди няколко дни бях на втори преглед, чу се пулс, слава Богу! И сега отново ще ходя в четвъртък да видим как се развиват нещата.

Бебчо е 0,26см. и в момента отговаря на началото на 7-ма г.с.

С Хашимото съм. TSH преди 3 седмици беше 0.838, тази седмица ще го пусна пак да видим как се движи. Ще се радвам да обменям опит и с други мами в моята ситуация.

# 54
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
AristoCat, поздравления за хубавите новини. И при мен бебчо е малко по-малък заради къснат овулция. Сигурна съм, че всичко ще е наред от тук нататък.

Арвен, аз якетата не мога да ги закопчавам от 3 седмици. Сега ще ходя на лов за сутиени,  че и там е зле положението.

# 55
  • Мнения: 71
Качили ли сте килограми , момичета?
Понеже виждам , че сте писали за проблема със закопчаването на якета 🤔😁 На мен всичко ми става , но се чувствам като балон / качила съм 1,5 кг/ 😒 В 8 г.с. + 3 дни съм !

# 56
  • София
  • Мнения: 4 011
Ако съдя по дънките, май съм отслабнала. Иначе кантар нямам, нямам представа колко кила съм.

# 57
  • Мнения: 892
С това гадене дори свалих килограми и чак от тази седмица започнах да се храня.
Гърдите ми са малки и не мога да кажа, че са пораснали, но зърната ми са тъмно кафяви и огромни.
Имам огромен проблем с водата - откакто ми е лошо не мога да пия. Насила успявам почти литър да поема, но замествам с айрян и прясно мляко.

# 58
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Аз също нямам идея дали качвам, но се чувствам като балон, много съм надута и дънките ги пенсионирах още в 5гс. Сега карам на спортни черни клинчета + туники и имам един по-широк черен панталон. Определено има разлика в огледалото, та предполагам, че може и да  съм качила някой друг кг. При мен якетата са проблемни в областта на бюста.

# 59
  • Мнения: 2 515
И аз съм +1.5кг. В 8г.с.и няколко дни съм. Дънките ги зарязах също, не искам да ми стяга нещо. На клинове и роклички съм. Якетата ми стават засега. Но също съм много подута, вечер корема ми е огромен и вода не мога да пия дори. Гърдите също са ми издути и корави, болезнени на моменти. Вече си чакам сутиените без банели...

Общи условия

Активация на акаунт