За Коледа подаръци ще има от сърце, но най-скъпия подарък Януари ще държим в ръце!

  • 33 479
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 242



При нас задължително трябва да има нещо под панталонките,но се чудя чорапогащник или ританки.

# 616
  • Мнения: 4 982


Май измислих тоалета за изписване, въпреки че всичко е 56-ти размер и ми се струва големичко...Ама как да угодя на всички роднини!? Хем от дядо му папионката, от баба му одеалцето и прочее...накрая те ще го обличат пред родилното Joy

Ее много са готинки!А мислиш ли за допълнителни ританки отдолу оид панталонките?
Приготвих един чорапогащник, пък ако е много страшна зима навън ще го напъхам в космонавта му и толкоз Simple Smile

# 617
  • София
  • Мнения: 9 115
Аз се колебая между тези два варианта:

И съответно между тези две пелени за отгоре:


Ще трябва и да добавя някакви ританки ми се струва или чорапогащник под гащеризончето.

# 618
  • Мнения: 6 622



При нас задължително трябва да има нещо под панталонките,но се чудя чорапогащник или ританки.
От къде взе шапката? Много е сладка.

# 619
  • Мнения: 242



При нас задължително трябва да има нещо под панталонките,но се чудя чорапогащник или ританки.
От къде взе шапката? Много е сладка.


Шапката,пуловерчето и клинчето са комплект.От чочко бочко ги поръчах.

# 620
  • Мнения: 6 622
Благодаря Simple Smile

# 621
  • София
  • Мнения: 1 635
Хехе, имайте предвид, че е доста трудно да напъхаш новородено в чорапогащник. Те са малко гумени в началото. Също и всичко, което се налага да се прекара през главата си е приключение. Точно това се ядосвах, че не съм преценила като взех няколко гащеризона 50-ти размер, пък те се оказаха само с долно закопчаване. Ще ги облека по веднъж, де Simple Smile.

sweet_maminka
, за болницата - според както дойде, но ако всички е наред, мисля да се помотая малко. Душ, събиране на багаж, разходка. Помолила съм мъжа ми, вместо коледен подарък, да ми направи една музикална селекция за раждането, за да се разсейвам и да ми е весело. Не мисля, че ще имам бързо раждане, въпреки че е трето. Минаха доста годинки от последното и едва ли ще се получи чак толкова лесно. Болницата е на 15 мин. без задръстване.

# 622
  • Мнения: 3 281
Аз мисля бебето да е само по ританки и терличета. Отдолу с боди с дълъг ръкав и пухено суитчер че. Слагам го в Порт бебето и одеалце отгоре и готово. Аз не фен на навличането.  Първото ми раждане беше като цяло 6 часа, бройки от първата регулярна и болезнена контракция. Но реално в болницата бях 3 часа, чаках си вкъщи 3 часа. Сега уж Доки каза, че ще е по-лесно. Не ми се вярва след почти 9 години. Този път мисля да си сложа упойка. И докторката ми я предлага. Един път пробвах без, мисля този път да се модернизирам.

# 623
  • Мнения: 4 982
Момичета, а какво правим с новото заглавие? Аз не съм много поетична, пък и съм малко срамежлива...

# 624
  • София
  • Мнения: 285
Моята дейност с дрехите по изписването приключи с даването на бебешки прах за пране на сестра ми Simple Smile От бебе № 1, тоест големия ми племенник, ние си купуваме взаимно комплектите за изписване, така че сега тя е на ход Simple Smile Даже съм нахална - дала съм поръчка по възможност да е в жълтичко Grinning
За болницата - този път се надявам да отида малко по-късно, да не вися там през цялото време. Макар че болницата, която съм си избрала е в другия край на града та ще видим.

# 625
  • Мнения: 396
1.Януарска рожба скоро ще се гушка с мама, няма радсост по-голяма!
2.Още мъничко остана, аз ще бъда януарска мама!
3.Две сърца сега в едно туптят, през Януари радост ще ни донесат!
4.Коремчето тежи, мама пуфти, Януарчето на топло танцува и спи!
5.Грейват Коледни звездички, Януарче маха със ръчички!
6.С тръпнещи сърца чакаме януарската мечта!
7.С огромен копнеж чакаме януарския  бебевалеж!
8.Януарските хипопотами скоро ще са секси мами!
9.Перем малки чорапчета и ръкавички, на Януарско бебе мирише ни на всички!

Това са от предложенията от миналата тема , но повечето подхождат и за новата 😊

# 626
  • Мнения: 1 416
Днес бях на преглед и пак сме седалищно и отгоре на това 420 гр има отгоре. Тежи 2220 кг а пък терминът ми е на 30 януари Sad. Много се притеснявам за седалищно ти дали ще се обърне до тогава

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 11:19 от aya_2012

# 627
  • Мнения: 40
 aya_2012 можеш да пробваш някои упражнения за обръщане: на лакти и колене има едно упражнение, но е доста трудно и ходене на ръце и крака, също леко поклащане на ханша настрани и танци помагат на бебето да застане в позиция. В Интернет има доста информация може да видиш и други.  

# 628
  • София
  • Мнения: 285
aya_2012, опитай с упражнения, както е подсказала Силви и според мен не се притеснявай, има време човечето да се завърти.

# 629
  • Мнения: 133
Моят юнак чак сега се обърна, в 36 седмица, така че не се притеснявай има голям шанс.
Blush

Общи условия

Активация на акаунт