За Коледа подаръци ще има от сърце, но най-скъпия подарък Януари ще държим в ръце!

  • 33 438
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 307
И аз имам по-силно течение. Направо си е воднисто. Мисля че е нормално, стига да няма странен цвят и мирис. Ежедневни превръзки са ми спасението. Днес отидох да купя още две гащеризон чета и се прибрах с толкова неща, че трябваше да викам мъжа ми да ми помага да ги качим Stuck Out Tongue Успокоих се. Последна седмица бая пазарувам. Остана ми още един път да отида на пазар, може би след 2 седмици и да мирясам. Сигурно ще забравя нещо, ама мъжо за какво е все пак.
Знаете ли сайт или магазин във Варна за нощници за кърмачки, но да има големи размери?

# 46
  • Мнения: 14
Здравейте, може ли мамите, които чакат момченца да кажат или покажат със снимки какви дрешки за изписване са подготвили за Януари, никъде не намирам чисто бял комплект за момче. С какво смятате да ги облечете? Аз си мисля за боди-потник, ританки, гащеризон, жилетка, пелена за изписване, шапка и ръкавички, прекалено ли е, оскъдно ли е...нямам си идея

# 47
  • Мнения: 94
Здравейте, може ли мамите, които чакат момченца да кажат или покажат със снимки какви дрешки за изписване са подготвили за Януари, никъде не намирам чисто бял комплект за момче. С какво смятате да ги облечете? Аз си мисля за боди-потник, ританки, гащеризон, жилетка, пелена за изписване, шапка и ръкавички, прекалено ли е, оскъдно ли е...нямам си идея


Здравей, пращам ти линк на комплект за изписване, който купих преди две седмици :

 https://hellokids.bg/siv-plyushen-bebeshki-komplekt-za-izpisvane … che-6-chasti.html

# 48
  • Мнения: 1 230
Знаете ли сайт или магазин във Варна за нощници за кърмачки, но да има големи размери?

Нощници има в Мадара, едно магазинче за пижами на Нептун, както и срещу лаборатория Лина, която се намира до Окръжна болница.

# 49
  • Мнения: 3 269
А този порт бебе за какво се използва? Става ли за нещо като ескимос за излизане с количката? Моето първо бебе беше лятно и сега изобщо не знам какво ми трябва. Купих само едно одеалце.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте, може ли мамите, които чакат момченца да кажат или покажат със снимки какви дрешки за изписване са подготвили за Януари, никъде не намирам чисто бял комплект за момче. С какво смятате да ги облечете? Аз си мисля за боди-потник, ританки, гащеризон, жилетка, пелена за изписване, шапка и ръкавички, прекалено ли е, оскъдно ли е...нямам си идея

Аз съм взела боди, ританки, суичър и шапка. Имам плетена пелена от преди и смятам да не е повече от 10 мин навън.

# 51
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Всички дрехи ли трябва да гладя?
Сега ми е вълнение и ми е приятно, но после пак ли се продължава с това гладене на всяко едно нещо?

# 52
  • Мнения: 45
Здравейте, може ли мамите, които чакат момченца да кажат или покажат със снимки какви дрешки за изписване са подготвили за Януари, никъде не намирам чисто бял комплект за момче. С какво смятате да ги облечете? Аз си мисля за боди-потник, ританки, гащеризон, жилетка, пелена за изписване, шапка и ръкавички, прекалено ли е, оскъдно ли е...нямам си идея

Днес поръчах това за изписването, отдолу ще сложа боди с къс ръкав, отгоре- един плътен гащеризон, нещо от типа на космонавт, но от плат( не ми е под ръка да снимам) и в порт бебе.
https://m2.hm.com/m/bg_bg/productpage.0630616001.html

# 53
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте, момичета!
Всички дрехи ли трябва да гладя?
Сега ми е вълнение и ми е приятно, но после пак ли се продължава с това гладене на всяко едно нещо?
Аз не съм гладила нищо. Винаги ми се е струвало престараване. Но ако ще ти е по-спокойно, можеш да гладиш първите 2-3 месеца. В началото са най-чувствителни бебчовците към всичко.

# 54
  • Мнения: 469
Това, което се докосва до кожата. Другото не. Гладила съм и двете деца по малко. Но не са имали проблемни кожи.
На 34 седмици измериха бебка 2700. То не, че е казано, че е толкова точно, но си личи по шутовете, че е голяма вече. Та само се надявам да стигна до пълна 37-ма седмица. После каквото стане.

# 55
  • Мнения: 3 269
Аз гладих до година и половина. Сега 8 г. по-късно все още пера отделно нейните дрехи, но не ги гладя.

# 56
  • Мнения: 86
Като ви чета,само на мен не са ми казали колко горе долу тежи бебчо...яд ме хваща вече.Ама и аз заспала жена,не се и сещам да питам на момента,после ми идват въпросите.
Иначе аз гладих до към втория месец някъде,смятам пак така да процедирам.
За изписването съм му взела един космонавт за връхна дреха,друго не смятам,че ще е нужно(отдолу ще си го облека с боди и ританки)

# 57
  • София
  • Мнения: 1 635
Никакво намерение нямам да гладя освен за красота. Най-много преди първото носене на дрешките.

Още не съм намерила дрешките за изписването. Оглеждам се за нещо хубаво, но нищо не ми е хванало окото до момента. Може би утре ще обиколя един два магазина. Като взема нещо ще ви го покажа.

Iv.vl, защо търсиш чисто бели дрешки?

И аз имам доста силно течение. Нося ежедневни превръзки почти от трети месец насам. Голяма досада.

# 58
  • Мнения: 307
Знаете ли сайт или магазин във Варна за нощници за кърмачки, но да има големи размери?

Нощници има в Мадара, едно магазинче за пижами на Нептун, както и срещу лаборатория Лина, която се намира до Окръжна болница.
Благодаря ти. Ще отида до Мадара, че ми е най-удобно. Дано има големи, ама наистина големи размери. Grinning
И на мен не са ми казали колко тежи бебка. Моето АГ е всякаш над тези неща. Rage Ама и аз съм една заспала и все забравям да питам. Спомням си веднъж инцидентно я мериха в точно 26 пълни г.с. и беше 1040гр. уж.

# 59
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Дами, тези от вас, които ще раждат нормално, следят ли ви как и къде е разположена пъпната връв и променя ли си местоположението. На моя бебо преди 2 седмици му беше пред лицето, а сега няма и помен от нея около главата му. Аз бях се притеснила много, като тръгне да се ражда дали няма да се увие около вратлето му и сега уж трябва да се успокоя, ама нещо не ми дава мира, как така магически се е преместила. Даже на 3Д го оглежда моя АГ и не я видя пред лицето му вече. При вас има ли такива премествания от самосебеси?

Общи условия

Активация на акаунт