NIVEA Baby: "Моят първи крем" - първата грижа за бебето от първия му ден

  • 10 336
  • 184
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 024
Точно първата ми емоция беше Облекчение и благодарност към Бог, че всичко завърши успешно и за мен и за дъщеря ми! Защото раждането беше дълго и трудно.

# 76
  • Мнения: 225
  Тази емоция не може да се опише,ураган от чувства-       щастие,радост,любов, благодарност .

# 77
  • плевен
  • Мнения: 454
Вихрушка от емоции -благодарност,че го има това малко същество, тревога, щастие, любов,надежда!

# 78
  • Мнения: 75
Безгранично щастие , любов,  радост, надежда  !

# 79
  • Мнения: 1 389
Радост, щастие, облекчение и надежда, много надежда

# 80
  • Мнения: 80
Първата среща ? Изпълнена с трепет, от вълнение или от упойката при секциото така и не ръзбрах. Аз съмата не знаех къде се намирам също като бебчо. Първата емоция е все едно видях ангел ! Бебчо беше толкова бял и малък,невинен и беззащитен.]Първата среща ? Изпълнена с трепет, от вълнение или от упойката при секциото така и не ръзбрах. Аз съмата не знаех къде се намирам също като бебчо. Първата емоция е все едно видях ангел ! Бебчо беше толкова бял и малък,невинен и беззащитен.

Последна редакция: пт, 16 ное 2018, 11:04 от Fee

# 81
  • Мнения: 5 682
Любов - това изпитах. Изпитвах я още преди да се роди, но попадайки в ръцете ми, това малко създание, сякаш живота ми доби смисъл.

# 82
  • София
  • Мнения: 668
с една дума - любов от пръв поглед

# 83
  • Мнения: 1 202
Тази емоция не може да се опише, чувство на вълнение, безкрайна любов и всеотдайност!

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 515
В момента все още шава и рита в корема на мама. Нямам търпение да го видя . Не мога да си представя все още емоцията от първата ни среща

# 85
  • Мнения: 910
Трудно е да се опише, бях безкрайно щастлива че е здраво и толкова  красиво оформено бебе.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Трудно ми е да опиша първата емоция, то по-скоро беше взрив от емоции. 😍 Любов, щастие, нетърпение, страх дори.

# 87
  • Мнения: 39 376
О, толкова са хубави тези първи миговеее! И незаменими! Няма такова щастие и любов!

# 88
  • Мнения: 580
Когато чух дъщеря си как изплака за пръв път, почувствах облекчение че всичко всичко е минало благополучно. Когато ми я дадоха, тя спря да плаче, а аз я погледнах и изпита вълна от емоции- любов, радост и страх. Спомням си, че разбрах в този момент какво е истинска любов и за какво си струва да се живее. Това е нещо, което трябва да изживее, за да разбереш.

# 89
  • Мнения: 4 097
Тази емоция не може да се опише, това е най-голямото щастие на света!
Когато синът ми.изплака, аз също се разплаках и нямах търпение да ми го дадат да го гушна. Когато това се случи, той просто се гушна в мен.

Общи условия

Активация на акаунт