Лято в Албена 2019 г.

  • 54 738
  • 755
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 35 110
Има ли комари в Албена? Тази година са ми взели страха тия комари Sad

# 316
  • Мнения: 19 485
Има, особено  в южната част - към Балтата. На север по-може да ги озаптиш с репеленти, обаче към гората...майко мила.

# 317
  • Мнения: 474
Здравейте! Ще се включа в темата, тъй като тази година през юли ще почивам в Калиакра Маре. За последната дискусия относно освобождаването на стаите, си мисля, че е по скоро заради персоналът, който трябва да се справи с почистването. До тази година съм ходила в Турция и един път на Санторини. Искам да ви кажа, че и там е подобна ситуацията с почистването на стаите и консумацията. 2 пъти пристигах в Турция сутринта. Слагат ти гривната оставяш багажа в общо помещение и чакаш. Като да уточня - слагането на гривните не може да стане преди 12 часа на обяд. Нито в Кушадасъ, нито в Анталия. За напускането схемата е същата.Дори да си със собствен превоз в Турция.Към 11 часа те предупреждават да си вземеш багажа. Относно храненето на обяд - едва ли това е основното и ще спестят от това.Всеки може да си изнесе багажа и пак да отиде да обядва. Както казах в началото, ще споделя мнение след почивката.
Дано не останеш разочарована! Моите родители са в Калиакра Маре от вчера.Върли фенове са на Албена. Почиват там от 15 години.Казаха обаче , че  като тази година никога не е било. Хотела е ужасен, уж реновиран...а храната-под всякаква критика. Няма грам разнообразие и като качество поне 2 нива от мин година. Много са разочаровани, а парите за 7 дена никак не бяха малко.

# 318
  • Мнения: 1 570
Ice lady Благодаря!
Но вече както казах няма връщане! Платено, организирано т.н...
Лошото на българските курорти е липсата на квалифициран персонал и стратегия за развитие на туризма, на вече съществуващата база. Не съм запозната как се управляват хотелите по Черноморието ни. Дълго време не съм ходила на море в България защото в Турция предлагат в пъти по-добри условия.Не е за тази тема.
Единствено за Албена бях чувала що-годе добри отзиви и се насочих на там. Може би не съм уцелила  хотела? Аз просто исках да заведа внука си на почивка. Но е още малък - на 1 година и 7 месеца и не е да го водя в Турция. Карала съм автомобил до Кушадасъ и с автобус съм пътувал, но засега тук.
Радвам се, че в темата има такава помощ и отзивчивост ! Нека винаги да споделяме всичко, така човек поне ще може да се подготви.

# 319
  • Мнения: 35 110
И ние сме в Калиакра Маре другата седмица. Чак се плаша като ви чета.. една шапка пари дадохме и ако се разочароваме чак място няма да си намеря..

# 320
  • София
  • Мнения: 2 802
Ние сме от другата събота в хотел Калиакра, ако има тазгодишни впечатления, моля да сподели.

# 321
  • Мнения: 35 110
Миналата година се постарах мненията в темата да не ми влияят на почивката. И честно казано, имахме много хубава почивка, предвид, че бяхме с дете на 10 месеца.
Така като чета обаче тази година явно сме големи балъци всички, които сме избрали да идем на Албена.. плаща се много повече за по- ниско качество на обслужване. И все пак, почивката ни не е започнала и се надявам тя отново да е приятна и ползотворна.

# 322
  • Мнения: 1 570
И ние сме в Калиакра Маре другата седмица. Чак се плаша като ви чета.. една шапка пари дадохме и ако се разочароваме чак място няма да си намеря..
Ние сме от другата събота в хотел Калиакра, ако има тазгодишни впечатления, моля да сподели.
Надяваме се на мнения! Ние сме от 20.07.

# 323
  • Мнения: 6
Има ли комари в Албена? Тази година са ми взели страха тия комари Sad

Има страшно много. Пръскахме се с Аутан и беше добре, но забравиш ли репелента няма отърване. Имам познати, които работят там и казаха, че уж са пръскали целия курорт, но комарите са си там.

# 324
  • София
  • Мнения: 274
Албена е с нов сайт, който е доста добър.
Дано и обслужването да бъдe на ниво, както изглежда и новата виртуална визия!

Последна редакция: вт, 02 юли 2019, 09:29 от pnet

# 325
  • MA
  • Мнения: 35
Албена е с нов сайт, който е доста добър.
Дано и обслужването да бъда на ниво, както изглежда и новата виртуална визия!

Кое му е новото? Все същият дървен си е albena.bg

# 326
  • София
  • Мнения: 799
Албена е с нов сайт, който е доста добър.
Дано и обслужването да бъда на ниво, както изглежда и новата виртуална визия!

Кое му е новото? Все същият дървен си е albena.bg

Сутринта беше нов, и аз го видях, явно нещо се е бъгнало и са върнали стария.

# 327
  • велико търново
  • Мнения: 585
При мен изобщо не се отваря сайта на Албена

# 328
  • София
  • Мнения: 274
Скриха новия сайт! Пуснаха го за малко. Ще го активират след сезона! Angry
 Вероятно нивото на обслужването няма да е на небходимото ниво! Жалко!!!:cry:


Албена е с нов сайт, който е доста добър.
Дано и обслужването да бъдe на ниво, както изглежда и новата виртуална визия!



# 329
  • Мнения: 360
Моля, споделете мнение за Сенди Бийч. Никой ли не е почивал там?

Общи условия

Активация на акаунт