Подстригвали ли са ви, без да ви мокрят коса&

  • 3 788
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Що тъй, бе Бейбе, да не е пресъхнал Дунава smile3534

# 16
  • Мнения: 35 968
не, никога

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Когато ми обират връхчетата и цъвтежите задължително на суха коса.На мокра не се виждат.

# 18
  • София
  • Мнения: 122
Що бе момичета,това излезе като тенденция преди няколко години,тоя известния фризъор Душкин(надявам се така се казваше)го пропагандираше усилено като техника и на мен ми харесва!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 797
Що бе момичета,това излезе като тенденция преди няколко години,тоя известния фризъор Душкин(надявам се така се казваше)го пропагандираше усилено като техника и на мен ми харесва!
Някога ходех при него и винаги ме е подстригвал ан мокра коса.Майка ми им е редовен клиент от поне 15г и също на мокра коса я стриже.Може би само за цъфтежите така процедира, не знам

# 20
  • София
  • Мнения: 122
Ами,DeepRed с цялото ми уважение,ама не бих си позволила да се изкажа за нещо,което не съм сигурна...питаше една водеща:Подстригвали ли са те някога на сухо?и тя му отговори:Не!И той почна да и обяснява как се създава една въздушност на прическата и т.н.За името се зачудих дали беше Душкин или Душкини(салона се казваше така,нали?!)в смисъл не го бъркам с друг!Друг е въпросът доколко е потръгнало със сухото подстригване,наистина не е обичайно и не всеки го възприема! Peace

# 21
  • Мнения: 2 085
Мен винаги ме подстригват на сухо, защото аз така искам.На дълга коса разресването след измиване е някакъв ад, предпочитам да си го спестя.Те и прическите ми не са нищо особено-само подрязване на цъфналите върхове.

# 22
  • Мнения: 3 248
Не, никога! Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 39 765
Доста често ми се случва след боядисване, и разни процедури, 1во да ме изсуши фризьорката, и след това да взима връхчета и цъфтежи.

# 24
  • Мнения: 1 272
когато е само да се вземе цъфналото -да!

# 25
  • Мнения: 155
Дори и да ми вземат връхчетата само, я напръскват леко. Въпреки, че моята фризьорка при поредното ми посещение каза, че последните тенденции са косата да се оформя на сухо. newsm78

# 26
  • Мнения: 730
Да.

Аз съм голям фен на това подтсригване, но то си зависи от прическата. По принцип добрите фризьори, когато видят руса или по-слаба коса, подсрригват на сухо. Защото мократа коса е много слаба и уязвима. Мокра коса не се реши и дърпа, защото се накъсва косъма. Аз рядко поадам на такива, но се случва и съм много доволна. Разбира се, зависи си и от приеската, аз съм с дълга и права коса и когато се подрязват връхчетата, не е проблем. Но сигурно има прически, които не позволяват сухото подстригване. Аз затова и почти никога не ходя на фризьор. Така че ако си доволна от крайния резултат, мога да ти кажа, че си поапднала при добър фризьор. Ти също си руса, нали?  Hug

Подписвам се Peace
Аз се фъкам само така напоследък и става много хубаво Flutter
А къде се подстр. ако не е тайна-майна Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 299

А къде се подстр. ако не е тайна-майна Mr. Green
Не е тайна Mr. Green Ама как да ти го обесня newsm78 Срещу входа на пазара нали има една кооперация - та там има табелка на входа: салон Бина, и на 1-я етаж. 5 кинта ми взе.

Ми аз не казвам, че не съм доволна, но за първи път ми се случва. Досега не бях и чувала за подобно подстригване. Та не ме е мокрила изобщо, накрая ми напръска някъв препарат малко в корените за обем, и ме доодуха със сешоара и четката. Стана доста добре. На път за там тъкмо си мрънках, че косата ми е чиста и оформена, и ще ми я осерат ако ме намкрят само с вода и замажат, но то пък какво стана Mr. Green Мисля, че съм доволна все пак.

# 28
  • Мнения: 5 299
Що тъй, бе Бейбе, да не е пресъхнал Дунава smile3534
Той Дунава даже прелива. Не гледаш ли новини hahaha

# 29
  • Мнения: 1 639
...питаше една водеща:Подстригвали ли са те някога на сухо?и тя му отговори:Не!И той почна да и обяснява как се създава една въздушност на прическата и т.н.За името се зачудих дали беше Душкин или Душкини(салона се казваше така,нали?!)в смисъл не го бъркам с друг!Друг е въпросът доколко е потръгнало със сухото подстригване,наистина не е обичайно и не всеки го възприема! Peace

И аз имам такива спимени и мисля беше в "Горещо" този разговор.... Thinking
И аз знам ,че е тенденция от няколко години в бг ....но кой и до колко я приема......
Моята фризьорка не ме е подстригвала така до сега ... Но пък ще я питам какво мисли по въпроса следващия път... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт