Приморско 2019 - море и още нещо

  • 59 653
  • 845
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 45
Старата мелница е ресторант (механа). На главната улица е, като минеш Ден и нощ по посока автогарата се пада, в дясно. Има жива музика често.


Моля за мнение тази година как е хранта в Ден и нощ.
Миналата година се изложиха, а са ми много близо до хотела.
Благодаря.

# 571
  • Мнения: 806
Писах и по-напред за Ден и нощ.
Бяхме за три нощувки и трите вечери бяхме там.
Бързо обслужване,хубава храна и нормални цени.
4 възрастни и 2 деца,си ядохме прилично за 60-70лв сметка.

# 572
  • Мнения: 890
За това заведение на пристанището ли става въпрос?
Да тук бяхме една вечер и не останахме доволни. Това миналата година. Имахме и повод тогава и специално отидохме. Но..нямаше почти нищо рибно помня, избора малък, бавна поръчката, нещо...разочаровани останахме. Може и да е бил такъв деня, но оттогава не повторихме там. Това, което поръчахме не беше вкусно. Не сме по рибата ние, но за случая отидохме там, защото знаехме,че купуват от рибарите всеки ден риба и е много прясна и разнообразна, но уви.

Значи и ние сме били в същия миналата година. Тогава имаше само барбун и циганка (малък паламуд). Барбуна беше хубав и изглеждаше да е пресен. А и в рибарските форуми пишеха, че това вадят по това време в региона. Август не е риболовен сезон и да се очаква разнообразие от местна прясна риба е нереалистично. А и местните не са кой знае какви рибари. Обслужването беше като навсякъде в Приморско - винаги има какво да се желае., но това си е нормално. Все пак Приморско си е дестинация за непретенциозни туристи.

# 573
  • Мнения: 26
Значи... така е, и не е така.  Морето най-добре знае какво ще е менюто утре. През лятото все пак изобилието е пълно. Освен традиционните попчета, летос по това време има сафрид, чернокоп, зарган, барбун, всичките се вадят от април до октомври.  За да имаш прясна риба трябва да си всяка сутрин  на пазара, а през деня да  държиш връзка с рибарите по телефона.
А и  готвенето на риба не е проста работа - трябва да знаеш как да я посолиш, кога да я пържиш, кога и как да я метнеш на скарата и т.н.
П.П. Ако имате път до Бургас, все пак трябва и почивен ден без лежане на пясъка, може да хапнете добре направени рибни ястия в Бирария "ДНА" Бургас, миналата година хапнахме и останахме с отлични впечатления!

# 574
  • Мнения: 890
Според морските хора, изобилието на риба е през есента, но не всяка есен. През лятото риболова е тегав. Миналото лято в Приморско и в началото на август не бяха виждли ни зарган, ни чернокоп или сафрид. Тази година се оплакват, че още от пролетта сафрида ги е подминал. Да видим как ще е след седмица. Бургас го заобикалям.

# 575
  • Мнения: 26
Ми да... по - малките не обичат особено по - големите... и за градовете се отнася!!! Да, ама не, сафрид си имаше в Приморско,хапнахме си, и други екземпляри си имаше, все пак Бургаския залив е
 голям... мммммм!

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 16:16 от Siberian tiger

# 576
  • Мнения: 6 177
Старата мелница е ресторант (механа). На главната улица е, като минеш Ден и нощ по посока автогарата се пада, в дясно. Има жива музика често.


Моля за мнение тази година как е хранта в Ден и нощ.
Миналата година се изложиха, а са ми много близо до хотела.
Благодаря.
Поръчахме си в Ден и Нощ кашкавал пане с гарнитура-жива подметка ,зарязахме го и си тръгнахме

# 577
  • Мнения: 26
Моля, за отзиви за Къща за гости "Грация" -  Приморско и "Стамополу" 4 - Приморско. Какви са условията, добри ли са предлаганите в тези дестинации?
Бог доброто!

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 12:20 от Siberian tiger

# 578
  • Мнения: 1 779
Здравейте, искам да попитам има ли някакви по-обикновени занимания за възрастни в Аквапарк Нептун. Не мога да се ориентирам от снимките. Не си падам по екстремни пързалки и не обичам да гълтам вода. В пратера има ли нещо за възрастни и може ли с нещо като надуваема лодка да обикалят там възрастни.Благодаря предварително за отговора!

# 579
  • Мнения: 2 524
Здравейте, искам да попитам има ли някакви по-обикновени занимания за възрастни в Аквапарк Нептун. Не мога да се ориентирам от снимките. Не си падам по екстремни пързалки и не обичам да гълтам вода. В пратера има ли нещо за възрастни и може ли с нещо като надуваема лодка да обикалят там възрастни.Благодаря предварително за отговора!
Има река с надуваеми рингове, аз си се пързалях и на пратера с детето.

# 580
  • Мнения: 1 779
А дали позволяват снимки и вещите могат ли да се заключват. Мисълта ми е ако си оставя нещата на шезлонг в единия край на парка и се разхождам по атракциите, дали няма да ми изчезнат парите, телефона....

# 581
  • Мнения: 426
Здравейте, включвам се отново с питане. Може ли да ми предложите къща за гости, търся нещо по-бюджетно, около 50-60 лв. От тук четох добри коментари за Вила Фиорд, но нямат места за другата седмица. В Букинга ми излизат само скъпи предложения, така че ще се радвам на предложения от вас Simple Smile

# 582
  • Мнения: 26
Здравейте, включвам се отново с питане. Може ли да ми предложите къща за гости, търся нещо по-бюджетно, около 50-60 лв. От тук четох добри коментари за Вила Фиорд, но нямат места за другата седмица. В Букинга ми излизат само скъпи предложения, така че ще се радвам на предложения от вас Simple Smile

Здравейте, вижте къща за гости "Балджи". Миналата година беше 60,00 лв. В този отлив на туристи, не вярвам да са вдигнали цените. Голями  стаи , широки тераси.

# 583
  • Мнения: 1 908
Може ли отзиви за хотел Дюни

# 584
  • Мнения: 890
Може ли отзиви за хотел Дюни
Там не настаняваха ли чехи/словаци или аз бъркам нещо?

Общи условия

Активация на акаунт