Я кажете, на мойта структура ще стои ли добре такъв бански?

  • 9 907
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Ако проблема ти е само диспропорцията между ханша и гърдите вземи си долнище в едноцветен тъмен цвят, а горнище- шарено, с по- светли цветове /то и без това в момента е модерно двете части да са различни/, като ги съчетаеш цветово, разбира се. Тъмното долнище оптически ще смали ханша, а цветното горнище ще придаде обем в горната част.

# 16
  • Мнения: 1 202
Абе ти каквато си слабичка каквото и да сложиш ще ти стои добре! Peace
Само като сложиш боксер как ще си печеш ду..то като то ще се скрие? Joy Joy
Въх малеее като ви чета, май ще трябва да хода с рокля на морето ooooh!
 
Няма сташно ВЕНИ и аз  ще съм от тези!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Не са ми къси краката.... Laughing

Не се притеснявам, че няма да си опека Д-то...аз и без това не обичам много да се пека, колко ли пъти пък ще ми се падне да опра до плажа, ама все пак нещо трябва да се купи... дори детето има бански, пък майката със стария не ще!  Mr. Green

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Sпоред мен боксерки е по-добър вариант от бикини  за теб. Ти си слабичка, а и ханша ти ... поне видимо не е широк Simple Smile, макар, че всеки си знае де.
Пробвай банския все пак и давай смело! Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Sпоред мен боксерки е по-добър вариант от бикини  за теб. Ти си слабичка, а и ханша ти ... поне видимо не е широк Simple Smile, макар, че всеки си знае де.
Пробвай банския все пак и давай смело! Peace

ОК, слушам и изпълнявам!

# 20
  • Мнения: 436
Боксерките разширяват още повече таза. Но ти пробвай да видиш при теб как ще бъде понеже си доста слабичка. Може пък да ти стои добре.
А и не са за изтърване. На който му пасват на фигурата е просто супер.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Имам си бельо боксерки и затова си мисля, че ще е по-удачен вариант от бикините.  Thinking

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 790
 newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
писах, обяснявах се и нета ми взе че умря  Cry
 
с две думи: плитки бикини или плитки прашки са най-удачни за нашите пропорции. Широката отстрани лента разширява оптически ханша, тясната ивичка или връзки намалят обиколките, но плитки

# 24
  • Мнения: 1 455
Киса, пусни една твоя снимчица, та  да придобием някаква представя. Само по мерки не мога да се ориентирам, но все пак, ако ти се харесваш с боксерки - давай смело. Аз също съм фен на подобно бельо и бански.

# 25
  • Мнения: 5 103
Учудващо бързо за мене корема ми стана плосък, след секциото за по-малко от 2 месеца/че умрях от глад е ясно/.Аз също съм с подобни размери като на авторката, но съм малко по-висока, и харесвам как ми седят и боксерки и бикини.
Заложих за това лято на бански от Seven Sekonds на марката bluepoint   

http://www.bluepoint.gr/main.php цветен с връзки на бикините и триъгъклни чашки/там имам бая какво да показвам/.
Видях хубав боксер и на Марк и Андре.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Боксерките разширяват още повече таза.
Да, затова:

плитки бикини или плитки прашки са най-удачни за нашите пропорции. Широката отстрани лента разширява оптически ханша, тясната ивичка или връзки намалят обиколките, но плитки

Според мен боксери отиват на тесен ханш и стройни бедра.

# 27
  • Мнения: 13 512
Боксерките разширяват още повече таза.
Да, затова:

плитки бикини или плитки прашки са най-удачни за нашите пропорции. Широката отстрани лента разширява оптически ханша, тясната ивичка или връзки намалят обиколките, но плитки

Според мен боксери отиват на тесен ханш и стройни бедра.


 newsm10

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Момичета, изнервих се.... Close

Ходих днес на изложението с надеждата да си харесам бански, обаче... Модели с боксерки имаше, но нямаше голям избор от модели и разцветки, 2-3 само...хм...

Яна 2 в 1, а страничните връзки на бикините не увеличават ли също оптически ханша?  newsm78

Най- накрая кат` си взема едни прашки  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 27 524
Боксерките разширяват още повече таза.
Да, затова:

плитки бикини или плитки прашки са най-удачни за нашите пропорции. Широката отстрани лента разширява оптически ханша, тясната ивичка или връзки намалят обиколките, но плитки

Според мен боксери отиват на тесен ханш и стройни бедра.

Въх, що не казахте по-рано, аз вече си купих боксерки, за разнообразие, пък като чета...не са за мен тез неща  Sad И сега?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт