Валери Симеонов подаде оставка.

  • 5 818
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 22 036
Ами търпи си и си трай. Или искаш вместо да предотвратиш други трагедии, нека и на другите им е зле

Не съм казала такова нещо, и аз не съм виновна за това, че има хора с увреждания, както не сте виновни и вие. Но блокирането на улици и булеварди означава точно това на нас ни е зле нека и на другите им е зле.

Извинявай, очевидно и ти си с дефицити. Прочети си Конституцията, няма да помогне в твоя случай, но ако решиш да го направиш, после иди да си врътнеш един маникюр и поплюй по задръстванията, направени от родители и хора, които НЯМАТ ИЗБОР.

О, оставям ви да си ръфате когото си искате дружно. Тук няма място за друго мнение освен вашето.  Приятна вечер.

Ти мнение не видях да изказваш. Ходи си легни и се моли децата ти и ти и близките ти да не опрете да чакате на системата, за която сега  не искаш да дадеш пари.

# 91
  • Мнения: 876
Ами търпи си и си трай. Или искаш вместо да предотвратиш други трагедии, нека и на другите им е зле

Не съм казала такова нещо, и аз не съм виновна за това, че има хора с увреждания, както не сте виновни и вие. Но блокирането на улици и булеварди означава точно това на нас ни е зле нека и на другите им е зле.
Това наистина ли го мислиш?! Не допускаш ли, че точно майките на деца с увреждания са в такова крайно отчаяние, че им се налага да блокират улици и буливарди, за да бъдат чути, а не за да причиняват неудобства на останалите от чисто и просто от злоба. Проблемът на нашето общество е липсата но солидарност. Ако проблемът не те засяга лично, не е твой - всеки да се спасява сам.

# 92
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Скрит текст:
Ами търпи си и си трай. Или искаш вместо да предотвратиш други трагедии, нека и на другите им е зле

Не съм казала такова нещо, и аз не съм виновна за това, че има хора с увреждания, както не сте виновни и вие.
Но блокирането на улици и булеварди означава точно това на нас ни е зле нека и на другите им е зле. [/b]
Това наистина ли го мислиш?! Не допускаш ли, че точно майките на деца с увреждания са в такова крайно отчаяние, че им се налага да блокират улици и буливарди..
[/quote]
ако човек има няккъв проблем той се обръща към съответните институции. в случая добре са окупирали Парламента. да окупират и Министерския съвет. от тях зависи какво ще предложат и приемат като закон.  от блокажа на улици и булеварди какво ще получат ?

# 93
  • Мнения: 47 991
Надяват се да получат подкрепа, толкова ли е трудно да се разбере. Отразяване в медиите също. Защото и там лекинко между другото се говори за тях.
Палатковия лагер седи и е постоянен, не пречи на движението. Шествията и затварянето бяха във връзка с циничното отношение на непрежалимия заместник министър.

# 94
  • Мнения: 988
А пък вкъщи като си седим и мрънкаме,че тока ни е висок,водата е висока,всички цени скачат,какво ще променим.Назад някъде имаше въпрос какво ще излезе,ако сменим тези с други...ако ги сменим с правилните хора,може и да се промени много,защото става въпрос,че се крадат много пари от нас и си ги прибира някой в джоба.Имаше мисля,че беше село в,което кмета не краде и като изпълняваше някакъв проект,парите отиваха наистина за него.В това село,няма кражби,безработни,мрънкащи и недоволни хора,защото кмета е осигурил работа на всички и не им прибира парите.Репортерите го питаха дали имат цигани там,човека отговори,че имат,но работят и не създават проблеми и дори в махала пак са се интегрирали повече от доста,които са по другите градове в квартали.И може би проблема не е само в политиците в София,а навсякъде по градове и села,но от някъде трябва да се тръгне.

# 95
  • Мнения: 104
Коментарите на някои потребителки показват липса на солидарност, оставихме тези жени сами, един месец . Срам . Когато ни вдигнаха застраховките и гражданска, тогава се вдигнаха и другите. Всеки когато му опре до задника, тогава се вдига на протест.

# 96
  • Мнения: 9 276

А по колко да им се дават?  Кой и защо е длъжен да дава на някого нещо?  Малко егоистично ми идва всичко това. От кого да вземем, за да дадем?  От родителите на " здравите " деца ли? Да ги съсипем от данъци ли?


Егоистични, меко казано, са твоите изказвания в тази тема.  След като никой на никого не е длъжен да дава нищо, тогава направо хващай гората, няма нужда да живееш в общество и система, които малко или много са основават на солидарност. Предполагам, че и ти като всички останали ползваш пътища, за които много хора са платили, някои много повече от теб. Предполагам и на училище си ходила, за което нищо не си платила и здравна система ползваш и ако утре се наложи, останалите в знак на солидарност ще платят лечението ти.

Много е грозно (направо фашистко) да нападаш хора, които са в доста тежко положение, реално не притежават никаква власт и в никакъв случай не са виновни за положението, в което се намира държавата. А данъците в България са едни от най-ниските в Европа.

