Бременност?

  • 3 563
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Това положителен тест ли е според Вас ?

# 1
  • Мнения: 415
Да Simple Smile Купи си Престо обаче, там трябва да лъснат по-ясно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 27
Ох,дано dani_dani_p ! Още утре ще си го взема !

# 3
  • Мнения: 2 170
Да! Според мен е позитивен.
Аз предлагам Шуърчек или Клиърблу , за мен са най-сигурни.
Честито!
Опа , то това е шуърчек май!?🙄😁

# 4
  • Мнения: 27
AlexM1590 Да това е шуърчек.А може ли да се отиде на доктор или е още рано.Последния ми цикъл беше на 13.10.2018г

# 5
  • Мнения: 2 170
AlexM1590 Да това е шуърчек.А може ли да се отиде на доктор или е още рано.Последния ми цикъл беше на 13.10.2018г
Изчакайте още една ,две седмици . Според мен още е рано и няма да се види бог знае какво. Ако изчакате ще се види нещо по оформено, не просто сак и точка. Но си е ваше решението. Ако отидете и е твърде рано, може да се разочаровате.

# 6
  • Мнения: 27
Благодаря много AlexM1590 ,утре ще взема още един тест и ако е положителен след две седмици отивам,че нямам търпение ! Но знам колко е голямо и разочарованието и не си давам много надежди.

# 7
  • Мнения: X
Здравейте!
Аз съм нова тук ,не знам дори дали това е мястото да пиша ,но следя форума от години. ..
Та проблема ми е следния:
На 18 октомври ми свърши цикъла , на  20 октомври вечерта с моят приятел правихме секс и презерватива се скъса...
17 часа след половия акт пих Ескапела ...
7 дни след приема на хапчето имах изведнъж силно тъмно кафяво зацапване ,което продължи три дни , намалявайки и ставайки черно ...
От две седмици вече много ми се гади ,от сутрин до вечер и постоянно се чувствам уморена ,все ми се яде нещо , главоболие ,напрагнати гърди и бяло течение,болки в яйчниците и схващане в кръста ,но обичайните ми симптоми за МЦ ги няма  ... А цикълът ми закъснява вече с 11 дни , правих 4 теста за бременност и са отрицателни .... Другата седмица съм на доктор,но все пак реших да се допитам и до вас , благодаря предварително , извинявам се ,ако не е тук мястото и ,ако има вече такава тема ...

# 8
  • Мнения: 1 782
При закъснение 11 дни и 4 отрицателни теста - не си бременна... ако това ти е въпроса. Предполагам от хапчето ти се е объркал цикъла.

# 9
  • Мнения: X
Dara77 благодаря за отговора Simple Smile Лек и спокоен ден

# 10
  • Мнения: 3
Здравейте!Извинявам се за въпроса който незнам дали е по темата!
С мъжът ми правим опити за бебе 4 месеца вече все още няма резултат,но утре трябва да ми дойде МЦ направих си тест днес сутринта защото от 1-2 седмици имам необичайни болки в яйчницити и кръста,и от вр.на време ми се гади,но рядко и имам страшен апетит!
Теста беше отрицателен! Как мислите възможно ли е ако има брименност да не отчете преди да е закъснял МЦ?
Благодаря предварително! Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте!Извинявам се за въпроса който незнам дали е по темата!
С мъжът ми правим опити за бебе 4 месеца вече все още няма резултат,но утре трябва да ми дойде МЦ направих си тест днес сутринта защото от 1-2 седмици имам необичайни болки в яйчницити и кръста,и от вр.на време ми се гади,но рядко и имам страшен апетит!
Теста беше отрицателен! Как мислите възможно ли е ако има брименност да не отчете преди да е закъснял МЦ?
Благодаря предварително! Simple Smile
1 ден преди М би следвало да отчете много бледа черта. За болики в яйчницити  Mr. Green  е хубаво като ти свърши да отидеш на лекар. Следи си овулацията и действайте тогава.

# 12
  • Мнения: 5
Вижда се втората черта.Успех!

# 13
  • Мнения: 3
Здавейте пак съм аз! 😁Вече имам закъснение 4 дни и 2 отрицателни теста Simple Smile май не ми се вярва да лъжат тестовете! Вие как мислите? Има ли варянт да лъжат? Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 170
Здавейте пак съм аз! 😁Вече имам закъснение 4 дни и 2 отрицателни теста Simple Smile май не ми се вярва да лъжат тестовете! Вие как мислите? Има ли варянт да лъжат? Simple Smile
Отидете на лекар.
Може да е била биохимична, извънматочна и какво ли още не. Тестовете няма как да лъжат . Може да са дефектни, но не и да грешат , защото при тях ако не бъркам втора черта се появява при определено ниво на даден хормон.

Общи условия

Активация на акаунт