Лято в Албена 2019 г.

  • 53 313
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 781
Жалко, с този черен петък доста ме зарибихте.

# 736
  • Мнения: 359
Не успявам да резервирам с 30% отстъпка. В най добрия случай кодът Black10 сваля 10% от намалената с 20% цена за ранни записвания, което е осезаемо по-малко от 30% от обичайната цена. Някой вече обаждал ли се е да проучи?

# 737
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Не успявам да резервирам с 30% отстъпка. В най добрия случай кодът Black10 сваля 10% от намалената с 20% цена за ранни записвания, което е осезаемо по-малко от 30% от обичайната цена. Някой вече обаждал ли се е да проучи?
Така е описано в условията на промоцията - към цената с отстъпките за ранни добавя отстъпката от кода, което не е реална отстъпка от 30 %.Hands V

# 738
  • Мнения: 359
Не успявам да резервирам с 30% отстъпка. В най добрия случай кодът Black10 сваля 10% от намалената с 20% цена за ранни записвания, което е осезаемо по-малко от 30% от обичайната цена. Някой вече обаждал ли се е да проучи?
Така е описано в условията на промоцията - към цената с отстъпките за ранни добавя отстъпката от кода, което не е реална отстъпка от 30 %.Hands V

Ясно, благодаря! Те са го написали, но преводът на английски е трагичен и съвсем не става ясно, а аз в суматохата съм тръгнала от английската версия.
Освен горното, потвърждението на резервацията идва без намалението 10%, цената с намаление се вижда само на страницата, като дори бутона "print the reservation" изважда резервацията БЕЗ отстъпката. Който е минал през процедурата ще ме разбере. Малко им е недоправена резервационната система.

# 739
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Здравейте, някой от хотелите дали предлага отстъпка за дете навършило 12 години?

Всички хотели предлагат такава - 20% от цената на нощувката. Ние сме в същата ситуация.
Не успявам да резервирам с 30% отстъпка. В най добрия случай кодът Black10 сваля 10% от намалената с 20% цена за ранни записвания, което е осезаемо по-малко от 30% от обичайната цена. Някой вече обаждал ли се е да проучи?
Така е описано в условията на промоцията - към цената с отстъпките за ранни добавя отстъпката от кода, което не е реална отстъпка от 30 %.Hands V

В сайтът си избирате цена с отстъпка - 20% за ранни записвания, като добавите кода BLACK5 или 10, 15, според хотела, цената му пада с още 5 или 10 или 15%. Накрая имате цена с общо натрупания % - от ранни записвания + BLACK.

# 740
  • Мнения: 2 703
Колебая се между Ралица Супериор и Сенди Бийч, като основен критерий ми е по-добри условия за 4-годишно дете - анимация, басейн, стаи, храна. Моля, ако някой има лични впечатления, да сподели.

# 741
  • Мнения: 35 109
Калиакра Маре не са включени в черния петък. Мрън!

# 742
  • Мнения: 359
Колебая се между Ралица Супериор и Сенди Бийч, като основен критерий ми е по-добри условия за 4-годишно дете - анимация, басейн, стаи, храна. Моля, ако някой има лични впечатления, да сподели.

Сенди бийч има приличен детски басейн и горе-долу се намираха места около него. Е, гледахме завистливо съседния, където не ни пускаха Simple Smile Има и малка площадка за игра.
Миналото лято анимацията беше проформа - масичка до басейна, където едно момиче се предполага, че занимава децата с игри и рисуване. Имайте предвид, че навсякъде анимацията е докъм 5 следобяд - тоест във времето, когато сте или на плажа, или детето спи следобеден сън. Има и нещо в стил детска дискотека за 30-тина минути в 8 вечерта, за който се е организирал да я улучи. Затова пък атракциите в центъра са наблизо, хубави са, не са по-скъпи от в София.
Храната беше ОК, но ставаше голяма навалица с трудно намиране на маси, защото ресторантът се ползва от още един хотел.
Следобедните 'закуски' са един-два вида бисквитки, колкото да се каже че има нещо, аз предпочитах кисело мляко и хубави бисквити от магазина.
Стаите са хубави, не са широки, добре ремонтирани.

# 743
  • Мнения: 2 703
Благодаря, FantaN!

# 744
  • Мнения: 1 348
Колебая се между Ралица Супериор и Сенди Бийч, като основен критерий ми е по-добри условия за 4-годишно дете - анимация, басейн, стаи, храна. Моля, ако някой има лични впечатления, да сподели.
Храната беше ОК, но ставаше голяма навалица с трудно намиране на маси, защото ресторантът се ползва от още един хотел.
От кой хотел се хранят в Сенди Бийч или в Ралица Супериор?

# 745
  • Мнения: 511
От кой хотел се хранят в Сенди Бийч или в Ралица Супериор?
В Ралица Супериор се хранят само от Ралица Супериор трите корпуса - Delux, Garden и нормалната Ралица.

# 746
  • Мнения: 1 348
От кой хотел се хранят в Сенди Бийч или в Ралица Супериор?
В Ралица Супериор се хранят само от Ралица Супериор трите корпуса - Delux, Garden и нормалната Ралица.
Да, така знам и аз. Знам също, че в Сенди се хранят само гостите на хотела и заради това се чудя какво има предвид потребителката.

# 747
  • Мнения: 359
От кой хотел се хранят в Сенди Бийч или в Ралица Супериор?
В Ралица Супериор се хранят само от Ралица Супериор трите корпуса - Delux, Garden и нормалната Ралица.
Да, така знам и аз. Знам също, че в Сенди се хранят само гостите на хотела и заради това се чудя какво има предвид потребителката.
В Сенди се хранят и от една от Лагуните.

# 748
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
кой хотел от включените в черния петък препоръчвате? Без деца сме. Да е близо до плаж но и до централна част. Да има паркинг. Да е хубава храната.Relieved

# 749
  • Мнения: 359
Здравейте,
кой хотел от включените в черния петък препоръчвате? Без деца сме. Да е близо до плаж но и до централна част. Да има паркинг. Да е хубава храната.Relieved

На ваше място бих разгледала Калиопа. Хем на плажа, хем до центъра. Паркинг има на 5 минути - "синя зона"'. Не е ол инклузив, но цените са и значително по-ниски, така че остава бюджет за ресторанти или обяд в който си искате хотел.

Общи условия

Активация на акаунт