# 97
  • Мнения: X
Още ли обръщате внимание на превъплъщението на някой парламентарен дебил или по-вероятно ощетен роднина в дефанзивна атака?

# 98
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А по колко да им се дават?  Кой и защо е длъжен да дава на някого нещо?  Малко егоистично ми идва всичко това. От кого да вземем, за да дадем?  От родителите на " здравите " деца ли? Да ги съсипем от данъци ли?

Трябва да им се дава толкова, че да живеят спокойно и достойно. Като никой не е длъжен да дава някому нищо, откъде накъде всички сме длъжни да плащаме данъци, за да издържаме тия хрантутници и готованци в управлението, които презират народа си, докато живеят на негов гръб? Хем са си наредили тлъсти заплати и бонуси, и комисиони от всякакви комисийки и врътки, хем и коли, гориво, пътувания и прочие на гърба на хората.
А данъци дерат, защото направиха така, че тук среден и малък бизнес не може да вирее - всичко, което носи пари, трябва да е в техни ръце и фирми. И чуждите инвеститори се отвратиха и повечето се оттеглиха. Това дране на хората не може да продължава вечно - изкривените математически правила, които налагат толкова време - от нищо да извадиш нещо или от по-малко да извадиш по-голямо - вече им се отплащат. И народът има праг на търпимост.

# 99
  • Мнения: 37


Левичарството  е специфичен продукт на Западната цивилизация, което дава основания да го определим като отпадъчен/гнилият капитализъм/.Обикновените хора са безразлични към проблемите на другите. Даже някои тайно им се радват. Или ако не са безразлични, това е само вербално, т.е., на думи. Докато хората с ляво мислене, значи, никога не са "безразлични", и то не на думи, а на дело. Ако видите, например, човек, който помага на старица да пресече улицата, то той най- вероятно е носител на ляво мислене.: smiles:

Ето кои са активните борци за справедливост на протестите,в първите редици със знамената....

Паравоенни от БНО „Шипка“ и Войнски съюз „Васил Левски“ яхнаха протестите във Варна, от Перник искат да се възстанови НРБ



Началникът на щаба Владимир Русев

 Откровени мутри в мерцедеси с руски и молдовски номера блокираха магистрала "Тракия". Протестират,провокират сблъсъци с полицията, нали им трябва властта. И правят това на фона на едни мирно протестиращи хора, които вярват, че са излезли да отстояват правата си, да изразят гражданската си позиция

# 100
# 101
  • Мнения: X
Ако видите, например, човек, който помага на старица да пресече улицата, то той най- вероятно е носител на ляво мислене.: smiles:

Аз пък все си мислех, че на това му казват само човек.

# 102
  • София
  • Мнения: 12 374
Коментарите на някои потребителки показват липса на солидарност, оставихме тези жени сами, един месец . Срам . Когато ни вдигнаха застраховките и гражданска, тогава се вдигнаха и другите. Всеки когато му опре до задника, тогава се вдига на протест.
Липсата на солидарност И апатия, бих добавила. Напоследък апатията е направо плашеща.

Копирам мнението си за ВЦ-то от друга тема. Още не проумявам колко много време отне да се махне; трябваше да изхвърчи до края на онзи злощастен ден, ама..  Tired

''Обществото'' ако утре разбере, че някой му пипа ракията, ще скочи като един организъм. (без мен - аз пия бира и водка)

''Обществото'' нонстоп публикува малоумни статуси от типа на ''Турското знаме го споделиха 3 млрд. души, айде да видим колко Българи ще споделят трибагреника!!!???" (обикновено само двама)

''Обществото'' се събужда всяка година около 31 октомври, за да дудне на тези, които обличаме децата си като вещици и духове, че с това затриваме Българщината. Fast forward 3.5 месеца, и на 14 февруари воплите се повтарят, само че този път по адрес на хора, купуващи шоколад, плюшки и презервативи във формата на сърце. Явно това също убива въпросната Българщина.

''Обществото'' тайно, а май вече и не толкова тайно, ненавижда всички, които са различни: в тази група, за жалост, спадат и децата инвалиди. Съответно освен шепа нормални граждани, които се опитват да кажат, че не, не е нормално управляващи да обиждат майки и деца, останалите гузно си мълчат, зяпат биг брадър или друга подобна боза, и скришом псуват протестиращите щото са им блокирали Орлов мост в час пик.

Същото това ''Общество'' има 1001 претенции към мен, а на това отгоре очаква да възпитам детето си като един истински, стопроцентов Българин. Който утре като види протест срещу поредния самозабравил се задник, да отвърне очи и да ги впери пак в екрана, където някоя нова Салич ще му разтяга локуми.

На такова ''Общество'' мога само чистосърдечно да му кажа да го духа. Без извинение.

# 103
  • Мнения: 36 499
Нямам нужда някой да ми обяснява, че протестите се ръководели от мутри, след като аз виждам с очите си, че най-големите мутри са във властта.

# 104
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Болен искал и Каракачанов да подаде оставка.

Общи условия

Активация на акаунт