Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 602
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Уф тея гъби, гадна работа са. Аз съм също без лечние, само мажа с Витасин, който помага страшно много срещу сърбежа. Иначе и ние секс не правим с ММ, но това не попречи и той да хване гъби, но предполага, че при него може би се дължи на антибиотика, който пи до скоро. Въпреки това му изписаха Дактакорт за мазане и Микомакс.

# 541
  • София
  • Мнения: 4 015
Но шпа  3пъти по 2 ли се пиеше при зацапване? Преди час ми го каза докторката и вече го забравих....

# 542
  • Мнения: 100
Но шпа  3пъти по 2 ли се пиеше при зацапване? Преди час ми го каза докторката и вече го забравих....

На мен ми бяха изписали но шпа 3×2 на ден и дуфастон 2х1.

# 543
  • София
  • Мнения: 4 015
Мерси:) на мен за сега ми казаха само но шпа, пък да видим. Да се надявам, че е нещо моментно. Ма с малкия дето ми тежи 15 кила и се налага да го всигам чат пак се очакваше да се случи нещо такова.

# 544
  • Sofia
  • Мнения: 33
Здравейте, да се включа и аз. 13 г.с. Ще се радвам да ме добавите и във фейсбук групата. Линкът към профила ми е:https://www.facebook.com/evelina.nikolova Желая весели празници на всички в групата! Simple Smile

# 545
  • Мнения: 501
Аз Но Шпа пиех 3х1 и утрогестан 2х2

# 546
  • София
  • Мнения: 4 015
За сега не съм започнала да пия, че се оказа че нямам вкъщи, а и гледам, че вече няма зацапване. Утре, ако недай си боже пак се случи ще си купя ..даже ще си купя със сигурност, пък дано не се налага да го пия.

# 547
  • Мнения: 501
Абе ти си купи сега по-добре, но-шпа се води, че изглажда гладката мускулатура и прекратява контракциите.Може би доктроа ти е сметнал, че това зацапване е от контракция.

# 548
  • София
  • Мнения: 4 015
Проблема е, че нямам аптека която работи наблизо. Но утре сутрин задължително ще купя. Шантава работа, бях 100% сигурна, че имам. Тъпото е, че цял ден не съм се прибирала и чак сега видях, че   е свършил. Много несъобразително от моя страна.

Последна редакция: ср, 19 дек 2018, 21:28 от ditmade

# 549
  • Мнения: 501
Ужас! Стискам палци да няма кървене, почивай си до утре повече!

# 550
  • София
  • Мнения: 4 015
Директно си лягам и няма хич да мърдам.

# 551
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 825
Малко оффтопик дет се вика ама от седмица насам щерката направо ме побърква! Няма заспиване и това е.. час и половина лежа до нея и я карам на сила да ляга, защото ако не съм до нея, ще стане и ще си играе. Яд ме е, че не я научих да заспива сама като беше в кошарата (стоях на стол до нея) ии сега  вече е в легло и трудна работа, тя става и си обикаля. На 2 години е. Даже и с баща си не иска, хем плаче за мен, хем като легна един час не ми мърда. И това вечер, на обяд за 20 мин. заспива. Направо не знам как ще е като се роди бебче Close
Иначе всичко е ок, бях на ФМ, няма нищо притеснително. Бяха ми излезли някакви бактерии в урината, затова пусках стерилна отново, нямаше нищо. Доки каза, че е от цервикалната слуз, нещо си ама не разбрах точно, че бях с детето и ми изписа глобули Силвержин за всеки случай да съм слагала.

# 552
  • София
  • Мнения: 4 015
Синът ми на година и 9 месеца имаше същия период. Направо ме побърка. Продължи около месец. Сега си лягаме двамата, четем книжка и като кажа хайде да спим, загася лампата и заспива за две минути. Та ще мине и при вас.
Моя проблем с него сега е носенето. Аз не го нося и той е свикнал, но с баща си и с дядо си е просто ужасен, реве та се къса и тя го вдигат, направо не знам с това как да се преборим.
Супер за фаталната.
Моята втора е чак на 16.01.

# 553
  • Мнения: 6 889
Вчера ми излязоха резултатите от кръвните изследвания и хемоглобина ми е нисък (112). АГ ми изписа лекарство, което има желязо и фолиева киселина. Проблемът е, че във витамините, които пиех до сега също има фолева киселина (но пък няма желязо) и се чудя сега трябва ли да ги спра докато пия новото лекарство (след празниците ще ми пускат нови изследвания за хемоглобина)? Забравих да питам вчера АГ, а тя май е отпуска вече, защото не ми вдига тел.

# 554
  • София
  • Мнения: 4 015
Аз пък пия магнерот, и аз забравих да питам за витамините (съдържат магнезий). Не знам до кога трябва да пия фолиева киселина, но така или иначе пия витамини на своя глава и реших да ги спра, докато пия магнерот, после пак ще ги започна.

Общи условия

Активация на акаунт