От коя марка детски обувки сте доволни - 2 тема

  • 28 913
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
в Алиекспрес също има с магнит.

# 391
  • Мнения: 8 243
йоко , защо не им сложиш ластични връзки?

Това ли са?
Това са Simple Smile От Джъмбо съм купувала преди години.

# 392
  • Мнения: 1 575
Момичета, доволни ли сте от детски обувки Richter и как са като номерация?

# 393
  • Мнения: 4 762
Момичета, доволни ли сте от детски обувки Richter и как са като номерация?

Аз рядко съм вземала, но когато съм, съм била супер доволна. Номерацията според мен си отговаря с уговорката, че синът ми има стандартни крака и единствените модели, които някога са го притеснявали, са Геокс и Декатлон и то конкретни модели.

# 394
  • Мнения: 1 575
Nedinka благодаря! Поръчах един номер нагоре, но така или иначе се надявам да са за пролетта.

# 395
  • Мнения: 4 762
Nedinka благодаря! Поръчах един номер нагоре, но така или иначе се надявам да са за пролетта.

И аз така правя. Понякога и два. Детето много обича сутрин, когато обува същите обувки от предишния ден, да каже ‘малки са ми, не мога да ходя с тях’. Та винаги имам по един чифт от следващ номер, че никак не обичам подобни изненади на вратата.

# 396
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Аз мисля, че са сравнително тесни.

# 397
  • Мнения: 1 575
elliee, благодаря! Ако не са удобни ще ги върна. Целта е сам да се обува и събува. Избирах между тях и SuperFit, но последните ботушки се мокриха, а уж бяха за сняг и предпочетох да пробвам другите - Richter. Гледах и Reima, но и тях не съм ги пробвала.
Nedinka, и аз така Simple Smile

# 398
  • Мнения: 4 762
Аз съм много доволна от ботушите на Суперфит. Синът ми от години ходи с един и същ техен модел (Хъски май се казва) и никога не са пропускали. А той часове наред се рови в триметров сняг. В тази връзка да похваля грейките и якетата на Диел - след петчасово спускане със ски под нещо като мокър сняг дрехите му отдолу са сухи.

Ботуши на Рихтер не съм купувала. Само обувко-маратонки.

# 399
  • Мнения: 1 575
Nedinka , ще го имам предвид този модел за следващия път . Не знам какво не беше наред, но и крачетата бяха студени. Бяхме на планина, в градски условия не съм забелязвала, но спрях да купувам техни ботушки. Ще пробвам пак, ако ми паднат на оферта.

# 400

Общи условия

Активация на акаунт