Спам тема (палава или пък не?!) от 21.11. до когато

  • 19 424
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 698
    Янче, не знам какво е ставало докато ме няма, ама ще погледна в темите. Тролването и хейтването за жалост ги има навсякъде, но се наричат по друг начин.
     Ходих днеска по магазините и забелязвам, че много тарикати са се навъдили. Купиш си нещо от някъде където е залежало и не се търси, отиваш след седмица и изненадааа - цената х2. Ходих да търся едни инструменти и ... ядец. Добре, че има интернет и може да се търси на воля.
     Джу,  то може да поискаш и да провеся едни вериги от гредите на тавана ... че и люлка да сложа ( хамака не го броим ) и какво ли още не ... ша си помисля.   

# 46
  • Мнения: 11 505
Хайче, на мен като ми слагаха ССД-то, всичко направиха така, че да няма нужда да пипам и инсталирам нищо после, и подписи и всичко си работеше.

# 47
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 831
Интересно, че в онази тема първо всички викаха "оууу, браво, браво, искаме още", без да си дават сметка, че описанията не бях хич ласкателни. Ама приказката за тоягата на чуждия гръб... А после нещата станаха съвсем грозни. Не разбирам, но явно някои тук намират сцена за разчистване на лични отношения. А останалата част са сеирджии и дружно ръкопляскат и дюдюкат. Жлъчта и злобата се срещат доста често в темите. Не разбирам защо е нужно да се доказвам пред виртуални (не)познати в публичен форум. Време, сили и нерви - само в реалния ми живот, има много неща, които си струват усилията ми.  Тук - място за забавление, за инфо, някой и друг съвет и толкова.
Е, вярно, че представите за забавления са различни за всеки. Заключиха въпросната тема, та сега се преместиха в липсите.


Писна ми от тая истерия покрай черния петък. Добре, че нищо не търся и не искам.
Хайче, при нас и на двата лаптопа SSD-то е монтирано на мястото на СD-то.

# 48
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
     Джу,  то може да поискаш и да провеся едни вериги от гредите на тавана ... че и люлка да сложа ( хамака не го броим ) и какво ли още не ... ша си помисля.   
Чини ми се 20 дни си правил филмов маратон с "50 нюанса еди какво си" Joy

# 49
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Аз пък най-накрая открих бонбонки които ми допадат ...

# 50
  • Мнения: 10 698
Абе много малко бонбони слагат в тези кутии ... Аз предпочитам да купя на килограм Simple Smile

# 51
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Аз пък най-накрая открих бонбонки които ми допадат ...


Дай нещо друго! Цветя и бонбони не пием.

И имам да те убивам. Още цикля на оная песен. Dizzy Face Laughing

# 52
  • Мнения: 10 698
   Исе излез вънка на дъжда и се ресетни. После само ще искаш топъл душ и нещо огнено за пиене и изобщо няма да ти е до музика Wink

# 53
  • Мнения: 11 505
Аз от тез бамбони, дет растат на кокал бих хапнала! Blush

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 14:54 от Kiki.mora

# 54
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
 Кико, ти днес да нямаш час при Хитлер, м ?
  Като гледам всички са на лице, което е добре. Ще трябва да намина и към онази тема където се описват потребителите, бях се зачел преди време ама ... да наваксам !

Може ли темата насам?

http://www.bg-mamma.com/?topic=1073477.msg37730153#msg37730153

# 55
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
   Исе излез вънка на дъжда и се ресетни. После само ще искаш топъл душ и нещо огнено за пиене и изобщо няма да ти е до музика Wink

С ремарке съм, не става. Тя не може да спинка навън, а не приема да не съм наоколо. Нямам особен избор и съм на музика.

Ето така:



# 56
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Ей,добре дошъл Лан!Много рими,много нещо!Времето е ужасно подтискащо!Добре поне,че сте писали повечко та има на какво да се посмее човек!Джу,не го хапи веднага Лана,че ще забегне пак за 20 дена!

# 57
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу,не го хапи веднага Лана,че ще забегне пак за 20 дена!
Лането да не е врабче, че да се подплаши? Нека се калява, че има къде по-зли жени от мен Joy

# 58
  • Мнения: 10 698
Джу дебне га Лан-а ша и кацне ...
Кацни Лане, кацни кака,
какви кайсии, какъв кеф !  Mr. Green

# 59

Общи условия

Активация на акаунт