Лято в Албена 2019 г.

  • 54 783
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Кой е най-хубавия хотел в Албена?

# 691
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Маритим Парадайс блу

# 692
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Но е само със закуска и полупансион.

# 693
  • Мнения: 2 046
Ние предпочитаме полупансион пред ол инклузив. Мислим да ходим пак в Парадайс Блу, най-вече защото храната е превъзходна.
Но този път няма да сме в стая със собствен басейн.....Първата година беше фантастично, но след съседите германци със скачащи, пляскащи и плискащи тийнеджъри ми мина всякакво желание за такава.

Последна редакция: пн, 21 окт 2019, 22:52 от bubkab

# 694
  • София
  • Мнения: 11 472
Кой е най-хубавия хотел в Албена?
Гергана:)

# 695
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Моля ви, дайте ми съвет.Всяка година се колебая дали да предприемем почивка в Турция? Но дългия път ме разколебява.Сега се чудя между Турция и Албена.Вчера влизам да чета отзиви във Визит за албенски набелязани хотели, много лоши отзиви.Гледах за Нона, Лагуна Бийч, Калиакра Маре, Елица.Вече не знам....

# 696
  • Варна
  • Мнения: 765
rusalka1, така поставен въпросът няма еднозначен отговор. Албена е добър курорт за сравнително малко пари, като цяло е евтин курорт. Турция също е сравнително евтина дестинация, спрямо Гърция например. Идеята ми е че като цяло са подобен сегмент, но все пак има разлики. Зависи какво точно търсите. И ние преди години сме ходили в Албена, последните години ходим основно в Турция. Така че е подобно.
Какво точно търсите като почивка и колко са големи децата, това е за да се види за пътуването?

# 697
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Писах ти на лично.Сина ми е на 10г. и държа на хубав,плитък плаж, чисто море, гледка от терасата към морето, пързалки.Но нещо отзивите в Албена не са добри.Дори и на хотелите на плажа.Изключвам Калиакра и другите 5* хотели,за тези пари направо в Турция заминавам. Grinning

# 698
  • Мнения: 508
Вече и Амелия ще е на ол инклузив

https://albena.bg/bg/amelia-hotel

# 699
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Да, видях я.И цените й са зашеметяващи.
Най-ниската й цена за ол инклузив за 5 нощувки пик сезон за 2+1 е 2000лв.
А най-високата й цена за същите параметри стига 2800лв

# 700
  • Мнения: 19 485
Още ли е без басейн Амелия? Тоест ремонт или подобрения някакви правени ли са че искат такива цени?

# 701
  • Мнения: 798
Кой е най-хубавия хотел в Албена?
Ралиците и Калиакра.

# 702
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Страхотно са го реновирали, но ..... цените са неприлично високи. Rolling Eyes
Предполагам, че стаите от старото крило са обединени по 2 за да се получат големи помещения, като за луксозен хотел?

milittana, доколкото разбрах, ще ползват басейна на Парадайс блу.

# 703
  • Мнения: 508
Още ли е без басейн Амелия? Тоест ремонт или подобрения някакви правени ли са че искат такива цени?

Тук пише и макетни снимки има:
https://albena.bg/bg/amelia-hotel

"Инфинити басейн с минерална вода и невероятна панорамна гледка към 3.5-километровата плажна ивица на Албена"

Е добре- ново,хубаво ама чак пък толкова....за такива безумни цени. Като им гледам управлението и обслужването на албенските хотели...

# 704
  • Мнения: 19 485
Да, хубаво е признавам, разгледах снимките. Аз ще чакам да направят магистралата до Варна обаче, тогава ще резервирам там. Впрочем запазили са възможността за почивка на полупансион и само със закуска.

Общи условия

Активация на акаунт