От коя марка детски обувки сте доволни - 2 тема

  • 28 890
  • 400
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8 243
Голяма част от обувките за малки деца са с ортопедични стелки. Пролетните бяха clarks с равна стелка и изглеждаха много удобни на детето, но не харесах сандали на тази марка.
Май анатомична се водеше онази с бабуната в средата на ходилото. Рядко има обувки с нея.

# 241
  • Мнения: 25
Голяма част от обувките за малки деца са с ортопедични стелки. Пролетните бяха clarks с равна стелка и изглеждаха много удобни на детето, но не харесах сандали на тази марка.
Май анатомична се водеше онази с бабуната в средата на ходилото. Рядко има обувки с нея.

С “бабуната” са ортопедични. Силно се препоръчват анатомични стелки(равни), за да стимулират развитието на мускулите на стъпалото.

# 242
  • Мнения: 4 733
Някой вече купили сандали за момче със закрити пета и пръсти (32 номер)? Ако са и от кожени ще е екстра.
На Garvalin харесах един модел, но са от изкуствена материя.

# 243
  • Мнения: 18 447
Аз съм сигурно единствената доволна от Геокс. Цените у нас не си заслужават, определено, но поръчвам за 20-25 паунда от английски сайтове. Захабяват се, както всяка детска обувка, с която се играе. Но никога не са компрометирали крачето като вмирисване, деформиране на обувката, скъсване и т.н. Само естествена кожа взимам, най-много в комбинация с текстил. Защото имат и доволно изкуственяци.

# 244
  • Мнения: 1 107
wild poppy, може ли да споделиш някои от тези сайтове, благодаря!

# 245
  • Мнения: 18 447
От Amazon и mandmdirect съм поръчвала. Мисля, че и в sportsdirect съм засичала. Трябва си дебнене обаче. От Амазон (и немския, и англиския) вече три години поръчвам гортексови ботуши Primigi с много сериозни отстъпки. Общо взето оттук обувки почти не купувам. И без това са среден клас, поне да им давам парите за като за такива .

# 246
  • София
  • Мнения: 5 471
Според вас да ги сменям ли с един номер по-големи,или тези да оставя?

# 247
  • Мнения: 8 243
Аз лично бих оставила тези. Не знам дали ще изкара цяло лято с тях но с по-големи ще се спъва най-вероятно.

# 248
  • Мнения: 2 070
По-големите ще са му големи. Зависи и отзад до къде му е петата.

# 249
  • Мнения: 18 447
Че те и тези изглеждат леко големи.

# 250
  • София
  • Мнения: 5 471
Благодаря ви,на едното краче пръстите са на границата да излезнат навън.И може би сте прави,че със следващия номер ще се спъва,ех много мразя като застане така между два номера.

# 251
  • Мнения: 70
[/spoiler]
Как са размерите, отговарят ли си със стандартните?
[/quote]
Ами по принцип на Колев и Колев ако взема 27, на Биби вземам 29- гледам таблици в интернет, даже намерих една от Филипините:)))
https://www.bibiphilippines.com/pages/sizing-chart
На Примиджи също идват малко по-малки..Но на моя син крачето е дълго и тясно, с висок свод..

# 252
  • София
  • Мнения: 30 142
Коя марка бихте предпочели BIOMECANICS или Garvalin? Почти на една цена са и са със сходни характеристики.

# 253
  • Мнения: 4 761
Коя марка бихте предпочели BIOMECANICS или Garvalin? Почти на една цена са и са със сходни характеристики.

Синът ми е имал и на двете марки. Дори в момента има едни Биомеканикс 35 номер за училище все още в кутията и два чифта Гарвалин (сандали и летни обувки), които чакат да бъдат носени. И двете марки ми харесват като модели и според мен са удобни, но и двете не са особено издръжливи. Мисля, че последните Биомеканикс за училище издържаха не повече от 4 месеца, но с уговорката, че детето ги носи всеки ден на училище и се придвижва на тротинетка. Едната обувка, която се трие повече заради тротинетката, беше тотална щета. Но аз като цяло досега не съм намерила особено издръжливи детски обувки, а купувам добри марки - Натурино, Примиджи, Рикоста (тези издържат една идея повече), Рихтер, Биомеканикс и Гарвалин.

# 254
  • Мнения: 425
Biomecanics и Garvalin не са ли от един и същи производител? Различни на вид просто

Общи условия

Активация на акаунт