Защо?

  • 4 630
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!

# 16
  • tardis
  • Мнения: 329
Защо? Ти сама си си отговорила... Отчасти, защото хората си търсят отдушник и...

В живота не би ми го казала защото когато гледаш в очи на един човек много по трудно да му ажеш гадост
защото в реалния живот не всеки има смелост да казва нещата в очите (и да види болката/огорчението на този, когото е наранил), а тук под маската на анонимността и при наличието на "съмишленици" е лесно. Факт.

Но пък има всякакви хора и тук, както и навън. И добронамерени, отзивчиви, искрени и злобни (не е точна дума, по-скоро хора, които искат да блеснат пред другите с нещо, да покажат колко са перфектни чрез подчертаване на чуждите слабости, които те не споделят). Тук също можеш да отсееш приятелите си; ако някой не ти харесва просто го игнорирай. Ти избираш Peace

А има и много теми, които показват, че българските майки никак не са лоши. Темите с призив да се помогне на някого, например.

Поздравления за българския. Пък ако много те критикуват, давай смело на руски; който разбрал, разбрал Grinning

# 17
не обръщай внимание и това е!  Удари с безразличие! Има и готини хора тук! Аз също съм нова и при мен се опитаха да търсят под вола теле, но се оттеглих от конфликтната  темата и сега си пиша за по- интересни неща! Просто трябва да намериш своите води!!!

# 18
  • Мнения: 7 474
Свиква се Wink В началото   и аз приемах нещата много навътре, но после разбрах,че  винаги ще има инакомислещи и подозиращи и не се ядосвам толкова Peace

# 19
  • Мнения: 13 512
Едната от мамите,която визираш познавам доста добре и мисля,че имаш пълно право да я обвиняваш в негативност/много меко казано/.Злобните и и заядливи коментари не са насочени само срещу теб.  ignore2 му е майката!

# 20
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
За6тото сигурно някои се мислят за нещо пове4е от другите. newsm78 И наистина лъха злоба и заядливост.НО да не ти пука Hug

# 21
  • Мнения: 2 161
Цитат
То това му е хубавото на виртуалното пространство-избираш си с кого да комуникираш.  Нещо,което в ежедневието си не можеш да направиш.
Кръга от приятели ми е много тесен и точно в живота мога да избера с кой да общувам.

Цитат
Ето,например аз в момента ти заявявам,че пишеш неграмотно и това ме дразни.Но тъй като не ме виждаш и не ме познаваш,следователно не би трябвало да ти пука от това,което ти пиша.А в истинският живот не е така-ако ти го кажа очи в очи ,няма как да се направиш,че не съм ти го казала.Нали така?
В живота не би ми го казала защото когато гледаш в очи на един човек много по трудно да му ажеш гадост и ставаш по внимателен а още повече че ако бяхме се познавали щеше да знаеш че за човек който никога не е учил български е нормално да прави грешки.
Да,в реалният живот ако те познавах щях да знам,че не си учила български език и наистина не бих ти го казала.Но в реалният живот също така ни се налага да общуваме не само с приятели.Ние може да си подбираме приятелите,но не и другите,които съпътстват нашето ежедневие.На тези хора не винаги е лесно да им покажеш вратата и да им кажеш да се разкарат,докато тук ...Ние сме просто имена,дори и това не сме-псевдоними,зад които не знаеш какво точно се крие.Е ,какъв е смисълът да се впрягаш тогава?

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Някак си ми е тъжно, щото преди време пусна тема, в която заявяваш, че си срещнала толерантност тук в БГ.
От цялата история-може би да не се връзваш толкова много на първото впечатление и да не се ентусиазираш много.
Иначе, аз тук си изливам лошото настроение и по-добре, щото иначе щях да го изливам върху домашните. От толкова народ във всеки момент има поне 100-200 дами с тежък ПМС, крив ден, крив характер, такива неща. А и да не те харесват всички е по-нормално, отколкото да те харесват всички.

# 23
  • Мнения: 639
То не е само злоба.това си е чиста проба заяждане с цел да ти провали продажбата и добре се справя.Сигурно така и става по-добре,след като не може да си позволи количката.По-добре изчакай малко да и попремине на въпросната мама. Simple Smile
За правописа на winter:
Тя си го е написала"Не съм добре с българския". До колкото разбрах, тя е от руски  или украински произход.

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
...защото както в реалните контакти с различни по характер хора,така и тук във виртуалното пространство на форумите се срещат различни личности!Въпроса е ти да намериш златната среда-отговаряш на заядливите без агресия и ги забравяш!В началото и аз се бях ядосала на една-две заядливи и много груби мами,но...живи и здрави да са...разтоварили се тук както казва ,че го прави  tongue Франзела Калина  fight /която аз много харесвам cheers33uu олекнало им-ти не се товари излишно с тежки мисли!Все пак 2 месеца е малък стаж във форумите Hug  newsm10 newsm51

# 25
  • Мнения: 920
Уинтър, прочетох темите ти за продажбата. Толкова мами са ти написала хубави думи и са направили "реклама" на количката. Не се хващай за другото.

Използвам случая да поздравя рускоговорящите мами за правописа, който в много случаи е по-добър от този на някои чисто български. И за желанието да говорят и пишат на бг., което е уважение към нас и нашата Родина. 

# 26
  • Мнения: 2 924
не обръщай внимание.Не ,че не са ти го казали вече, ама това е единствения начин да преживееш в който и да е форум:)
 Повечето хора сме лицемерни ,което понякога е положителна черта ,но да се живее несваляйки маската на лицемерието е много изморително . Та тук маските падат и всеки може да бъде това което е или това ,което не е , а иска да е:) Тези дето са те обидили/ не съм чела още темата за продажбата/ в реалния живот едва ли биха го направили. Сигурна съм , че те там са едни възпитани,сладки дами, готови да помогнат и да съчувстват..Simple Smile Е,тук просто изпускат парата.

# 27
  • Мнения: 5 299
winter  а за какво са ти 2 толкова еднакви като тип колички  newsm78
извинявам се че разводнявам темата ама ми стана много интересно
Не ми трябват, права си Peace
Куинито го купихме когато малкия беше на 7 мес а Чико майка си дойде на гости преди няколко дни и ми я донесе като подарок (традиция). Naughty
Затова Куинито го продавам Cry


Нали не мислите че се стискам за адаптори.
Ще видя утре в мазето ако остана кутията ще проверя там.
Купих количката малкия беше на 4 месеца така че не съм ползвала адаптори

Ама ти май не си спомняш детето ти на колко месеца е било??? на 4 или на 7????
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104283.20

Това ли е едно от нещата, които те е обидило?

# 28
  • Мнения: 4 371
Едната от мамите,която визираш познавам доста добре и мисля,че имаш пълно право да я обвиняваш в негативност/много меко казано/.Злобните и и заядливи коментари не са насочени само срещу теб.  ignore2 му е майката!

Не знам дали става въпроса за майката за която аз си мисля, но ако е така тя наистина прави впечатление на страшно злобна и невъзпитана. Да й се чудиш какъв й е проблема?!
Уинтър, ще те посъветвам да си го преместиш от единя крачол в другия censored

# 29
  • Мнения: 5 622
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!

Аз викам Шани- всички тъй да го докараме............

Общи условия

Активация на акаунт