Лято в Албена 2019 г.

  • 54 740
  • 755
  •   1
Отговори
# 345
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
На няколко километра? Не е много удобно така и за всяко хранене според мен.
и по плажа пеша може , хубави и евтини плажни капанчета

# 346
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Преди 2 години имаше един ресторант Наташа, храната беше вкусна и на достъпни цени, дали го има още?

# 347
  • София
  • Мнения: 11 472
За Гергана-закуска 16 лв, обяд-26, вечеря 35!! На човек, дете над 2 г-плаща наполовина. Цените ги гледам в момента, на място.

# 348
  • София
  • Мнения: 799
За Гергана-закуска 16 лв, обяд-26, вечеря 35!! На човек, дете над 2 г-плаща наполовина. Цените ги гледам в момента, на място.
Интересно, понеже в сайта пише отделни цени за петзвездните хотели и са посочени само тези, аз реших че се отнася за всички. Извинявам се, ако съм подвела някого, явно не е коректно допълнена информацията в сайта. Иначе миналата година в Боряна и Калиакра съм сигурна, че обядът беше 16 може тази година да са ги вдигнали.

# 349
  • София
  • Мнения: 11 472
Неоправдано високи са, според мен. Трябва да се пита за всеки хотел, но май не е много оферта.

# 350
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
За Гергана-закуска 16 лв, обяд-26, вечеря 35!! На човек, дете над 2 г-плаща наполовина. Цените ги гледам в момента, на място.
затова Кранево - там има всичко и евтино, може да се купят закуски , пици за следващия ден

# 351
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Здравейте, така като ви чета май Албена вече не е това което беше. Но все пак мислим за 4 дни да отскочим. Почивал ли е някой в Компас, храната ме интересува тази година.

# 352
  • Мнения: 35 110
Ние бяхме в компас преди 3 години. Тогава си беше супер храната. Стаите бяха кофти

# 353
  • Мнения: 438
За Гергана-закуска 16 лв, обяд-26, вечеря 35!! На човек, дете над 2 г-плаща наполовина. Цените ги гледам в момента, на място.
затова Кранево - там има всичко и евтино, може да се купят закуски , пици за следващия ден
Да, но нали се сещаш, че за всяко влизане в Албена трябва да се плати?

# 354
  • София
  • Мнения: 1 374
А как е Гергана спрямо миналата година? Ние от 24 юли сме там, та какво да очакваме.

# 355
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
За Гергана-закуска 16 лв, обяд-26, вечеря 35!! На човек, дете над 2 г-плаща наполовина. Цените ги гледам в момента, на място.
затова Кранево - там има всичко и евтино, може да се купят закуски , пици за следващия ден
Да, но нали се сещаш, че за всяко влизане в Албена трябва да се плати?
Ами пак ще е в пъти по евтино от албенските ресторанти , а може и пеш по плажната ивица, приятна разходка е и полезна , нали е същия плаж има много хубави ресторантчета дирекно на плажа в Кранево с хубава рибена чорба цаца ,бира и скара
В Оброчище има магазини , можете да си вземете храна за плажа

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 11:47 от RichiRich

# 356
  • Мнения: 351
Точно така. В пъти по- евтино е в Кранево. Няхме за два дни сега и се убедих, а в края на месеца сме за пет дни във Верамар бийч , бовот и здраве.Ходихме пеш по плажа от Кранево до Албена( около 15 мин. ) да се разходим.В Кранево места за паркиране бол, плаж същия като на Албена. Инфраструктурата обаче е много зле, но като се абстархирате от това няма проблеми.

# 357
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Точно така. В пъти по- евтино е в Кранево. Няхме за два дни сега и се убедих, а в края на месеца сме за пет дни във Верамар бийч , бовот и здраве.Ходихме пеш по плажа от Кранево до Албена( около 15 мин. ) да се разходим.В Кранево места за паркиране бол, плаж същия като на Албена. Инфраструктурата обаче е много зле, но като се абстархирате от това няма проблеми.

# 358
  • Мнения: 19 485
Какво точно означава инфраструктурата е зле? Вода и ток има ли редовно?

# 359
  • Мнения: 351
За ток и вода не знам, но алеи, тротоари улици има какво да се желае. Там където нощувахме имаше ток и вода и нета също беше ок за разлика от албенския мин. година

Общи условия

Активация на акаунт