Коя таксиметрова компания използвате (без цензура)

  • 3 415
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

Коя таксиметрова компания използвате, с какво спечелиха доверието Ви и бихте ли изпробвали и друга?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 374
Ползвам приложението TaxiMe. Колите са от различни компании, пращат тези, които са с висок рейтинг. Улеснява ме, тъй като не се налага да вадя кеш/карти, а директно тегли от въведена вече карта. С други думи, пожелавам на човека приятен ден и си излизам.

Предвид факта, че всеки ден ползвам такси до работата, а често пъти и обратно, липсата на мотаене хич не е за подценяване.

# 2
  • Мнения: 2 473
+1 за TaxiMe. Рядко ползвам такси, но в последните 2-3 години съм си викала само чрез това приложение. Водачите са били винаги културни и коректни, задължително оставям оценка след това.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 233
Няколко пъти миналата година не са ни идвали коли от taxi.me...колата тръгва, следим си я на картата и в един момент изчезва Stuck Out Tongue Winking Eye
Та го отписахме засега. Да си го инсталирам ли пак?

# 4
  • София
  • Мнения: 12 374
Не знам, бъръльо-бъръльо. Винаги можеш да пробваш пак и ако дава бъг, да го махнеш. Аз не съм имала проблеми с приложението, засега.

# 5
  • Мнения: 1 646
Живея в отдалечен столичен квартал  и такситата никак не искат да идват към нас , особено на повикване. Та излизам с колата и ако се налага се прибирам с Drink&Drive.

# 6
  • Мнения: 343
Най-често ми се случва на голям булевард да махам за такси, а не да го поръчвам Ако имам право на избор взимам Йелоу. Колите са чисти, топли, любезни шофьори, не се пуши, поне до сега не съм попадала на пушещи. Ползвам и СВ - такси, макар че един път и то на поръчано такси, шофьора ме наруга, че го викам за малко разстояние. ОК - такситата много ги развалиха с цигански персонал, невъзпитани и мръсни. Ще го видя и аз това приложение от по горните публикации, благодаря за информацията. Някога се случва от недоглеждане при голям трафик да ми спре някое от ментетата, директно отказвам, за което може някога да ме бият, толкова освирепяват. Далече сме от таксиметровото обслужване в другите европейски столици.  

# 7
  • Мнения: 2 204
Искам да попитам какво значи в заглавието на темата понятието "без цензура". Как без цензура, нали във форума има модератори на които точно това им е работата - да трият мнения ако се налага. Кой определи, че тази тема специално ще е без цензура?

# 8
  • Мнения: 3 747
TaxiMe ме излъгаха един път и от тогава ги махнах. Взеха ми пари без изобщо да е дошло таксито и така и не си ги получих обратно.
Ползвах TaxiStars или Yellow през Viber.
Сега рядко ползвам такси, защото шофирам, но ако ми се наложи - Yellow. Малко по-скъпи са, но поне не ми изпадат бъбреците и не се вмирисвам на чесън и цигари, докато стигна от точка А до точка Б.

# 9
  • Мнения: 2 805
От къщи почти винаги викам Окей. Колите им са ужасно стари, мръсни и едвам движещи се на пътя. Колани има доста рядко, а когато ги има, те не се закопчават. Отговора винаги е: "Не се притеснявайте, няма страшно!" За шофьорите .... нямам думи.
От улицата винаги избирам най-добре изглеждащото и достатъчно просторно такси, като не забравям да погледна тарифата.


# 10
  • Мнения: 2 473
От къщи почти винаги викам Окей. Колите им са ужасно стари, мръсни и едвам движещи се на пътя. Колани има доста рядко, а когато ги има, те не се закопчават. Отговора винаги е: "Не се притеснявайте, няма страшно!" За шофьорите .... нямам думи.
А защо го правиш?!? Звучи откачено, отвратителни си , ама си ги ползваш Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 12 374
Окей са наистина неприятни. Преди приложението taxime, ползвах основно Йелоу и GreenTaxi. Зелените особено са с чисти коли и много приятни шофьори. Струва ми се, че взимат малко по-скъпо от останалите, но си заслужава.

# 12
  • Мнения: 2 805
Защото нямам време да търся други компании, за гледам и чета кои са по-добри. И това да нямаш време изобщо не е откачено.

# 13
  • Мнения: 2 473
Защото нямам време да търся други компании, за гледам и чета кои са по-добри. И това да нямаш време изобщо не е откачено.
Това въобще не е сериозно оправдание, от човек, който ежедневно има време да пише и чете  в бг-мама, но не и да отдели 5 мин за инфо за читава таксиметрова компания Wink
Иначе, по темата,  забравих да спомена, че от скоро и Yellow имам във Viber, но все още не съм си поръчвала такси от приложението. Следващият път ще го пробвам, ако от TaxiMe не откликнат навреме.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 374
Йелоу могат и през онлайн платформа да се викат, като пак се заявява дали ще се плаща кеш или с карта. Имат и приложение за телефони..то май повече компании имат вече.

Аз винаги търся безкешов начин за плащане, по-бързо става.

Общи условия

Активация на акаунт