Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 658
  • 845
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 80
Ние винаги си взимаме стая с изложение към главната улица и да ти кажа, като затворим дограмата нищо не се чува, явно е шумоизолираща
Още по-добре!

# 526
  • Мнения: 9 124
Поне аз, като съм била в 23ч. музиката спира. Магазините вече от юли работеха до този час, но шум нямаше и музика, дори в центъра, а сме били навън по това време.
Лиле, ти си много бързоходна)) За 10 мин. може, ама до южния плаж да отида от автогарата примерно. Но да стигна до новите хотели на север дето са направени... няма да мога. То много нещо се построи. Гледахме къщи малко вече останали в Приморско, а има и такива дето се продават или пустеят. Къде са тези хора местните не знам. Май всеки си има хотел вече си мисля и там си спи, иначе не разбирам.
На мен Приморско ми е поне засега любимо място от нашето Черноморие. Съжалявам, че толкова късно го открих. Изобщо си го представях някакво село. Дори Китен мислех, че е много по-голям от Приморско и отказвах да го разгледам. Сега Китен ми се вижда направо ... ми чудя се какво му харесват. За съжаление и Царево не сме посещавали, все не остава време. Другите места май ги знам повечето и сме били. Приморско си има нещо дето става за всеки вкус според мен. И за млади, и за стари, и за шумни компании, и за хора търсещи усамотение и спокойствие. Плажовете също са хубави, центъра, крайбрежната, много хотели, много ресторанти, супермаркети, хубав център. Харесва ми това градче)))

# 527
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на мен ми харесва. Нямах никаква идея какво представлява, когато ни предложиха тук местенце. Сега ми е много приятно. Мога да изкарам цял сезон тук.

# 528
  • Мнения: 9 124
Лилееее, цвете убаво)))
Да не си там с имотче, бре))
Ма да дойда да си правим компания, така де, да не ти е скучно.
Ще ти пея, ще ти нося хавлийката, само кажи и идаааа)))
Еййй, късметлийка си ти. И аз искам местенце там, ама...((

# 529
  • София
  • Мнения: 1 422
Нормален ход Детелини-южен плаж е не повече от 5 мин. Не знам къде обикаляте 10 мин. Дали има 300 м. Ако сте с ремарке, вече е друго.

# 530
  • Мнения: 1 539
fanfanito, благодаря за отговора. В Гугъл мапс видях табела за свалачище близо до Ла Каса. Има ли свлачища в Приморско?
Да препоръчате настаняване до Южния плаж?

# 531
  • Мнения: 9 124
Няма свлачище. Всъщност има една сграда пред вашия хотел, ама по-напред е и в страни, която не е довършена. Тя е на сантиметри просто на самия ъгъл вдигната, което е прекалено. Не я довършват, забранили са я, но и не я бутат. Не се притеснявай няма да падне вашия хотел. Хубав е и на тихо място и с изглед. Но не е на самия плаж все пак, но не е далече. Не знам как да го обясня, Лилето да снима там щом е , ако минава да те успокои. Не е опасно за вашия хотел изобщо.

# 532
  • Мнения: 639
И пак за Перла. Днес имаше заети 10 Тина чадъра и то на 2-ра линия, защото на цялата първа има надписи 'Reserve', какво е това пране на пари направо незнам. И всичко това в най-активния сезон!

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 46
Отзиви за бунгала Каса Миа!
Благодаря!

# 534
  • Мнения: 1 148
И аз моля за отзиви за хотел Свети Стефан. Предварително благодаря!

# 535
  • Мнения: 2 524
И пак за Перла. Днес имаше заети 10 Тина чадъра и то на 2-ра линия, защото на цялата първа има надписи 'Reserve', какво е това пране на пари направо незнам. И всичко това в най-активния сезон!
Не е пране на пари. Божков щял да го прави второ Какао бийч. Иначе добре печелят от самия ресторант и партитата, които правят там. За справка миналата година кафето беше 4 лева, пицата 16-18 на Токев, ама Токев идвал само петък, събота и неделя. Вечерно време партитата са с вход и отделно консумация  - стотина лева те оправят.

Мен точно това ме дразнеше миналата година - първи ред резерве. И към 11 часа идват някакви знайни и незнайни, решили, че плажът е техен като са в зона "резерве". Случи се обаче един ден така, че първия ред чадъри беше залят, нашето семейство беше на втори ред и една мутрафонка си завря силиконовия гъз директно в крака на мъжа ми. ММ искаше нещо шутове да раздава, та го спрях.
Последно по ТВ-то видях как Преслава си храни бебето точно от първи ред чадъри на Перла.

