Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 512
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 232
Zhr89 кой тест прави? Аз още чета и се чудя Rolling Eyes

Направих Vision+ . Изпращат ги в Щатите и до 5 - 6 работни дни са готови . Малко са скъпи, но казват че резултата е 99.8%

# 406
  • Мнения: 787
Аз в сряда ще направя феталната+бхс, обмислям и днк тест. Радвам се за пиложителните резултати при теб! Честита госпожица ❤
Zhr89 кой тест прави? Аз още чета и се чудя Rolling Eyes

Направих Vision+ . Изпращат ги в Щатите и до 5 - 6 работни дни са готови . Малко са скъпи, но казват че резултата е 99.8%

# 407
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте, чета ви редовно, но не съм писала до сега. Включвам се и аз с термин 08.06. Ако може някои да ме добави във фейсбук групата. ( https://www.facebook.com/maria.markova.5055 ) Честито на всички и лека бременност. Simple Smile

# 408
  • Мнения: 560
Момичета, инсталирахте ли си приложения за следене на бременността? Има най-различни в гугъл плей, аз съм инсталирала 4 Grinning Pregnancy + и Pregnancy Calendar ми се струват най-добри.

# 409
  • Мнения: 1 196
Aз си свалих Feya-та, платено приложение е, около 8-9лв. Доволна съм.

# 410
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Аз си ползвам My Calendar, него ползвах и за следене на цикъла.

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Аз използвам Feia бременност, Pregnacy + и Моят календар, но най- много ми харесва това на Фея Simple Smile има същите обяснения като в Pregnacy+, но пък картинките на Pregnacy+ са по яки Wink.

# 412
  • Мнения: 232
И аз си свалих Фея, но според приложението трябва да съм почти седмица и нещо напред Simple Smile и малко се дразня защото постоянно връщам една седмица назад за да чега

# 413
  • София
  • Мнения: 4 011
Моето се казва само pregnancy. И с предната бременност използвах него и съм доволна.

# 414
  • Мнения: 3 284
И при мен днес мина феталната морфология, изчислиха ми много нисък риск за даун, нещо от типа на 1:8237,риск от другите 1:13280. И видяха и пола, понеже бебето си лежеше и си смучеше пръста през цялото време. Та вече знам, че ще е момиче.

# 415
  • Мнения: 547
Здравейте, момичета,
Относно БХС, миналата седмица, както вече ви споделих, минах. Казаха ми, че резултатите ще са готови от 7 до 10 дни и ми дадоха едно листче, на което пише следния сайт genetika.maichindom.com,  където евентуално мога да ги проверя. Тъй като знам, че всички проби се изпращат в Майчин дом и реално там изследват кръвта, вие вашите в сайта ли ги проверихте или отидохте направо да вземете резултата от там, където ви взеха кръв?

# 416
  • Перник
  • Мнения: 728
sweety, аз си ги свалих от сайта.

# 417
  • Мнения: 547
Да, точно след като ви писах, пробвах отново на сайта и вече бяха излезли. Grinning Благодаря за отговора.

# 418
  • Мнения: 3 284
Един малко по различен въпрос, но кога се купуват дрехи за бременни, гледам брошурата на лидл от утре имат евтини предложения, но не знам дали е рано или не е? Съвети?

# 419
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз няма да купувам. Карам го на анцузи, клинове и рокли.

Общи условия

Активация на акаунт