Подстригвали ли са ви, без да ви мокрят коса&

  • 3 793
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
# 46
И мен не са.Винаги първо ме измиват и тогава ме подстригват

# 47
  • Мнения: 288
Преди години винаги ми я мокреха и бях подстригана винаги добре. Откакто излезе новата мода да се подсстригва на сухо, от лявата страна ми са по-къси пластовете с 5 см. и това от години.Колко фризьори,все криво!Не могат да я изравнят и това е.Косата ми е гъста, чуплива,според мен трябва да се намокри.Но не мога да попадна на фризьор,който още подстригва така.А ми е неудобно като седна и да почна да давам акъл.Явно зависи от косата.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 801
Преди години винаги ми я мокреха и бях подстригана винаги добре. Откакто излезе новата мода да се подсстригва на сухо, от лявата страна ми са по-къси пластовете с 5 см. и това от години.Колко фризьори,все криво!Не могат да я изравнят и това е.Косата ми е гъста, чуплива,според мен трябва да се намокри.Но не мога да попадна на фризьор,който още подстригва така.А ми е неудобно като седна и да почна да давам акъл.Явно зависи от косата.
Къде ходиш да се подстригваш, че само така да  процедират?Аз мислех, че това е по-скоро изключение, отколкото масова практика newsm78

# 49
  • Мнения: 17 409
Да, последният път( преди една година) ме подстригаха така.

# 50
  • Мнения: 288
Ами в Бургас!Търся някой да ми каже къде подстригват на мокро?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Само веднъж ми се е случвало, преди няколко години. Препоръчаха ми фризьорката, останах потресена и повече не повторих.
Косата ми е дълга и чуплива и от постоянното сресване с гребена, докато ме подстригваше фризьорката, коасата се наелектризира и заприличах на Тина Търнар.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ами в Бургас!Търся някой да ми каже къде подстригват на мокро?

Навсякъде, с изключение на фризьорката за която писах по-горе.
Забравих как се казва, но се намира до заведението "69".

# 53
  • Мнения: 11 016
Преди няколко години ходех при една фризьорка, която винаги ме постригваше на сухо. Веднъж трябваше да ме боядиса с боя, която се нанася на мокра коса, но пак не ме изми - само ме напръска с вода от пулверизатор  #Crazy Оттогава не стъпих в този салон.

# 54
  • Мнения: 111
И мен последния път ме подстригаха на сухо Simple Smileобра ми цъфтежите, малко от връхчетата ,после и малко с бръснач-всичкото това с цел да се скъси минимално.след което ми изми косата дооформи я на мокро на финала сешоар!много съм доволна Hug
В крайна сметка не е важно дали се подстригва на мокро или на сухо ,по-важно е кой и как го прави Peace

# 55
  • Мнения: 288
А, изглежда не е само до 69,защото наистина от 2-3 години ме стрижат на сухо.Но пък и аз не ходя често на фризьор.. newsm78Е, моя късмет е бил да съм рошава...Но утре пак се налага да ходя и преди да седна на стола, ще си отварям очите какво правят върху главите на другите.

# 56
  • Мнения: 1 925
И мен са ме подстригвале преди 2 години така, но не бях доволна  Naughty

# 57
  • Мнения: 4 753
Не! Че то как ще те подстрижат ако ти е суха косата? Освен ако не е перфектно права Thinking

Общи условия

Активация на акаунт