Ако имате възможност и чадърите не са нагъчкани като миналата година, ходете на бар Интрига, пада се преди първия вълнолом на Перла, плаж Стамополу, точно срещу блатото в края му към Перла. Ма как го обясних само ... Това беше любимото ми място, преди да изгонят масово народа от Перла - тихо, непренаселено и с кристална вода. Понякога обаче е по-ветровито.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 13 473
Така явно ще загубим Перла по начина, който я знаем.
Мернах коментар напред в темата, че чадър в момента е 24лв., в действителност как вървят цените?
В Детелини пускат ли домашни любимци?

# 537
  • Мнения: 1 908
В Детелини не дават домашни любимци, проверих лично

# 538
  • Мнения: 22
Здравейте горе долу по прочетох няколко коментара и останах с впечатлението че сте доста доволни от приморско и ако можете да ми помогнете ще съм много благодарна търся хотел със спа може и с ол инклузив и без него бихте ли предложили най предпочитаните хотели от вас и заведения като ресторанти барове или дискотеки нещо за младите ни души разбира се на по човечни цени  а не на цена 4лв кафето и кой плаж е най хубав ако са много съжалявам но нимога не съм ходила и незнам нищо за Приморско

# 539
  • Мнения: 9 124
 Lili Love, аз не мога да ти помогна, просто защото ходим на семейни хотели. Там са си доста добри (мое мнение), чисти, има си всичко-тераси с масички, бани хубави, големи стаи, чисти общи части, климатици, телевизор и хладилник. На нас това ни е достатъчно. Храним се според бюджета. Ако единия ден се поотпуснем, на другия не сме по ресторанти-палачинки хубави има, пици и такива неща. Ресторанти по-добри има всякакви с жива музика, рибни (този на пристанището не го харесвам), ние си обичаме нашата си кухня и сме по мръвките, та... според вкуса на човека, но то се вижда -ресторантите са навън, има си и ценоразпис на повечето пред тях и така.
За плаж всеки си харесва по-нещо, ама са си хубави, зависи обаче как случиш на време. Ние ги сменяме, повече сме на северния, все натам взимаме хотели и затова, но и на южния ходин поне 2-3 дни в престоя за разнообразие или когато времето е по-ветровито, на южния винаги е по-завет и спокойно морето. Само дето вървиш, вървиш и все си до колене, зависи пак какво харесваш.
Дискотеки има в центъра до хотел Стоп май имаше на главната има нощен клуб, а и на други места (не ги знам)
Хубави места за разходки има, чисти и прави улици, широки (аз това най-много му харесвам на Приморско), места да седнеш (пейки, градинки)
Май в Гранд хотел Приморско има спа, там ще сте на северния плаж, не сме го посещавали. Близо е до Вълчан войвода там)) Също и до много малки ресторантчета, които по отзивите тук са добри.
Най-добри хотели са Жерави, Перлите, а има и нови хубави хотели към северния плаж, ама толкова имена не мога да помня. Към южния май са по-зле хотелите (мое мнение), в смисъл не са толкова луксозни и големи. Може в букинг да разгледате и да се ориентирате за СПА и басейни и повече екстри, кои предлагат. Дискотеките не са много обаче, не е като на Слънчев бряг. Цените са нормални, сега в силния сезон не знам как е, ние ходим да посрещнем 1 юли и няколко дни най-много след това. Гледаме да е 10 дни и да хванем по-малко народ, по-чисто море и най-вече по-евтино ни излиза))
ПП. Да добавя, че първите два пъти бяхме в Опал и влакчето точно пред него спираше. Понеже ни мързи все на него се качвахме и ходехме на Перла, забучвахме чадърче и те така. После пак с влакчето наобратно пред входа почти на хотела. Много ни харесваше този начин и всички дни така изкарвахме, влакчето спазваше точно разписание. Но..ние ходехме края на август тогава и водата все с водорасли и мръсна помня. Нямам добри спомени от Перла плажа (точно там дето си е баш, баш випа уж сега), та хич не страдам за нея. Северния плаж е доста дълъг, място има за всеки, южния също. Нека там се величаят онези, че нещо са по-специални.

Общи условия

Активация на акаунт