Перилни препарати и омекотители – 56

  • 65 598
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Това с памучни дрехи ли?

# 646
  • София
  • Мнения: 10 582
Това с памучни дрехи ли?
Не. Имам панталони, рокли, които стават ужас след пране без омекотител. (всъщност не знам дали от прането или от сушилнята става така, но е факт, че с омекотителя го нямам този проблем.)

# 647
  • София
  • Мнения: 3 845
Да, основно с изкуствените дрехи става така. Аз също ползвам омекотител като антистатик, но само за това.

# 648
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
добре де .. аз ползвам таблетките от лидл против котлен камък , водят се че омекотяват водата .. нямат ли някакъв подобен ефект ? омекотител не ползвам , преди 1-2 години бях купила един заради миризма на ванилия и го употребих , главно на чаршафите ,понеже много ми се мачкаха в сушилнята , случи се да сложа и на дрехи 1-2 пъти .. еми хора дрехите бяха супер лигави , имам чувството че лепнеха ,като мръсни .. не съм свикнала на такова усещане и това е , повече не съм взимала изобщо , ако ще и на течен шоколад да ми мирише , имам един бебешки на лупилу , дето ММ решил да ми купи и течен перилен и омекотител .. стоят си така , чудя се какво да пера с тях

# 649
  • Мнения: 520
Някой знае ли дозировките на течните перилни препарати на Кауфланд? Търсих Пурлан за вълнени, но тъй като нямаше, реших да пробвам КК класик. Мирише хубаво и е произведен в Германия. Странното е, че на етикета не пише нищо за дозирането, а и в интернет не намирам информация по въпроса. Иначе, за пореден пък си взех Персил на промоция и съм много доволна. Запасих се с по една торба (60 пранета) за бяло и цветно.

# 650
  • София
  • Мнения: 849
И аз си взех Персил на промоция и съм много доволна. За втори път ММ купи от К прах (60 пранета) за цветно. Предишната торба ми стигна съвсем точно до тази промоция. Ще си прегледам постовете назад да видя за колко време "извъртам" 60 цветни перални Simple Smile

# 651
  • София
  • Мнения: 12 006
Laughing Laughing Laughing на капсулите

# 652
  • Мнения: 1 953
Най-накрая ми свършва омекотителя от 1л, който ползвам от есента на 2017г Grinning. Някой беше писал за омекотители на Tesori d'oriente. Вчера ги търсих в Елитис, но не ги открих, а по спомени, там ги имало. Има ли ги още, няма ли ги, някой ползва ли, изчезва ли наелектризирането при дрехите?

# 653
  • Pazardjik
  • Мнения: 447
Привет дами,наскоро гледах в Кауфланд омекотител,но му забравих името Wink На 2.99 редовна цена,непозната за мен марка,жълт и син,по аромат напомня Ленор.Някой сеща ли се кой е и дали е хубав?Благодаря!

# 654
  • Мнения: 1 990
Аз се отказах от използването на омекотител, но факт е, че дрехите доста се наелектризират без него.
Ще се радвам на идеи за друг вид антистатик или друг начин за решаване на проблема Rolling Eyes

# 655
  • София
  • Мнения: 372
Най-накрая ми свършва омекотителя от 1л, който ползвам от есента на 2017г Grinning. Някой беше писал за омекотители на Tesori d'oriente. Вчера ги търсих в Елитис, но не ги открих, а по спомени, там ги имало. Има ли ги още, няма ли ги, някой ползва ли, изчезва ли наелектризирането при дрехите?
В Ремедиум мисля, че има.

# 656
  • Мнения: 8 767
Най-накрая ми свършва омекотителя от 1л, който ползвам от есента на 2017г Grinning. Някой беше писал за омекотители на Tesori d'oriente. Вчера ги търсих в Елитис, но не ги открих, а по спомени, там ги имало. Има ли ги още, няма ли ги, някой ползва ли, изчезва ли наелектризирането при дрехите?
В Ремедиум мисля, че има.
    Аз бях писала,но не знам от кой град си.При нас ги има в магазините с паралелен внос.Аз ги харесвам ,кремав и сив .Ползвам сушилня и не се наелектризират дрехите,а ароматът се усеща дълго след пране.

# 657
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
дрехите и при мен се наелектризират , но след сушилнята . А какъв е всъщност проблема от това ? чаткат малко , но си ги сгъвам и прибирам по шкафове и закачалки , изобщо не ми прави впечатление ..

# 658
  • София
  • Мнения: 10 582
дрехите и при мен се наелектризират , но след сушилнята . А какъв е всъщност проблема от това ? чаткат малко , но си ги сгъвам и прибирам по шкафове и закачалки , изобщо не ми прави впечатление ..

Проблемът при мен е, че ми се омотават роклите по чорапогащника и става една.... А с омекотител го нямам този проблем. А и това постоянно припукване хич не е приятно.

# 659
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
аз по-финните в торба ги слагам и при сушене и при пране , повечето пъти даже и не ги суша  ,че излизат почти сухи след центрофугата ,то важи и за повечето изкуственяци де  , провесвам ги на трамплина на децата и там изпръхват

Общи условия

Активация на акаунт