Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 678
  • 845
  •   1
Отговори
# 810
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Въпросът беше за достъп до плаж с кола. Сещам се и за ММЦ.

# 811
  • Мнения: 7 006
На южния духа ,флага е жълт.
На северния значи,ще е по-зле.
И да,южния е по-удачен за трудно подвижни хора.

# 812
  • Мнения: 1 539
Всичко работи. Но ако нещо е свършило, казват, че е края на сезона и няма да заредят.
Вчера вечеряхме в "Оазис", става. Кой друг ресторант препоръчвате?
На южния плаж е жълт флаг, средни вълни. Рехавичко откъм туристи. Хапнахме в "Бира и мезе", кофти беше. Чадър, шезлонг - всяко за 7 лв.

# 813
  • Мнения: 7 006
Всичко работи. Но ако нещо е свършило, казват, че е края на сезона и няма да заредят.
Вчера вечеряхме в "Оазис", става. Кой друг ресторант препоръчвате?
На южния плаж е жълт флаг, средни вълни. Рехавичко откъм туристи. Хапнахме в "Бира и мезе", кофти беше. Чадър, шезлонг - всяко за 7 лв.

Гледайте кои заведения са пълни.
Инак,"Ден и Нощ" и "Амиго"
И двете са винаги фул,второто е малко по-евтино.
И двете са на главната,но първото е баш в лудницата,между Аквапарка и Пощата,някъде по средата
Второто е след пощата нагоре,към крайбрежната алея.Като подминете Рибко(пържените риби),после е Стела Марис(там не!!!) и след 20 метра е Амиго-то

# 814
  • Мнения: 7 006
Внимавайте за вещите си.
На южния плаж,някой но беше ровил в раницата.

# 815
  • Мнения: 1 539
Ужас. И ние плажуваме там.
Вила Фиорд - за цената си е добре. Има хавлии. Има масичка и столчета на терасата. Има климатик и паркомясто. Има ютия на етажа. Няма шампоани и т.н., само течен сапун за ръцете. Чистенето е само изхвърляне на кошчето, може и да премитат, но е отгоре-отгоре.
Хазяите не ги виждаме, не досаждат.
Градчето - не е лошо, още по-хубаво ще е главната да е пешеходна.
Досега не сме намерили идеално заведение. Хапвахме в Ден и нощ, по препоръка на Какво? Доволни сме, големи порции и не ни се видя скъпо. Само пилешките хапки с корнфлейкс не ставаха. Жалко, че няма морски изглед. Амиго беше пълно, нямаше места. Хапвахме и в скарата до Ден и нощ. Непретенциозно, дъщеря ми много хареса наденицата.
Като цяло, ми се вижда пълно с хора, особено вечер. На плажа е рехаво. Сигурно ходят на Северния плаж.

# 816
  • Мнения: 39 318

Вчера - южен плаж. Гъз до гъз.

# 817
  • Мнения: 1 539
Явно се дължи на голямата плажна ивица. Около нас обикновено е празничко... Ние ползваме платени чадъри.

# 818
  • Мнения: 39 318
Днес може да пробваме Аркутино

# 819
  • Мнения: 7 006
Единственото "идеално" заведение което съм открила е на Синеморец.Ама не му помня името,щото съм си муня.По средата на главната,на ъгъл се пада.
Перфектна храна,никога не е имало гаф,добро обслужване и нормални цени.
В Амигото на Приморско пиците са много хубави,а също така и пълнените чушки.Инак в "Ден и Нощ" готвят по- вкусно,малко по-скъпо е,но пък повече избор има на дневно меню
Обаче,последните дни лепнах някъв вирус и ми се разказва играта.Газове,колики и чести позиви за тоалетна.Нямам диария,но изхождането е  буквално на час по лъжичка..То,може и специфика на организма да е,не знам..Преди години,детето и ММ бяха с диария,аз пак по същия начин.Те се оправиха за 2-3 дни,аз се влачих седмица..И сега май ще е така..

# 820
  • Мнения: 9 124
Не знам дали трябва, но ще си позволя да ти препоръчам лопедиум. Взимаш първия път 2 и после след всяко ходене до 00 по 1 . Няма начин да не ти мине за ден.

# 821
  • Мнения: 39 318
Днес 40 минути на кръговото излизахме от Бургас.
Към курортите надолу стана страшно. Задръстването беше поне два километра на влизане.

# 822
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
През Ясна поляна е по-спокойно, после пак може да се избегне Бургас.

# 823
  • Мнения: 39 318
За неделя да го имат предвид хората. Че тогава целият юг трябва да се изнесе.

# 824
  • Мнения: 891
През Ясна поляна е по-спокойно, после пак може да се избегне Бургас.
Какво е състоянието на този път?

Общи условия

Активация на акаунт