Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 161
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 377
Да попитам и в тази тема-някой използвал ли е тази вакса?

Днес, докато търсех пудрата за обем, която препоръчахте, ваксата ми хвана окото и реших да я пробвам, но е много твърда и суха, не като други вакси, които съм пробвала. Намокрих си ръцете, но пак не можах да я разнеса добре и ми останаха топчета из косата. Дали има някакъв трик за нанасянето й или просто не е била добър избор. Гледах и някакъв клей на Тафт, ако не се лъжа. Ще се радвам някой да сподели отзиви за този тип продукти.
Понякога ползвам черния гел на Тафт, но ми е много трудно да уцеля на колко точно влажна коса и колко гел да сложа, за да не стана на клечки и съответно не винаги крайния резултат ми допада.

Аз ползвам тази вакса, защото изчезна др.продукт , който ползвах преди това, пак на Балеа.
Твърда е , да. Вземам от кутийката размазвам между ръцете  и мажа по косата. Обикновено в основата, за да има обем косата. Разрошвам с пръсти. Косата ми е тънка и чуплива.

# 466
  • Мнения: 7 002
Аз не успявам изобщо да я размажа, стои си на парцали и съответно така залепва по косата и става някакъв ужас.

# 467
  • Мнения: X
Емулсирате ли си продуктите за коса преди ползване?Между дланите и яко търкане.Чак тогава се нанася.А не направо от кутията на косата Simple Smile

# 468
  • Мнения: 13 255
Пудрата за обем я взех и аз, но не съм я пробвала още. Пишеше на нея че е лимитирана обаче, та не знам колко време ще я има.
Гледам в новата брошура на ДМ спирала на Есенс две на цената на една, някой има ли отзив за нея? Четката ми изглежда ок като за мен, по-скоро ме интересува дали се размазва или рони след нанасяне и дали е хубаво черна или сивее.

# 469
  • Мнения: 2 281
Спиралата 'Rock 'n' Doll' ли? И аз се чудя дали да си взема. Иначе вчера си взех от швейцарските четки Trisa по две за цената на една и пяна за бръснене пак две за цената на една.

# 470
  • Мнения: 7 002
Емулсирате ли си продуктите за коса преди ползване?Между дланите и яко търкане.Чак тогава се нанася.А не направо от кутията на косата Simple Smile
Ако е към мен, точно това казвам, че е страшно суха и твърда и колкото и яко да търкаш, файда няма. Ползвала съм вакса на Тафт преди години и беше коренно различна, явно балейската не я бива, но 3лв. се прежалват някакси. Поне ми остана хубава метална кутийка 😁

Последна редакция: пт, 08 фев 2019, 22:52 от Poliiii

# 471
  • Мнения: 2 281
Спиралата 'Rock 'n' Doll' ли? И аз се чудя дали да си взема. Иначе вчера си взех от швейцарските четки Trisa по две за цената на една и пяна за бръснене пак две за цената на една. Доволна съм.

# 472
  • Мнения: 13 255
Да, за нея питам,  друга поне по спомен нямаше в брошурата.

# 473
  • София
  • Мнения: 22 952
Здравейте! Искам да попитам имащите електрическата четка за зъби на Донтодент , която беше на промоция от 19.90. Като я опрете на зъбите четката върти ли се? Моята когато не съм я допрела се върти в момента в който се докосне до зъбите спира така ли трябва да е ? Благодаря предварително за отговорите!

Да не би да натискаш четката към зъбите? Леко се допира до зъбите и се оставя четката да си свърши работата, само се мести, за да обхавне всички зъби. Почиства много добре!

# 474
  • Мнения: 7 002
И аз помислих, че това може да е причината-притискането към зъбите.

# 475
  • Мнения: 1 271
Провери си и батерията.

# 476
  • Мнения: 75
Не, не е до батерията. Зареждала съм я преди 10 дни. Когато не е опряна до нещо върти много силно, но дори и леко да докосна зъбите спира да върти , а натискам силно.

# 477
  • Мнения: 2 281
Момичета, някой друг с очната линия на Алверде? Опитвам да нанеса, обаче стои много неравномерно и дори след като съм стояла известно време да изсъхне, после пак се "олющва" след час макс. Първа очна линия ми е и нямам база за сравнение. В мен ли е проблемът? Хич не съм доволна!

# 478
  • Мнения: 1 225
Предложете ми дрогериина  мицеларна вода за комбинирана кожа.

# 479
  • Мнения: 8 979
Предложете ми дрогериина  мицеларна вода за комбинирана кожа.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт