От коя марка детски обувки сте доволни - 2 тема

  • 29 296
  • 400
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 825

Две в едно, мерси за подробното инфо.

Аз имам зимни обувки за планина на Викинг и съм много доволна, детето навремето имаше маратонки, които също бяха много прилични. Kavat все ги заглеждам. На модели много ми допадат, ама понеже нищо не знам за тях. В Суперфит направо се кълна - шест часа заровен в алпийски сняг, а краката му бяха абсолютно сухи.

Ние също живеем в северна държава, ама май не толкова северна колкото вашата, и задължително имаме гумени ботуши, както и специални якета за дъжд Simple Smile

# 196
  • Мнения: 762
Дези.
Скрит текст:
Скрит текст:
Пролетта малкото ще е с Camper Peu . Напролет и есен правят хубави намаления в официалния им сайт, по 40-50-60%  https://www.camper.com/en_BG/kids/shoes/peu/camper-peu-80212-067?size=20    
На голямото поръчах приордър от този модел на една полска фирма
Скрит текст:
, но май размислих и ще преценя на живо дали ми харесват и може би ще взема на друга марка. Най-вече заради мрежестата горна част, иска ми се да е плътна материя, тъй като сандалите, които съм харесала са сравнително затворени, но все пак с дупки. Да има затворени обувки.
Зимата бяха с Filii barefoot. Много гъвкава подметка, която макар и тънка и без грайфер, не се е пързаляла.  Вътре с вълнена вата.  Та за лятото, вероятно, ще им взема от същата фирма.  
От българските бих взела на Zeazoo, имали сме много чифтове(аз имам сандали и пролетни обувки) и съм доволна много. Но за големия са ми нужни по-маратончести обувки, тъй като кара тротинетка, тича, мята се  Sweat Smile  Искам нещо издръжливо, макар Зизу да са си такива, но изтръпвам като видя как спира тротинетката с подметка.
Знаеш ли кога ще е намалението? Много искам да взема на моето дете и за мен Camper Peu, но редовните цени ми идват високи.

# 197
  • София
  • Мнения: 8 707
То мина за жалост. Може и по-нататък да пуснат. Аз съм регистрирана в сайта и ми пращат мейли с промоциите. Някой наскоро беше казал, че затваряр магазин на Camper...във Варна ли да беше Rolling Eyes И разпродават. Но магазините в бг не са обвързани с официалния сайт, не отразяват намаленията от там.
СИгурно чак наесен ще има голямо намаление.

# 198
  • sofia
  • Мнения: 419
Винаги пазарувам от Nike, защото обувките са здрави и не запарват.

# 199
  • Мнения: 1 501
А я кажете на Camper  за широки или тесни крачета са ? И най-вече ме интересува дали са твърди много ? Аз съм си купувала преди години за мен Camper и бяха много красиви, но хипер твърди и като подметка и кожата отгоре. НИкога не ми свикнаха краката, непрестанни рани имах и не ги носих изобщо.

# 200
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Аз съм си купувала Camper, и са много меки и удобни обувки. ММ тоже. Но се скапаха за няма и година, а аз по принцип обувки не мога късам. Едни Hush Puppies мокасини ги носих сигурно 10г и накрая изхвърлих здрави. Май трябваше да си ги пазя, да разхождам кучето... за детето се колебая, че са цифра, въпреки че колко ли ще ги носи.
Детски купувам предимно Ecco, Klarks и Geox. Маратонки кожени Адидас. Найк само платнени, че кожените са им твърди.

# 201
  • София
  • Мнения: 8 707
Зависи от коя линия взимате. Дамските имат абсурдни модели Grinning 
Тези, които аз харесвам са Peu серията-та е с много тънка подметка, гъвкава. Като се махне стелката са си почти barefoot обувки. Няма повдигане на петата, което е важно за хората, които се стремят към barefoot обувки. Отпред при пръстите са широки и не притиска и криви палеца. Имам подобни и си ги харсвам много http://www.landmarkatlockerbie.com/camper-peu-cami-ankle-boots-b … esign-p-6478.html  Сложила съм им вълнена стелка и си ги нося и в доста студени дни.
От серията Twins съм купувала на децата. Кожени, с гъвкава подметка. Пак нямат повдигане, но подметката не е толкова гъвкава. Моделите бяха леко скосени при пръстите. Още ги харесвам, но се стремя да взимам вече само широки отпред.
Качествени са им обувките, с времето кожата омеква, поне тези, които сме имали.

# 202
  • Мнения: 3
Здравейте искам да попитам дали обувките за юноши в които има 36 номер съвпада с тези за възрастни. По таблици дължината на стелката съвпада.

# 203
  • Мнения: 4 825
Здравейте искам да попитам дали обувките за юноши в които има 36 номер съвпада с тези за възрастни. По таблици дължината на стелката съвпада.

Дължината със сигурност съвпада, но ширината най-вероятно няма да стане. Преди време съм си купувала ботуши от детските модели на Геокс - 37 номер. Тогава ми ставаха. Сега обаче колкото пъти меря, са ми тесни, а аз имам много тесен крак.

# 204
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Някой има ли мнение за детските обувки на Неди стил?

# 205
  • София
  • Мнения: 30 222
Мисля, че Piedo имаха с възглавничка на петата. Може да погледнеш.

# 206
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Мисля, че Piedo имаха с възглавничка на петата. Може да погледнеш.
Да, срещу 126 лв. За 2 месеца носене. Най- евтино засега от чужд сайт ще ми е 70 лв. Досега от Амазон и няколко други сайта са ми излизали до 45.

# 207
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Каква е тази възглавничка на петата ?
 Гледах тези дни, че HM имат приличен модел за бюджетна цена

# 208
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Не, не искам със затворена пета. Не е ли това ФБ на въпросните? Имат и сайт, да.

# 209
  • София
  • Мнения: 30 222
Според мен на тази цена от БГ може да се вземат КиК, Chippo, Primigi или нещо на голяма разпродажба. Бюджетен вариант виждам с поръчка от чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт