Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 031
  • 745
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 628
Да, за Клоран отговарях. И аз съм с гъста, но и доста дълга коса.
Не, че я прави залепнала за главата, просто аз не виждам разлика в обема преди/след напръскване.

# 181
  • Мнения: 4 841
От къде си купувате продукти на Клоран? Преди позната правеше поръчки от някакъв френски сайт и поръчвах детският шампоан, в който бях влюбена и дори и аз самата ползвах. Последно ползвам един от Сейба. Някъде нещо на добра цена и по добър асортимент има ли? Дори и онлайн.

# 182
  • Мнения: 6 622
Препоръчайте ми хубав течен сапун/гел за ръце (за много чувствителна и суха кожа)

# 183
  • Мнения: 4 841
От течните сапуни харесвам на Палмолив, аквамарин мисля беше. Моите ръце не са претенциозни и добре ми понася. Всеки път купувам различни, но от как попаднах на този, вече трета опаковка купувам, а не е като да нямам друг в архива.

# 184
  • Мнения: 6 622
Палмолив са много ароматизирани. Търся нещо по възможност без парфюм и да измива нежно.

# 185
  • Мнения: 4 400
Препоръчайте ми хубав течен сапун/гел за ръце (за много чувствителна и суха кожа)
Dettol Sensitive

# 186
  • Мнения: 6 622
Той пък е антибактериален и пак не става. От бременността отключих атопичен дерматит и сега трябва да спазвам 1000 изисквания за сапун ,но не попадам на това което търся.

# 187
  • Мнения: X
Има течен сапун за чувствителна кожа Балеа, даже ми се струва, че са няколко вида. Освен да пробваш и да си прецениш.

# 188
  • Мнения: X
Той пък е антибактериален и пак не става. От бременността отключих атопичен дерматит и сега трябва да спазвам 1000 изисквания за сапун ,но не попадам на това което търся.
Колд крем сапуна на Avene,сега има даже промоция 2бр. на цената на един Simple Smile

# 189
  • Мнения: 166
От къде си купувате продукти на Клоран? Преди позната правеше поръчки от някакъв френски сайт и поръчвах детският шампоан, в който бях влюбена и дори и аз самата ползвах. Последно ползвам един от Сейба. Някъде нещо на добра цена и по добър асортимент има ли? Дори и онлайн.

Продукти на Клоран в Плевен има в почти всяка аптека в сектора с медицинската козметика.

# 190
  • Мнения: 8 939
Препоръчайте ми хубав течен сапун/гел за ръце (за много чувствителна и суха кожа)

Бебшкият измивен гел Babylove ползвам за сапун за ръце.

# 191
  • Мнения: 10 210
Купувам Клоран от аптеки Ремедиум.

За атопична кожа мисля, че е важно не толкова сапунът, колкото омазняването след измиване. След всяко измиване. И аз съм с такава кожа. Ползвам мек сапун, нищо особено. Но хидратирам и омазнявам постоянно, ползвам и домакински ръкавици задължително.

# 192
  • Мнения: 2 821
На Балеа за руса коса.Просто перфектен!

# 193
  • Мнения: 4 841
Как ли би стоял този за руса коса на тъмнокоси?

# 194
  • Мнения: 1 334
Аз спрях сухите шампоани, скалпа ми започна да се бели (пръсках отдалече и потупвах с хавлия, според инструкциите).
От пудрата за обем на ТАФТ не съм имала проблеми Hands Plus1

Общи условия

Активация на акаунт